Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona500

Zadbane stopy!

Polecane posty

Gość czy ta masc
ma w skladzie parafine albi ciakla parafina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stóp jest rewelacyjny krem z łoju jelenia firmy Sholl, ja mam zielony - do skóry suchej, stosuje na noc , grubą warstwę i śpię w skarpetkach a rano stopy mam miękkie :) co dwa trzy dni ścieram pumeksem , po namoczeniu, raz w miesiącu ide na pedicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ta masc
dzieki ktosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede musiala sie przelamac i isc bo tyle co ja na te kremy daje to juz dawno zrobilabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaraz lecę do apteki po tę maść i na noc będę próbowała, a w dzień jak zwykle je odmoczę i zedrę pumeksem. ;) zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez tak robie , i moim zdaniem jest o wiele gorzej :/ ale zobaczymy jak to bedzie u ciebie , czekam na relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak ....
Na zrogowaciałą skórę i odciski pomaga płyn acerin w aptece za ok. 7 zł. Kilka dni smarować zgodnie z instrukcją i zrogowaciała skóra pięknie znika. Teraz smaruje kremem do stóp la Roche Posey w aptece ok. 28 zł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruad
W moim przypadku pomogły tarki ( takie pilniki z włokna węglowego) ktore kupiłam na targach medycyny naturalnej. Cudownie wygładziły piety. Stosuje sie to przed kąpielą - na sucho się sciera, leci biały pył. Potem smaruje sie kremem i dopiero wtedy kąpiel. Ja jescze stosowalam na noc maśc z wit.A i na to skarpetki. Dodam, że takich tarek nie widzialm nigdzie, tylko na targach medycyny naturalnej. Ich koszt to ok. 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mialam go kiedys, robil taka twardsza skorupke i pozniej odpadala , jednak ja w piatek wyjezdzam to tak glupio u kogos pokazac takie stopy juz po tym plynie to masakrycznie wyglada ;/ pozostaje moczenie narazie , jak wroce to sie wezme porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna stopka
polecam wam kremy do stóp marki gehwol. to rewelacja. szczególnie na popękane piety. pytajcie o nie w aptekach albo u kosmetyczek. Teraz latem nie wstydze sie swoich piet, a byla masakta! no i oczywiscie raz na miesiac wizyta u pedicurzystki. frezarką sciagnie zrogowacialy naskórek i zeby efekt byl trwalszy smarowanie kremem. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech...
słuchajcie czy masło karite to jest jedno i to samo co masło kakaowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech...
ponoć rewelacyjen efekty sa po tym masełku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech...
ja wynalazłam na necie za 30 zł (www.naturella.com.pl) czyli to jest to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech...
dzieki ktoś18;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zrobiła tak jak mówiłyście z tym Sudocremem. Jest maleńka poprawa. Będę tak robiła może 2 razy w tygodniu no i codziennie nogi odmaczała i tarła pumeksem. Może jeszcze kupię tę maść.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hd2
Na zadbane stopki polecam lawendowy kremik do stóp eva natura. Bardzo fajnie się wchłania, a stopki stają się zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej , chciałabym podpytac - jakie teraz polecicie dobre kosmetyki do stóp? pilnie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, moze wypróbuj tej serii http://acerin.info.pl/ ? jest naprawdę dobra i to tak na szybko mogę ci polecić z całą pewnością, że to sprawdzone kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie paznokcie zrobić do bardzo wysokich sandałków(15 cm) na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilijka
A słuchajcie, stosowałyście krem aloesowy? Mam tu na myśli krem z aloesem i propolisem - http://aloesy.com/pl/p/ALOE-VERA-KREM-Z-PROPOLISEM-/135 . Jest przeznaczony do szczególnie suchych, zrogowaciałych miejsc na skórze. Propolis ma właśnie działanie mocno nawilżające. Można robić maseczki z niego, kremować i tak mi się wydaje, że na stopy też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KĄPIEL WIERZBOWA DO STÓP od HB - robi dużą różnicę. Ale oczywiście taka pielęgnacja wymaga przede wszystkim systematyczności. Z czasem efekt będzie naprawdę spoko. Skóra zrobi się delikatniejsza, miła w dotyku, nie będzie taka twarda, nie pojawi się temat pękania stóp, tak więc ogólnie wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ze warto stosować na co dzień różne preparaty (ja wybieram ziołowe), ale jak stopy są w gorszej kondycji to je uratuje tylko specjalista. Ja przed latem poszłam do gabinetu podologicznego http://gabiline.pl/ w Twardogórze i bardzo mi pomogli uporać się ze zrogowaciała skórą i usunęli odciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennatka28
A co z maskami złuszczającymi? Używacie? Ja raz kupiłam jakieś na promocji w biedronce, ale nie podziałały zupełnie. Źle trafiłam czy to raczej pic na wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acylka
Też próbowałam kilku z różnym skutkiem, ale ostatnio w aptece kupiłam Epilfeet byOlie i przyznam, że okazała się najlepsza. Stopy mialam w kiepskim stanie więc trzymałam 120 minut. Efekt świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagry
Jak to działa z tym epilfeet bo nie robiłam nigdy takich masek. Patrzyłam na necie że to są skarpetki złuszczające, ale na jakiej zasadzie działa takie złuszczanie i ile utrzymuje sie taki efekt wow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×