Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry chłopak

Najlepsze jeansy to ........

Polecane posty

Gość co nosic przy
ESPRIT te zawsze mi pasuja :) rewelacyjna jakosc i cena tez do zniesienia ..maja tak wiele roznych krojow, jest w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najladniejsze dzinsy ma GAP
FCUK, Ralpf Lauren i CK, mieszkam za granica i moge sobie na nie pozwolic, maja najaldnieszy kolo, i kroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.Ni.Ka
big star i wrangler. Kiedyś miałam z Lee to jak przykucnelam to mi sie na kolanie rozdarly :/. Miałam też kiedyś super spodnie jak u nas w mieście był taki sklep jeans outlet. Spodnie różnych firm w jednym miejscu. Mieli największy wybór ale już zlikwidowali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_stg
Mam Wranglery, BigStar,Lee... Ze wszystkich tych marek jestem zadowolona! Lubię jeansy klasyczne bez żadnych wątpliwych ozdób czy haftów. Posiadam jedne grafitowe Lee i są bardzo ładne,a do tego wygodne i mało spotykane. To jedyna moja wariacja. Polecam te marki. Nie wiem co powiedzieć o innych firmach ponieważ nie kupuję np: Calvina Kleina lub Diesla bo nie są dostępne w mniejszych miastach,ale chętnie bym je wypróbowała tylko nie wiem gdzie można je kupić np: w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopiko1
Ja posiadam w swojej szafie prawdziwy arsenał jeansów!!! Kiedy byłam młodsza kupowałam niemarkowe jeansy bo po prostu nie miałam kasy, jak dziś na nie patrzę to nie mogę wyjść z podziwu jakie są paskudne :))) Jak mogłam w tym chodzić??? Ale najgorsze jest to ,że niektórzy jeszcze w takich łażą po ulicy. Zdecydowanie lepiej jest mieć jedna porządną parę, niż pięć byle jakich. Podobno Disel to najlepsza marka wśród jeansów, ale...gorzko mnie rozczarowały, bo sie porozciągały na kolanach, zasówak sie ciągle rozsuwa i jakoś bosko to w nich nie wyglądam.Przyznaję - kupiłam je dla metki.... Właśnie teraz mam na sobie Tommy Hilfiger - dobry, sztywny klasyczny jeans, dobrze skrojony, ładny kolor. Polecam też jeansy marki Francomina (do kupienia w Royal Collection)- kolejne porządne jeansy, ładnie leżą, a figury modelki to ja przecież nie mam :( dlatego trzeba inwestować w dobre spodnie( nie tylko zresztą) żeby dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie są najlepsze jakościowo ale ja bardzo lubię jeansy marki Bershka. fajny krój i nieduża cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeeenka
To prawda ja tez polecam Fracomine - to jeansy ktore zawsze dobrze wygladaja nie wazne jaki model naloze ( zaznaczam,ze mierzylam ich wiele i w innych firmach zawsze cos nie tak). Piekne sa jeansy Rossodisiera ale jak dla mnie nie roznia sie od Fracominy jakos specjalnie a wiecej kosztuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
ja tam najbardziej lubie rurki, albo proste.;D koniecznie ciemne... granatowy jeans, to jest to.;) nie za duzo zdobien... moga byc jekko przetarte na udach, nie przeszkadza mi to. lubie spodnie z Diverse'a, Zary i Bershki. uwierzcie mi, wcale nie trzeba wydawac majatku.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie trzeba wydawać majątku, ja też tego nie robię :) Ale mam ostatnio schizę na punkcie dopasowywania ciuchów do moich 'nowych' oczu. Kupiłam sobie jaskrawo niebieskie soczewki na szkla.com i teraz podpasowuje bluzki i spodnie też do źrenic :P Szalone troche, ale na szczęście dzinsy granatowe proste czy zwężane z H&Mu pasują :) Lubuję sie też w dzwonach, które znowu nas opuszczą w sezonie jesienno-zimowym jak podejrzewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYBS
ODRADZAM WSZYSTKIM BIG STAR. Po roku spodnie za które dałem ponad 200 zł zaczęły przecierać się i pękać w okolicach szwów. Orzeczenie po reklamacji: wynik użytkowania. Spodnie które kupuję 2 razy taniej służą mi i po kilka lat i jakoś nie niszczą się tak przez użytkowanie, więc zastanówcie się czy warto przepłacać. Marka nie idzie w parze z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione....
to Abercrombie&fitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvariooo
Miałem różne spodnie... takie za 35 zł (za młodu) i markowe. Nie ma porównania ~ warto zapłacić. Polecam levi'sa, bardzo dobre jakościowo. Moim zdaniem nie do zdarcia - nie pasuja mi tylko kroje. 511 ujdzie, troszke za wąskie, za rurkowate. O lee mam słabe zdanie, chociaż teraz dostałem pare to wygladają bardzo pożądnie. Wrangler, chodze teraz w modelach 2frz i spencer, mam nadzieje że długo pochodze, jednak musze stwierdzic, że to nie ta jakosc co levi's ale za to lepsze kroje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enedue55
