Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

hej dziewczyny jak tam sie trzymacie?? ja juz padam znog i jeszcze 3 godziny w pracy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam, rzeczywiscie:P, zmoglo mnie po poludniu na trzy godziny. znaczy,z e bedzie porzadnie padalo, zawsze tak mam, mogą mnie jako pogodynkę zatrudnic :P Nonemi, ja takze dziekuje za linki :) zaraz przejrze. jedno Wam powiem Dziewczyny, dzis straszliwy dzien pokus. do tego stopnia, ze gdy dostalam od przyjaciolki ciasto (chwala Bogu na wynos, do domu, mialam pewnosc, ze rodzice wsuna :P) zaczelam myslec \'a moze to nie ma sensu\', \'zawsze bede gruba\', \'bylam 18 lat wiec tego nie zmienie\' i takie inne. poza tym, jak spalam, przez 3 godziny caly czas snilo mi sie, ze cos jem i obudzilam sie przerazona, ze 10 dni na marne. ale jestem cholernie szczesliwa, ze sie nie dalam. i tu juz chyba nawet nie chodzi o chudniecie, tylko na dotrzymanie danego sobie slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz poczytalam o sb. eh, Nonemi, wiesz czego niezmiernie bedzie mi brakowalo oprocz tych owocow o ktorych caly czas jecze? NABIAŁU (i makaronow, ok, ale przezyje ;p). od dziecka chleje mnostwo mleka, zajadal sie jogurtami i najszczesliwsza jestem gdy teraz, w trakcie kop. mam jogurt ;) ale musze przyznac, ze coraz bardziej mi sie ona podoba. juz wyliczylam sobie, ze zaczne od ostatniego tygodnia wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewczyny:) Maryem powiem Ci, że przez kilka nocy teraz też mi się śni, że rzucam te diete wcholere i jem tyle na ile mam ochote. Straszne:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bede po 21, teraz w pracy:( maryem---to jest super dietka --wejdz na moj topik o sb i zobacz jakie wypasione zarcie mozemy jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - jenyy, strasznie nie? zawsze budze sie przerazona :P zwlaszcza, ze mam bardzo realne sny i nie wiem przez chwile po przebudzeniu, czy to bylo prawdziwe czy nie ;/ Nonemi - a wczoraj nawet przejrzalam sobie Wasz topik :) widze, ze poczynacie sobie ladnie, coraz blizsza jestem pewnosci, ze za miesiac dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo. Dzisiaj w nocy tez się musiałam zastanowić czy to czasem nie bylo naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zebym cieszyla sie Twoim nieszczesciem, ale razniej mi, ze nie jestem sama ;) buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny już się nie moge doczekać jutrzejszego dnia. Na obiad salatka owocowa. Po prostu to bedzie czysta pychotka:)) Przez caly dzisiejszy dzien mialam smaka na płatki owsiane z rodzynkami i maślanką owocowa. Już myślałam, że jak pojade z pracy do wstąpie do sklepu i sobie kupie. Ale na cale szczecie tego nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak. ja przed chwila ukladalam sobie w glowie z czego ją zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ogródku rosną brzoskwinie, winogrona. Więc do kupie jeszcze jabłko, pomarańcze albo grejfruta i bedzie jak ulał ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodek? czad! w moim tylko trawa rosnie i jakies krzaczki dziwnej masci :P u mnie nektarynka, kiwi, banan, winogrona i jalbko :D juz sie nie moge doczekac :) a tymczasem lece czytac ksiazke, potem spac, wiec trzymajcie sie dziewczyny, do \'zobaczenia\' z rana :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja padnieta ale zadowlona:p dietka do przodu i u was widze tez ok buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ale tu się dzisiaj dużo działo ;) a mnie nie było :( jest mi trochę słabo bo napatrzyłam się dzisiaj na te zapiekanki i pizze, gdy byłam w restauracji. NIE dałam się :) dumna jestem, ale to tak głupio, bo poszłam i poprosiłam tylko wodę. jeszcze 10 dni i jestem pewna że będe z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 dzien czas zaczac :) seria brzuszkow za mna, teraz ubieram sie i lece na spacer z psem :) wstawac spiochyy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ale....ja juz nie spisze i tez naginam brzuszki:o dołączam sie do apelu!!! Wstawac spiochy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
nie mozecie spac dziewczyny?? :) ja własnie popijam poranna kawke zaraz zrobie serie brzuszkow i lece na miasto mam dzis troche do załatwienia, jutro wesele przyjaciółki juz sie boje na sama mysl o tych pysznosciach na stole na pewno bede starała sie ograniczac ale wiem ze nie bedzie to łatwe, ale od poniedziałku (za przyczyną Nonemi ) ruszam z dieta South Beach nie wiem czy uda mi sie wytrwac ale chyba bedzie to lepsze niz ciagłe ograniczanie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo dziewczyny:p wiernna--dołaczaj do mnie, zapraszam serdecznie, dieta luziiiiik wiec mozesz spokojnie aczynac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) wczoraj wieczorem przeczytałam o tych waszych snach i śniło mi się że moja mama zrobiła takie pyszne kanapki z łososiem sałatą i pomidorem, pychaa ale jak się obudziłam to nie wiedziałam czy jadłam je czy nie.. hehe... aż musiałam się zapytać mamy ;P na szczęscie kontynuję moją dietę 10 dni mi pozostało, więc trzymam się jakoś ;) już się sałatki owocowej nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itajcie dziewczynki:) po tym jak wczoraj zemdlalam przyjaciel do mnie wpadl i naladowal we mnie pelno zarcia...nie rozumial ze to od okresu;/;/ dzis jestem na glodowce zdrowotnej:P pije sama wode:) na szczescie jeszcze nie czuje glodu:P jak mi sie uda to moze ja dluzej pociagne a pozniej kopenhaska i sb....nie odpuszcze sobie:Pzaraz lece biegac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie co do chudnięcia to wczoraj sie zważyłam:( i załamka, buuuuuuuuuuuuuuuu ;( może powinnam przejść na głodówke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile twoja waga wynosi i przy jaki wzroscie??ja od dzis jestem na glodowce3 a w poniedzialek na kopenhaska przejde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej angeliczka :* ja 155 cm, a waga 56:(((((((((((((((((((((( załamałam sie bo w końcu jestem już po jednej diecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wejdz na stronke www.glodowka.pl i poczytaj o zdrowotnej glodowce:P oczyscisz sobie organizm z toksyn no i pare kg bedzie mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×