Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panikarajoł

PROSZE PORADZCIE KOBIETKI TO WAZNE

Polecane posty

Gość panikarajoł

wyszedl mi dzisiaj pryszcz.. nie jest jeszcze biały..ale juz boli.. a mam jutro randke bardzo wazną.. pryszcz mi wyszedl nad ustami:( i nie wiem co zrobic.. czy wycisnąć.. czy zostawic.. boje sie ze jak wycisne to bedzie widac jeszcze bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
nie mam niestety.. nigdy nie dbałam o to.. czy wyszedl pryszcz czy nie.. ale teraz to dla mnie wazne.. stracilam glowe dla faceta i chce by bylo wsyztsko ok.. i nie wiem czy jak wycisne tego pryszcza to bedzie jakis slad? czy lepiej zeby byl ten pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj na zdrowiu i urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
prosze niech ktos jeszcze poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
dobra..wyciskam go..najwyzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
najlepiej posmaruj jakimś specjalnym specyfikiem antybakteryjnym, np. płynem "Afrodyta". Jeśli nie masz nic takiego w domu - na noc posmaruj krostę pastą do zębów, to powinno wysuszyć. Obojętnie, czy wyciśniesz, czy nie, będzie widać. Jeśli krosta jest jeszcze mała, to ja bym wycisnęła. Ale decyzja należy do Ciebie. A na randce najważniejszy jest dobry humor, co tam krosta... POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
no mi osobiscie ona nie przeszkadza.. ale niechcialabym zeby przez nią mial np opory..zeby mnie pocałowac... ona jest nad ustami.. tak po srodku miedzy nosem a ustami.. a malowac sie tez nie maluje wiec nie bede mogla tego zakryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Jak będzie chciał, to pocałuje... Jak nie jutro, to kiedy indziej... a pojutrze zapomni, ze miałaś jakąkolwiek krostę... ale będzie pamiętał, że miałaś świetny humor i było Wam fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pocaluje cie
to czyrak. zapalenie zyl. spuchniec ci warga. niefajne uczucie. lepiej odwolaj randke,dobbrze ci radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
dobra jakos to bedzie..narazie nie wyciskam, zobacze jutro jak wstane..jak bedzie z bialym czubkiem to wycisne.a. jak tylkoc zerwona krostka to zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Chyba faktycznie, tak będzie najwłaściwiej. A czemu nie można smarować pastą? Ja właśnie czytałam, ze to pomaga? hmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
ja wiem ze pastą napewno mozna zimno smarowac.. i pomaga.. :) im wczesniej sie zacznie smarowac tym zimno sie syzbciej wygoi.. ale nigdy nie slyszalam zeby ktos pryszcze pastą smarował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, moja matka tez sobie zimno pasta smaruje:) Ale wlasnie nie moge sobie przypomniec co bylo z tymi pryszczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
nie no kurde..ale jestem zla ze te pryszcz musial dzisiaj wyjsc... ;[ jutro to moje drugie spotkanie z tym panem.. i zalezy mi zeby bylo jak najlepiej pod kazydm wzgledem.. chyba juz od miesiaca nie mialam zadnego pryszcza..i a kruat dziasiaj;p kurde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza sie;) Ale nie przejmuj sie, to nie koniec swiata:P;) Ja kiedys wyjachalam w gory, i przed powtorem, gdzie w Warszawie czekal na mnie moj ukochany z otwartymi ramionami i gotowy do zacalowania mnie na smierc, mi akurat wyskoczylo zimno na ustach :/ I wez tu sie caluj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
o kurcze to tez nie ciekawie.. dobra jakos to bedzie:) 3majcie kciuki zeby randka sie udała...:) bo to nielada wyzwanie..spedzic ją DOBRZE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jabłkowy
zwykle pryszcze wyskakuja przed jakims waznym dlka nas wydarzeniem i jest to zwykła reakcja stresowa naszego organizmu:) więc kobietki - nie denerwować sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikarajoł
sok jabłkowy pewnie masz racje.. bo mi zawsze wychodzą pryszcze na kilka dni przed okresem.. zawsze jakis jeden pryszcz sie pojawi...ale teraz do okresu daleko.. wiec musi on byc efektem stresu związanego z poznaniem mojego kochanica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×