Moje najlepsze to D&G-jedne kupione trzy lata temu a drugie wiosną tego roku-drogie ale warte swojej ceny-nie spierają sie,nie blakną,nie przecierają na szwach.Mam też kilka par spodni zupełnie bezfirmowych ale te po kilku praniach tracą zupełnie kolor a już najgorsze są takie jeansy,które sa z domieszką rozciągliwych materiałów:)To ja już wolę dresy zamiast jeansów,które są jak guma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynynynynynynnynnyyny
hmmm ja 4 lata temu kupilam w h&m pierwsze rurki i mam je do dziidaj sa poprzecierane na kolanach na tylku dziury tez sa ale takich spodni nigdzie nie moge dostac . Nie lubie mega biodrowek tylko troszke wyzszy stan i te sa wlanie takie posiadam sporo par jeansow true religion tez mialam ale dalam kolezance :) nie lubialam ich bo byly za miekkie dla mnie :D:D replay ma swietne spodnie ale one 1000zlotych kosztuja a sa swietne modele narazie psjonuje sie jednym :-/ ... jeansy jeansom nie rowne taka prawda nosi sie to co jest ok i wygodne dla nas :) mi spodnie z d&g czy cavaliego nie zastapily by moich h&m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkazkalta
a ja szukam czarnych jeansow rurek ...wiecie moze gdzie moglabym to dostac? chodzi mi o to zeby byly w miare niedrogie (do 150 zl) i z dobrego materialu..bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffg
z tego co widziałam, to w croppie były czarne rurki... i chyba jakoś niedrogie... bodajże stówkę kosztowały. ale nie wiem jak z jakością... pewnie przecietnie, ale można zaryzykować :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
Dla mnie najlepsze jeansy to sa z Big Stara. ta marka kojerzy mi sie z prostota i wytrzymałością. Według mnie to dobre gatunkowo jeansy.. Ludzie ja nie wiem co wy robicie, ze te jeansy tak wam sie drą, ja gdybym nie przytyła to nosiłabym dane spodnie latami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantal
Ostrzegam przed kupowaniem jeansow w likus concept store lub ich sklepach na Rynku w Krk lub we Wroclawiu. Obiecuja, ze w ciagu 7 dni mozna je wymienic lub zwrocic, a pozniej tlumacza, ze to nieporozumienie i daktycznie zwrotu dokonac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fataamorgana
no ja mam jakas chyba dziwna figure bo bardzo ciezko mi dostac jeansy na siebie... najczesciej kupuje drozsze... wranglery albo z sOlivera i jestem zadowolona bardzo:) a kroje rozne... mam kilka... najwazniejsze by na pupie sie ladnie ukladaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micza
Io vivo all'estero e ho negozi supcio quali tubi colorati. Nimel ferocia KOLIP FACUK FCUK., Vivo in Italia quindi non so se il successo acquistare s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana - Mustang
Na pewno nie polecam Mustanga. Jest to dobra firma, ale jak w każdej dużej czasem zdaża się jakiś jeden wadliwy produkt. Czarne spodnie Mustang po pierwszym praniu straciły kolor i nie uwzględnili reklamacji (po 2 próbach) !!!!!!! Dlatego to firma nie dbająca o dobro klienta!!!!!! Lepiej nie kupować Mustangów. Do tego słyszałem, że akurat Mustangi bardzo spadły na jakości !! Podczas gdy inne markowe firmy dalej trzymają się na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Replay i Diesel, tylko te ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakasy22
Ja już dawno przestałam płacić 200-300 zł za parę markowych jeansów bo to jest po prostu bez sensu. Akurat ciuchy z jeansu kupuje już od jakiegoś czasu na http://fabrykajeansow.pl/ ceny na poziomie sieciówek, a jakoś materiału bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze jeansy to takie, w których czuje się swobodnie i pewnie. Musi to być dobry elastyczny materiał dopasowany do sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciac555
Moim zdaniem to takie, które są dopasowane do figury, w których czujesz się wygodnie. Oczywiście też takie, które są dobrej jakości. Ja ostatnio kupuję w https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/jeansy-damskie oraz koszulki do nich na https://www.ceneo.pl/Dla_Kobiety;szukaj-bluzki+jeans Generalnie co do jeansów chwalę sobie takie marki jak: HM, Zara, Crossjeans, Bigstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana13
Nie lubię rurek bo mam wrażenie że moje nogi wyglądają w nich jak szynka na święta. Lubię prosty krój. Nogawki mogą być lekko zwężane ku dolowi lub też nie. I koniecznie wysoki stan. Wrangler czy Lee są dla mnie za drogie. Kupuję w takich sklepach jak BIG Star, Divers, crossjeans, stradivarius (choć tam rzadko mają krój który lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×