Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

i want - podziwiam ;) ha, Miska, mamy to samo z tym, ze ja juz na 10 :) musze Ci powiedziec, ze bardzo sie najadlam, naprawde! ale przemóż sie i zrob cos, ja juz po serii brzuszkow, spacerku z psem i myciu podlog :P im wiecej robie, tym wiecej mam energii :) ok, dziewczyny, wychodze, bede albo kolo 10 albo mocno po poludniu, nie wiem jak dam rade. trzymajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) kolejny dzień za nami:) trzymajcie sie tam. ja dziś raczej mam ciężki dizeń w pracy:(, ale tyle ile sie da to będę się odzywać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zaglosuje a cio mi tam:Pdzieciaczek slodziutki:P wstalam pol godz temu i wiezlam odrazu juz 2 tableteczki i zaraz bede mogla sniadanko zjesc czyli kawa i grzaneczka:P:P slucham fajnej pioseneczki:P sciagnijcie sobie dziewczyny O.N.A- szpetot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez mam dzis urwanie głowy z pracy,,lae postram si troche udzielać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze dziewczyny że trzymacie się dobrze :) oby tak dalej. ja wczoraj wieczorem myślałam że się na coś rzuce ale nie dałam się :D dumna jestem z siebie... mój nowy sposób to żucie kostki lodu. Jeśli uwierzycie że podziała to będzie działało :) acha jestem szczęśliwa kupiłam sobie wage iiiiiiii uwaga. SCHUDŁAM !!! normalnie mnie nosi i mam dalszą motywację. Waże 53 kg !! mam nadzieje że na koniec dietki będe ważyć mniej niż 50 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ---gratuluje!!!!!! angeliczka17--juz wklejam, przed chwila dostalam od kolegi fajny link o dietach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczk17===no co TY??????? rzuc to cholerstwo natychmiast i dołączaj do mnie bo za uszy cie wyciagne!!!!! i dobrze chlopak radzi, przechodz na moja tez schudniesz i nie takim kosztem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja za pol godzinki zjem torille na obiad i sie juz jej nie moge doczekac bo mi kiszki graja marsza:P jutro zanosze podpisana umowe do mojej agencji :) ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazeta Vita, nowy tygodnik, przeczytaj i rzucaj to cholerstwo natychmiast pordzuce ci efekty mojej kolezanki juz wklejam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam wyniki kolezanki ktore siagnela na tej diecie :) sandrusia26 czesc dziewczyny gorąco polecam wam tą dietę,dzieki niej schudłąm i mam nadzieję schudnąć jescze tyle ile mi się marzy powodzenia Wam zycze wzrost 170cm 01.05.07- 90 kg 15.05.07-85 kg 24.05.07-84 kg 12.06.07-80 kg 30.06.07-78 kg (ważenie zaraz po śniadaniu) 08.08.07-75,6kg (i po śniadaniu i w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka--tam powinien byc dodatekz dietami taka oddzielna gazeta:) i w tej oddzielnej gazetce jest artylkul caly o diecie sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest taki specjalny dodatek: diety sie nazywa- oddzielna gazetka, i w tej gazetce jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nzawa gazetki-- vita fitness, i ztylu dolaczony dodatek :diety:p idz szybko kup i poczytaj naprawde jest ok, i szybko sie chudnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po obiadku...humorek coraz lepszy..ale w pracy do 21:(:( nieludzka pora powrotu do domuz pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×