Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnisia od 7 bolesci

Co sadzicie o ciuchach z katalogu OTTO?

Polecane posty

Gość modnisia od 7 bolesci

Mi sie bardzo podobaja ale sa dla mnie drogie. Przede wszystkim duzy plus za to, ze maja tam mnostwo w ofercie spodni dla wysokich dziewczyn ponad 175! Fajne ciuchy, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma77
OTTO rozni sie od innych katalogow przede wszystkim duzym wyborem naprawde modnych i czasami ekstrawaganckich ciuchow. Jak biore inne katalogi do reki, to mam wrazenie, ze oni co sezon oferuja to samo, tyle ze na inncyh modelkach... Czaszki, chinskie wzrorki i bezplciowe szmaty od koloru do wyboru co sezon. A w OTTO jest inaczej i za to ich cenie. Fakt ciuchy nie sa tak tanie jak np. w Bon Prix czy Quelle, ale za to jakosciowo sa naprawde super. Nie jakies tam szmaticzku na apticzku tylko dobrze skrojone ciuchy :o) Ja tam zacieram rece, bo katalog lada dzien pewnie pojawi sie w mojej skrzynce :o) Juuuupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suska207
a gdzie można dostać ten katalog ?? Szukałam w necie i nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona modna 25
Dla mnie ok. Zamowilam w zeszlym sezonie i bylam zadowolona. Jedna rzecz wymienilam, bo byla nico za duza. a prpos: zamawiajcie rzeczy o rozmiar mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiamisia
Super!!! Wlasnie dostalam katalog. Roznica spora pomiedzy innymi katalogami, a OTTO... Katalogi chyba jeszcze sa, bo ja zamowilam raptem tydzien temu na www.otto-polska.pl i juz mi przyslali katalog :) Juppi... Teraz musze szczedzic, zeby cos zamowic :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sana
czy ten katalog jest bezpłatny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkura
podnosze bo też jestem ciekawa czy jest bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipsy_kipsy
A najlepsze jest to ze maja tam ESRIT, KangaRossa, Adidasa Origanals, czyli mat=rki, ktore u mnie na prowincji sa po prostu z lekka niedostepna. Na bazrku dostane co najwyzej ADIBASA ...hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonne221
Nie wiem jak jest w Polsce z rozmiarami? Ale ja w niemieckim katalogu zamawiam o rozmiar mniejsze ciuszki i stroje kąpielowe, ponieważ są zawyżone rozmiary, nie wiem jak jest z bielizną? Aczkolwiek jestem zadowolona z zakupów :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robercik24
Witam Jestem importerem odzieży katalogowej OTTO i zachęcam sklepy, hurtownie do współpracy. Wszelkie informacje na naszej stronie www.stylefashion.net.pl Pozdrawiam Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka022
gdzie mozna otrzymac ten katalog ,szukałam na necie ael nie znalazłam ,a chetnie bym cos zamówiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka022
gdzie mozna otrzymac ten katalog ,szukałam na necie ale nie znalazłam ,a chetnie bym cos zamówiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia75
Pisałam kilkakrotnie o katalog ale mi nie przysłano :( może trzeba zadzwonić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam dla firmy, która zajmowała się produkcją odzieży do katalogów OTTO, Bonprix, Kappa, Vero Moda, Mama Licious i jeszcze kilku innych. Generalnie chodziło o ciuchy z dzianiny i powiem jedno- prawie wszystko pięknie wyglądało na modelce a w rzeczywistości tylko niewiele fasonów było naprawdę super. Na dodatek w OTTO i BonPrixie wiele modeli się powtarzało-ten sam materiał, wzór. Ciuszki z tych katalogów można kupić na kiermaszach w cenie 10-20zł. Są to zwykle nadwyżki produkcyjne, czyli to, co zostało firmie produkcyjnej po realizacji zamówienia. Bywa, że rzeczy nie są do końca uszyte- np, jeżeli przy bluzce była jakaś ozdoba w postaci łańcuszka, to mogła do nadwyżki nie zostać już dodana. Często się jednak zdarza, że z ciuchami wszystko ok.Rozglądajcie się zatem za kiermaszami. Nigdy nie wiadomo, co kryje się za murami sąsiadującej z Waszą firmy. Dodam, że takie kiermasze nie reklamują się markami firm, których odzież wyprzedają, ale metki są wszywane, zdarza się nawet , że dołączone są metki papierowe np. Vero Moda. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1222222
a jak mogę zamówić katalog??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madammodna
Oni juz chyba nie maja katalogu w wersji drukowanej, ale na oslode wybor w ich sklepie internetowym jest bardzo duzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odziez-damska.otwarte24.pl
Kiedyś miałam w ofercie mojego sklepu zarówno Neckermanna jak i Otto. Ciuszki były uszyte z naprawdę wysokiej jakości materiałów, ale niestety z fasonami było gorzej. Rzadko kiedy miały przyszycia, które powodują ładne ułożenie się np. bluzki. Były to raczej proste, standardowe fasony z charakterystyczną cechą dla tych ciuszków - dużymi dekoltami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seensowna
Ja ich nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionkaaaaa
