Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poloikg

mineta

Polecane posty

Gość Doraduś
No pewnie na początku po malu ale stanowczo i z wyczuciem pieszczac przy tym piersi calujac sutki a i nie zapominajac o pysznej nabrzmiałej głowie w Twojego motyla :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraduś mówisz o grze wstępne
j, dobra najpierw pieszczoty, przedłużanie rozkoszy, a pózniej doprowadzić do szczytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze o wstepnej przecież to musi troche potrwać aby mialo jakiś sens. A przed wejsciem do jaskinki trzeba ja rozgrzac i przygotować. To tez wazne i jakże przyjemne czuc jak robi sie wilgotno głowka motla zczyna nabrzmiewać i robić sie coraz wrażliwsza. Ale co ja tu bede majaczyłm sama wiesz jak jest albo jak powinno byc, bo w realu to bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfslfoskokskoskdoss
mam problem...chlopak chce mi zrobic minetke,ale ja nie chce...to prawda nigdy tego nie robilam...jak to opanowac??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka 08
ale tu znajomych facecików? można zorganizować sex grupowy. nigdy w tym nie uczestniczyłam. i pewnie nie zaznam tej przyjemności bo już teraz moja mała kurczy się na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć kochanku
ale powiedziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem trafiają się niedacznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tam nie od razu Kraków zbud
owany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
to fakt jakos tu smutno nikt sie nie odzywa nic nie pisza chyba wiekszosc juz zapomniala o tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi23- brakuje Ci tego? Języka na wargach ?...dotyku,pieszczoty... Draznienia łechtaczki ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi23
haha moze i brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal673
Witam jestem michał i mam 17 lat mieszkam w skierniewicach.szukam chętnej kobiety w każdym wiekv na minetke poniewasz uwielbiam ją robić kilka godzin.moge tez zostać niewolnikiem i jestem gotowy na wszystko nawet ja sam na kilka dziewczyn.pisac na gg 10190457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
He he he, nie przeżyłam czegoś takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmm........ [ czerwienię się].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedagog Od Sexu
Jesli nie chcesz to nie rób tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedagog Od Sexu
nIe chcesz to tego nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxandziuchaxx
meska szowinisyczna swinia - ale jestes obrzydliwy momentami. a ty jak nie chcesz jej cipska lizac to nie liz. i juz. nikt cie do tego nie zmusza. moze i to przyjemne ale nie musisz tego lubiec. chociaz to dziwne zeby chlopak nie chcial. ale coz zdazaja sie wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totumfacki
alez cipeczki są fjane - fakt czasem z lekka przepocone, ale fajne- w trakcie -dośc podniecające! kocham je lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol minety
a ja uwielbiam lizac pizde, swojej zonie lize codziennie przez trzydziesci lat i nam sie nie znudzilo. warunek jest jeden pizda musi byc zarosnieta to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krol minety
a ja uwielbiam lizac pizde swojej zonie robie to juz trzydziesci lat i ani jej ani mnie sie nie znudzilo.Warunek jest jeden pizda musi byc owlosiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetostrzelacz
ja tam lubie takie i takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znafca sfojej Żony
co do wypowiedzi poprzednika, to kudłata cipka jakoś nie odpycha i te włosy między zębami, wolę wygoloną cipeczkę swojej żonki.Moja żonka uwielbia minetkę i paluszek ,a ja znam miejsce w środeczku co działa na nią niesamowicie ,taka mała tareczka (jej punkt G) kiedy dochodzi to wyje z rozkoszy i dostaje spazmatycznych skurczy całego ciała, że miłosne soki aż z niej wypływają, myślę że to orgazm pochwowo-łechtaczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta01
Uwielbiam kiedy facet penetruje moją cipkę językiem. Kiedy dostaję orgazm wkłada mi język do pochwy. Cudowne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dya
Wszyscy tak piszecie o tym, że faceci tak szalenie lubią lizanko. Mój uwielbia, ale tylko w weekendy!!! To jakiś absurd, cały tydzień nawet się za mnie nie bierze, coś tam marudzi pod nosem kiedy dobieram się do niego, a w soboty... Brak słów w jedną noc nadrabia cały tydzień :/ Normalne to raczej nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×