Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poloikg

mineta

Polecane posty

Gość BŁAGAM POMOCY
Błagam wszystkich na tym forum HELP MEE !!! =( Mam taki \"MAŁY\" problem ze swoją dziewczyną, a mianowicie chodzi o to, że ona chce abym zrobił jej dobrze ale sex nie wchodzi w grę (nie pytajcie dlaczego), no to zapytałem co sądzi o minecie. Jej reakcja po prostu mnie zaszokowała ... Stwierdziła, że jest to takie \"dziwne\" i że podoba jest się to w 50% ... Ale widzę po rozmowie, że nie za bardzo ma na to ochotę =( a mnie aż rozrywa żeby zrobić jej dobrze. Normalnie jej nie rozumiem, przecież dziewczyna, która nie chce minetki to jak igła w stogu siana. Ale najlepsze w tym wszystkim jest to o czym wspomniałem na samym początku, ona wręcz pragnie żebym zrobił jej dobrze. Ale po za minetką nic do głowy mi nie przychodzi =( Czy ktoś może wie jak mogę ją do tego przekonać, albo uświadomić, że tylko jej pomogę jak się postaram. Bardzo proszę o normalnie odpowiedzi a nie coś w stylu : (\"To zerwij z nią skoro nie chce\" ), bo spotkałem się z czymś takim na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo
niech pomysle moja tez tego za bardzo nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo
a sex uprawiacie czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM POMOCY
No właśnie z tym jest mały problem :p Sexu nie uprawialiśmy i jeszcze nam się nie śpieszy więc wole pozostać przy Minetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo
no to zrob jej to tylko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM POMOCY
Paulo, ale wiesz jak jest, ja ją bardzo kocham i nie chce jej zmuszać na siłę do czegoś czego ona nie chce zrobić, przynajmniej tak sobie i mnie wmawia :/ Mam nadzieje, że może zmieni zdanie i da się zadowolić w inny spozób niż poprzez SeX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM POMOCY
Ludzie, wiecie co ? Doszedłem do wniosku, że jeżeli moja dziewczyna nie chce abym zrobił jej Minetki to nie będę jej do tego zmuszał bo nie będzie to dla niej przyjemnością tylko "męka". Tylko teraz jest problem ze mną :p bo ja cały czas odczuwam potrzebę zrobienia jej tego ... zupełnie nie wiem dlaczego =( może ktoś wie jak mogę o tym zapomnieć, bo ilekroć z nią siedzę, całujemy się itd. to tak mnie nachodzi, że aż szkoda gadać ... Może to co teraz powiem będzie szokiem dla nie których czytelników ale przyznam, że bardziej mam ochotę zrobić jej tą minetę niż uprawiać z nią sex. Ze swojego zachowania wnioskuje, że coś ze mną jest nie tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego ona nie chce
bo pewno ja sama to obrzydza jak mozna lizac muszelkę....i wstydzi sie tego, swoic rekacji - normalnych przeciez !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
drogi blagam pomocy poprostu wytlumacz swojej dziewczynie ze nie mozesz z nia uprawiac sexu i podaj jej powod w zamian tego zrobisz jej wysmienita minetke tak ze bedzie bardzo zadowolona P.S jesli chcesz pisac to napisz na tego meila jak tylko bede to zawsze odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 28***
Może nie chce minetki bo poprostu się wstydzi... Jest na to sposób. Zaacznij się z nią całować, pieścić piersi, głaskać, dotykać palcami jej muszelki, rozgrzej do czerwoności a potem nie pytając o zdanie zabierz się do minetki. Jak poczuje jakie to jest przyjemne to wątpie, ze każe Ci przestac. no chyba że jest z nią coś nie tak :P Moja ukochana na pocżatku też nie chciała, nie pozwalała mi bo poprostu ją to krępowało. Któregoś razu właśnie tak się zabrałem do rzeczy i od tamtej pory uwielbia jak ją pieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety maja rozne hamulce ...... niby moga zawsze a sa czasem tak poblokowane ze az strach , naszczescie dotychczas mialem takie partnerki ktore dawaly sie przekonywac .... mnie rowniez nachodzi zawsze chec lizania i nie moge sie powstrzymac ....czesto jest tak ze laski bronia sie nie tylko slowami ale i fizycznie ..odpychaja mnie uciekaja obrazaja sie a potem wychodzi na jaw ze sie poprostu wstydza swego smaku zapachu czy nierownych wystajacych warg...... i nie wierza ze facetowi to wszystko jest tak obojetne iak im skrzywienia pena czy wielkosc moszny .... dlatego nie poddawajcie sie .... zdobywajcie \"teren\" po centymetrze bo sie oplaci.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo patelmistrz
:D :D...i takich smaczykow wiecej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁAGAM POMOCY
Dzięki chłopaki za odpowiedź :) moja dziewczyna powoli zaczyna się przekonywać do minetki więc jestem z tego zadowolony, mam nadzieje, że jak w końcu do niej dojdzie to później sama się będzie o nią prosiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc =
Witam. Mam pytanie :) gdy moja dziewczyna sie podnieca to z pochwy wydobywa jej sie biała, gęsta ciecz (jak każdej dziewczynie chyba) czy przy robieniu minety polkniecie jej moze byc szkodliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc =
Witam. Mam pytanie :) gdy moja dziewczyna sie podnieca to z pochwy wydobywa jej sie biała, gęsta ciecz (jak każdej dziewczynie chyba) czy przy robieniu minety polkniecie jej moze byc szkodliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskchdci
a jak nie lubisz robić ani loda ani minety to pędzluj słoneczko :D (dom.odbyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
drogi GOSIU połkniecie tej wydzieliny nic CI nie zaszkodzi nic Ci nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LetsSex
ja mam pewien problem... uprawiam seks od ponad pół roku i ani razu nie przeżyłam orgazmu. ;/ czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra zawsze
moze sama sie popiesc jak bedziesz uprawiacseks ze swoim ukochanym. ps ale mam teraz ochote jeju mmm az mi mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LetsSex
taak, kiedy czytałam ten wątek calą mną trzęsło, taką miałam chcicę ;) ale na szczęście już mój kochany mężczyzna mi pomógł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.
ja to lubie lizac muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.
jesli kturas ma braki to pomoge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mokra
ooo widze ze ktos mi 'pomoze' w tej przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.
chetnie.nie rozumiem jak ktos moze czuc obrzydzenie,przeciez to sama slodycz;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.
ZAWSZE MOKRA skad jestes?moze dam rade ci pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mokra
z Wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.
lubisz miec lizana muszelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mokra
Zalezy od dnia ale dzisiaj tak hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo.
no to ja sie zglaszam na ochotnika hehehe;) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×