Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana z lekka

chyba jestem w ciaży...

Polecane posty

Gość załamana z lekka

wszystko przynajmniej na to wskazuje. Niby wszystko ok, mam 21 lat, faceta który mnie kocha.., przynajmniej tak mi sie wydaje, ale... NIC WIECEJ!!! małe mieszkanie w dodatku nie mieszkamy sami m zaledwie 18 metrów, jestem bez pracy, i dodatkowo kłopoty życia codziennego. Dziecku trzeba coś zapewnić, sama miłosc nie wystarczy, trzeba mieć warunki, i pieniądze. Jesli okaże sie to prawda napewno nie usune , jak i nie oddam, bo to czesc mnie. Tylko chciałabym si spytac co zrobiłybyście na moim miejscu, czy moge liczyc na czyjąś pomoc, nie jestem nawet ubezpieczona u lekarza nie byłam chyba z 2 lata, a u ginekologa byłam raz w życiu w wieku 16lat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
skad wiesz ze jestes ile ci sie spoznia? moze to falszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana z lekka
spóźnia sie z około miesiąc, straciłam rachube czasu już z tego wszystkiego. Tylko zaniepokoiło mnie moje samopoczucie i połączyłam fakty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
ale jakie masz objawy... mnie tez sie spoznia mam dzisiaj 40 dzien cyklu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana z lekka
nie obliczam dni kiedy miałam ostatnią miesiączke dla mnie zawsze sygnałem rozpoznawczym były silne bóle dzień przed miesiączka oraz drugie bóle w czsie jajeczkowania, i z tego powodu się nie martwiłam a pozatym zabezpieczaliśmy sie z chłopakiem samą niestety prezerwatywą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana z lekka
objawy mam dziwne, mdłości, senność, osłabienie. PODKRESLAM nie jestem przeziebiona. również mam wilczy apetyt co u mnie nowość, jem wiecej niz mój chłopak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
nie stresuj sie na zapas zrob se jutro test, ja mam takie objawy zasze jak mi sie spoznia chyba to psyche mi siada i stad takie objawy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana z lekka
myśle że z tym testem to racja, tylko nie zbyt ufam testom z doświadczen znajomych czasem kłamią, narazie to tylko moje podejrzenia, nie stresuje jeszcze sie bardzo, mam yulko lekkie obawy, z myśla o przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klamia , a jak klamia to jest to naprawde rzadkosc, ja nawet jak mialam ciaze obumarłą to mi wyszły 2 krechy , głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana z lekka
dzięki za pozytywne nastawienie, naprawde to dla mnie wiele, nie majac komu sie zwierzyć, i wchodzac tutaj jestem mile zaskoczonma że sa jeszcze dobrzy ludzie, którzy bezinteresownie potrafią doradzić, w realu raczej rzadko spotykam to zjawisko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie które testy fałszuja zrób test z porannego moczu najlepsze sa QUICH VUE lub BOBO test ten pierwszy nigdy sie nie myli wiem bo pracuje w aptece i ludzie wieści przynosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×