Ja mam w Gdańsku sklep z ciuchami z otto i klientki mam bardzo zadowolone.( co prawda niestety w piątek zamykamy już :/ ) powoli tez zaczynam wstawiac na allegro . Sama mam pewłno ciuszków z tego katalogu. a co do rozmiarów to faktycznie są miłe dla oka ;) Zawsze mogę brac mniejszy rozmiar niż zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTTOmanka
Pozytywne komentarze na temat OTTO bardzo mnie cieszą. Własnie szykuje się do zakupów z tej firmy. Na allegro znalazłam kurtkę jak dla siebie w bardzo rozsądnej cenie. http://allegro.pl/mlodziezowa-kurtka-m-38-z-katalogu-otto-i1444063257.html Fajnie, że to jest odzież markowa. Szukałam kurtek na wyprzedazach w galerii, ale normalnie zwatpilam. Nie wiem kto wycenia tak drogo ubrania i to juz mialy byc ceny po promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celebrities
Witam!Mam sklep z odzieżą Otto na allegro.Ubrania są w rewelacyjnych cenach.Poniżej podaję link i zapraszam do zakupów: www.oryginalna-markowa-odziez.na.allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):) Jeśli lubisz ręcznie robione ciekawe, nietuzinkowe przedmioty chce wam gorąco polecić może mało znany ale oryginalny sklep (również internetowy) w którym dostaniecie niepowtarzalne dodatki-torebki, szale, biżuterię itp. wszystkie ręcznie robione:):) Jest tam również możliwość samodzielnego wykonania torebki, szala czy biżuterii na warsztatach jakie pracownia organizuje;) koniecznie powinieneś obejrzeć nową kolekcje-przesyłam link do strony http://www.pracowniakreatywnosci.pl/ Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaK - bardzo niezadowolona
Witam To co mogę powiedzieć na temat firmy OTTO to nic więcej poza tym że jest złodziejska, nieprofesjonalna i ma "gdzieś" klientów. Dokonałam zakupów za ok 160 (spodnie sportowe męskie - na prezent oraz przy okazji bluzeczkę, która okazała się kiepska i odbiegała od zdjęcia prezentowanego na stronie). Miała być tego dnia darmowa przesyłka, jednak gdy doszło do realizacji okazało się że musiałam zapłacić również za przesyłkę!. W opisie spodni było napisane że możliwy dłuższy termin oczekiwania na spodnie, (i nic więcej), zaakceptowałam to, ponieważ podobał mi się dany model. Pieniądze wpłaciłam pod koniec kwietnia (w sumie z bonem rabatowym który posiadałam było to ok 160zł). W połowie maja otrzymałam przesyłkę jedynie z kiepską bluzeczką wartą ok 30zł. Żadnej informacji od sprzedającego, że towar się wyprzedał czy cokolwiek, po prostu za 160 zapłacone przeze mnie przysłali mi bluzeczkę wartą 30! Żadnej informacji przed wysyłką!!!. Nastpenie po kilku dniach otrzymałam maila, że spodnie zostały wyprzedane i ewentualnie zwrócą mi pieniądze. Tylko nie wiedzą jak rozliczyć kwestię bonu, ale postarają się jak najszybciej to załatwić. Grzecznie odpisałam, że wołałabym gdyby przysłali mi po prostu inne spodnie, nie upieram się przy tamtych jeśli faktycznie już ich nie posiadają. Do dziś wymieniliśmy ok 10 maili, nie otrzymałam ani pieniędzy ani towaru. Za to otrzymałam informacje że sprawę przekazali do Niemiec do księgowości oraz że ich procedury nie przewidują wymiany towaru, a kwestia zwrotu pieniędzy jest analizowania w Niemczech. A ja od miesiąca nie mam ani towaru ani pieniędzy. ODRADZAM WSZYSTKIM ZAKUPY NA OTTO - to oszuści (wprowadzają w błąd klientów, na stronie nie było żadnej informacji ze towar w trakcie wyprzedaży i może go zabraknąć), nierzetelni i bardzo nieprofesjonalni, ZŁODZIEJE!!! Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę więcej na ten temat powiedzieć i przytoczyć kilka odpowiedzi mailowych jakie otrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia198
otto ciuchy sa szyte za grosze w rumuni chinach polsce,ladne na zdieciach ale nic nie warte -otto apart-tam jest cos jeszcze do kupienia.jedzcie do lodzi hurtownia ptak,oczy wam wyjda na wierzch ale zeby obleciec wszystkie stoiska tydzien potrzebny.ceny ?tylko kupowac.ja tam robie zakupy dwa razy w roku od bielizny po buty lato i zima,gdze musialabym tysiace wydac tam tylko 1/3 tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strojnisia
Mnie te ciuchy bardzo się podobają!!! Już kilka razy zamawiałam i byłam naprawdę zadowolona, zawsze wszystko jest na czas i rozmiary się zgadzają, bo na ich stronie jest super poradnik, jak trzeba się zmierzyć itp. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwis@otto.pl
Witam, jako OTTO.pl chcemy odnieść się do powyższych komentarzy. Rosnąca popularność naszego sklepu, ciągłe starania o optymalizację łańcucha dostaw i częste akcje promocyjne w naszym sklepie sprawiają, iż w przypadku realizacji niektórych zamówień mogą wystąpić pewne uniedogodnienia. Nie mniej są to odosobnione przypadki, które nie zmieniają faktu, iż wszystkie zamówienia realizujemy z największą starannością i troską o jak najwyższą jakość dostarczane towaru oraz rzetelność obługi. Z pytaniami prosimy zwracać się na adres e-mail serwis@otto.pl lub na infolinię pod numerem telefonu (22) 483 09 99. Z pozdrowieniami Serwis OTTO.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreamDrumGirl
Ja jest zawsze full zadowolna, a robilam juz ze cztery zamowienia i to zawsze na kilka produktow. Jest duzy wybor, korzystne ceny, mila obsluga kiedy wyslalam maila z pytaniem i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×