Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry chłopak

Najlepsze jeansy to ........

Polecane posty

Gość dobry chłopak
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztruksiara
Kiedyś (jak byłam miała,w podstawówie) miałam super jeansy,ładny mocno niebieski kolor (nie za ciemne nie za jasne) lekko rozszerzane u dołu nogawki, jeans myśle średniej grubości, nie-biodrowki,po prostu jak dla mnie odlot... Tyle tylko ze wtedy bylam o wiele szczuplejsza i teraz mam problem z dostaniem na siebie dobrych jeansow...Tzn nie jestem gruba(tak sadze) ale w obcislych biodroweczkach wygladam i czuje sie potwornie.Poza tym teraz rzadko kiedy mozna spotkac jeansy nie biodrowki , jak kiedys jedne przymierzalam to wygladalam jak... stara baba, byly znowusz za wysokie i zle lezaly. Po prostu nie moge kupic na siebie jeansów...odwiedzalalam juz te sklepy z drozszymi dzinsami ( nie pisze markowe bo big star nie jest przez niektorych uwazany za jakas marke). wlasciwie tata chcial zebym przymierzala tam spodnie ale ja z gory wiedzialam ze jestem skazana na porazke... Moj ideal jeansow (jak na moja sylwetke) : wysokie do pępka ;) ale nie wyzej, ciemnoniebieskie , u góry proste, u dołu lekko poszerzone, z miękkiego jeansu, nie krepujace ruchów, bez streczu, nie za grube i nie za cienkie żeby mozna w nich było chodzić i zimą i wiosna,jesienią... Ale nic to,nie moge chodzic w jeansach to...chodze w sztruksach, czesciej mozna spotkac normalne sztruksy o wyzej wymienionych cechach... i jest wiekszy wybor kolorów ;P Sztruksy górą!!!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
tzn chodziło mi zarówno o marke jak i krój (nie obrażamy siebie na forum apeluje dobry chłopak) co do Pepe jeans to słyszałem dobre opinie -niestety u mnie nie ich zadnego sklepu;-( czy gdzieś poza warszawą w ogóle mozna dostać pepe- wchodziełm na ich strone internetową i w ogóle praw e nie mają sklepów w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee.... lepszych nigdy nie miałam... Biodrówki, ciemnogranatowe, koniecznie z kieszeniami z tyłu... ulubiony model LEOLA... Zawsze i wszędzie:) Super się noszą i piorą. Tylko cena czasami przytłacza... 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mckoniu15
Wg mnie najlepsze jeansy maja ECKO Unltd. i SIR BENNI MILES. Ulubiony model ECKO Unltd. INDUCTION JEAN (niestety w Polsce praktycznie niedostepne). Ulubiony krój to DENIM i BAGGY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna skromna
moje najbardziej używane to american eagle i abercrombie, mam i lee leola, i wrangler i levi's różne, ale te dwie na początku wymienione pary są the best! w dodatku obie kupiłam w mniej więcej tym samym czasie (w przeciągu tygidnia-dwóch) a od tej pory (minęły trzy lata) już żadne nie okazały sie tak rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna skromna
pepe też mam, jednak to już nie to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ted
w/g mnie diesel. bylem kilka razy w usa i na tamtym bardzo rozwinietym rynku to jedyna marka ktora nie tylko jest klasa sama w sobie ale jest super jakosci. w usa levis wrangler czy inne czesto znane i kupowane marki w polsce nie moga sie nawet rownac do diesla. levis 501 czy inne mozna juz kupic za 20- 30 dolarow i sa sprzedawane w najatanszych sklepach. diesel jest marka. ja ostatnio kupilem model larkee i dalem za nie 210 dolarow z taxem. Przypuszczam ze w polsce musialbym wylozyc duzo wiecej kasy, bo w polsce zarowno odziez jak i inne produkty poza zywnoscia sa drozsze niektore nawet kilkakrotnie. to przykre ale my polacy strasznie przeplacamy za wiekszosc towarow. pozdrawiam ted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levis w polsce
jest strasznie przepłacany, najlepsze to Diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marki: lee i patrol proste nogawki, nie rurki, nie marchewki i nie dzwony kolor- na zimniejsze dni ciemny granat ale nie niebieskawy a taki przygaszony; na cieplejsze dni jasnoniebieskie ale tez takie raczej szarawe niz niebieskie biodrowki ale nie te najnizsze (lonowkom mowimy nie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bouncerrr
njabardziej lubie jeansy diesla ale spoko tez sa Replay, Pepe, g-star(nie mylic z bigstar=grzech) niektore tommy hilfiger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
WranglerKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezalkoholowe Mleko
Diesel jest bezkonkurencyjny(miałem jedna pare w zyciu i były nei do zdarcia ) jednak przy smiesznych polskich zarobkach raczej moge o nich pomarzyć, zazwyczaj kupuje na wyprzedażach Levi'sy. Miałem kilka par tanszych jeansów również markowych Np H&M , Big star ale byłem nimi raczej rozczarowany, albo słąby materiał albo kiepski krój. Na pewno niełże sa Replaye ale nigdy ich nie miałe. A co sadzicie O Lee Cooperze - nie myić z Lee , dobre sa czy raczej porazka ? Reasumując moje jeansy to najczesciej Levi'sy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloek
najlepsze są D&G ale w Polscw oryginalnych nie ma , wiec zapraszam do amsterdamu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu daj jesze raz
ja też kiedyś mówiłam, że nigdy nie dałabym powyżej 150zł za spodnie... dopóki nie wlazłam do Lee :O na szczęście była wyprzedaż i kupiłam zajebiste spodnie za 200zł (przecenione z 300). I wiecie co? Czekam na kolejną wyprzedaż i lecę po kolejne, tym razem wrangler. I nie dlatego, zeby miec naszywkę na tyłku, ale te spodnie są świetne gatunkowo! naprawdę polecam... nie rozciągają się po praniu jak moje inne spodnie (cross, troll, h&m), nie zmieniają koloru, no boskie są! warto było zainwestować choć z wielkim bólem serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeansy Lee, Levis, Tiffi, Lanki, Mustang, Diesel, Diverse i jakieś jeszcze inne. Z tych wszystkich najbardziej do gustu przypadły mi Lee. W sklepie jest ogromna ilość fasonów i rozmiarów. Zawsze znajdę coś dla siebie. A cena? Raz na jaskiś czas można przeboleć. A jak już znacie rozmiar i krój który wam się spodoba, można poszperać na allegro i znaleźć identyczne, nowiutkie i oryginalne. Jest pewien sprzedawca ale nie pamiętam już jak się nazywa. Ma bardzo dużo modeli Lee. Wpiszcie sobie np. rurki Lee i wyskoczą wam te nowe. No właśnie, co do ulubionego kroju- rurki biodrówki albo szwedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze są spodnie skórzane
w stylu jeans firmy GAP , sprawdzaja się idealnie w zimie i jesienią - praktycznie nie przydaja sie tylko w czasie upalnego lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_stg66
Fajne są Wranglery,Lee,Big Star,ostatnio kupiłam rurki BS i podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×