Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

angeliczka17--ja nie iwem co siedziej ale jak ja bylam 1 raz na diecie to tez temperatury duzej dostałam:( Fatum jakies czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna :( ja (odpukac) na razie czuje sie bardzo dobrze. osmy dzien za mna. dzis drugi raz poczulam mocna pokuse rzucenia tego w diabły. waga mało spada, jakoś chyba brak mi motywacji (mimo ze wygladam jak hipopotam, dziwne, wiem :P) ale nie dam się ;) jeszcze zadnej diety nie doprowadziłam do końca, ta będzie pierwszą :) Nonemi (albo ktos, kto mial kontakt z sb), mysle, ze jakos na poczatku pazdziernika, albo w polowie wrzesnia przejde na south beach. z Twoich wypowiedzi wiem, ze w gazecie jest cos o niej napisane, ale czy znasz moze jakas godna polecenia ksiazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)) Dzisiaj jest mój pierwszy dzień na diecie. Nie byl zły jakoś przeżylam. Nonemi gratuluje i zazdroszce samozaparcia. ja mam podobne wymiary co Ty przed rozpoczęciem dietki. tzn.56kg i 164 cm wzrostu. mam nadzieje, że mi siętakże uda;)) Droga Angeliczko17 weź aspirynke. Może cos pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero pisze teraz bo od 9.30 do19.30 jestem w pracy:( niestety nie mam tam kompa bo siedze na kasie. Brak ruchu tylko kciukiem ruszam. czysta beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
dziewczyny zaraz rzuce się chyba na żarcie a to dopiero 1 dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
tak sobie szukam jakiegoś zajęcia ale nic mi do głowy nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloże sie, że wiem co chcesz zrobić! Mówie Ci nie rób tego nie warto. Ja teżchyba cierpie na b... I dlatego chce sie zacząć jakoś ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
staram się jakoś pokonać to co mam w sobie. kurcze czuje coś dziwnego w sobie. taką bezsilność:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-wisienka
Miska_18 mogłabyś mi podać swoje gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:p dziewczyny super ze dajecie rade:p angeliczka17---trzymaj sie Słońce:p:p:p:p maryem--ja kupilam sobie ksiązke south Beach autora diety Agatsona:p świetna lektura i duzo porad żywieniowych:p polecam Ci Maryem buziaki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra oficjalnie dopiero:D zakupy juz zrobione i dzis jadlam wg sb , dla mnie ta dieta to tak jakbymnie byla w ogole na diecie:D wiec jest ok luuuuuzik dziewczyny:p juz nawet jadłospis ułozylam i tak codziennie bede zeby sie nie martwic co zjem jutro czuje ze dam rade:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem zawsze pozytywnie nastawiona jak chce cos osiagnac:D tak jest lepiej moja kierownikczka zawsze mowi: chciec to móc:p biore z niej przykład:p miska - Dzieki Słońce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×