Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sad..

18 dnien cyklu jest płody??

Polecane posty

Gość sad..

hej!! mam pytanko wi wiem ze podobne tematy juz byly ale p[rosze odpowiedzcie mi. okres mialam 12.07 a 28.08 kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale on wyszedl ptrzed finalem:P (cykl mam 28 dniowy) i nie wiem czy to byly dni plodne i czy moge byc w ciazy bo okres mial mi ise zaczac dzisiaj a tu nic. czy po stosunku okres moze sie opozniac?? pomożcie mi porsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie owulacje powinnaś mieć w okolicach 14 dnia więc raczej już dzień niepłodny ale kto to przewidzi na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad..
no w sumie tak ale czy po stousnku moze sie okres spozniac czy nie? bo ja mam juz schizy powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYSZKI
Dla mnie to obciach pisać na forum o swoich dniach płodnych- yego uczą w szkołach. Bierzesz sie do sexu a nie wiesz kiedy masz dni płodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad..
wiem tylko sie upewniam. a wydaje mi sie ze od tego jest takie forum zeby moc pewne sprawy przedyskutowac z kims prawda? ale nie musisz odp jesli nie chcesz przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYSZKI
Najpierw robicie to bez zabezpieczenia a potem wielkie halo że w ciąże zaszłyście. Na nature nie ma co liczyć bo ona płata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad..
tak wiem i dlatego sie martwie. i chcialam spytac kogos kto moze wie troche wiecej ode mnie na te tematy czy jest jakas sznasa na ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres nie spóźnia ci sie z przyczyny samego odbycia stosunku (no chyba że jesteś w ciąży) może to przez stres, upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYSZKI
zawsze jest szansa i dlatego jak nie chcesz zajść w ciąże to sie zabezpieczaj bo to nie trudno o wpadke. Jest przeciez dużo środków a dla zapominalskich i leniwych może być zastrzyk jest on na 3 miesiące, dlatego myśle że najpierw sie myśli o zabezpieczeniu. to chyba łatwiej niz potem mieć wpadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad..
aha dzieki:) a w takim razie kiedy najlepiej zrobic test jesli okres nie przyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ciążę zawsze jest szansa dziewczyny pisały już tutaj o owulacjach w 5 dniu cyklu (teoretycznie bezpiecznym) aha jeszcze jedno z powodu np. stresu owulacja może ulec opóźnieniu (tzn nastąpić później) i wtedy cykl się wydłuża (zasadą jest że okres przychodzi 14 dni PO owulacji jeśli jest regularny - tzn jeśli owulacja ci się przesunęła o 3 dni to okres dostaniesz z 3 dniowym opóźnieniem) także ryzyko że był to jednak dzień płodny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczęśliwie w ciaży, a zaszłam w 16 d.c. ięc kto wie.. moze i w 18 by dało radę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test? żeby był wiarygodny to najwcześniej w dniu w którym teoretycznie powinnaś dostać @ ale są testy wykrywające nawet kilka dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaannnnnaaa
nie można liczyć na to, że każdy cykl będzie miał dokłądnie 28 dni! tak to nasze babcie planowały rodzinę. Wystarczy zmiana klimatu, upały, stres i już wszystko się zmienia. Trzeba obserwować śluz i mierzyć temperaturę, jeśli chcesz zdać się na naturę. A test zrobić najlepiej rano w dniu oczekiwanej miesiączki lub kolejnych dniach - wcześniej może nie być wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad..
ehh no to troche mnie nastraszylyscie..bo ja jak narazie to na ciaze nie moge sobie pozwolic ale nic..mam nadzieje ze niedlugo przyjdzie okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
przy 28 dniowych cyklach Twoja owu to najparwdopodobniej 13-14 dc.wobec tego obstawiam brak ciazy.@ moze sie spoznic dwa trzy dni z przeroznych powodow..nawet z takiego ze tak bardzo jej juz wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×