Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buczka

Znowu dostałam okres..a buu

Polecane posty

Gość buczka

Cholera.Już minął rok ja rozpoczęliśmy starania o dziecko i nie udaje się.Jak Wy to robicie, ze Wam się udaje :D Mam już skończone 28 lat i czas mnie już goni i w ogóle już chciałabym być mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co przechodzisz, bo my tez dlugo sie staralismy i juz bylam przekonana, ze jestesmy bezplodni- totalna zalamka. Ale udalo sie, kiedy najmniej sie tego spodziewalam- w cyklu, ktory sobie wlasciwie odpuscilam- w cyklu, w ktorym siegnelam dna rozpaczy i w ktorym wszystko bylo mi jedno. Jesli nie macie zadnych barier zdrowotnych, to powinno sie wam w przeciagu 2 lat udac. Wiec sie jeszcze nie zalamuj- sprobuj skoncentrowac swoja energie na cos innego niz mysl o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam pozycję kolankowo - łokciową. Później pozostanie w tej pozycji 30 min. a następnie położenie się na plecach i podłożenie czegoś pod miednicę - dalsze 30 min. I nie czekać na dni płodne tylko brać się do roboty. Sprawdzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie:) tez staramy sie cos ok. roku ...niedlugo mam termin @ i pewnie ta zolza znowu mi nie odpusci....wrrrrrrrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczka
Dzięki dziewczyny :) Nie wiem czemu się nam nie udaje.Ponoć jak się za bardzo chce, to tak jest.Zastanawiałam się czy iść do lekarza i sprawdzić to i owo.Nie wiem,może poziom prolaktyny, zrobić jakieś badania?? Ostatnio jak byłam u lekarki to powiedziała mi,3 miesiące się jeszcze starać, a jak nie wyjdzie to przyjść.Właśnie minęły 3 miesiące od tej pory,a ja się zastanawiam czy dać sobie jeszcze miesiąc. aga1979 to niedawno urodziłaś :D wszystkiego dobrego :D Liptonka- Teraz to masz 2 serduszka :D wszystkiego dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczka
krucha - ja właśnie dziś dostałam @ Trzymam kciuki za Ciebie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczka, ja Tobie zycze zeby nastepna @ cie w koncu opuscila na dobych kilka miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczka- ja dla swietego spokoju juz bym poszla do lekarza i zaczela robic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minął okres fasynacji
kruchaa dzięki :D Chyba pójdę i zrobię te badania.Będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonne
czy LIPTONKA to powaznie napisala czy to jakis zart w zyciu nie slzszalam takiego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczera prawda - znajoma tak miała i się udało. Robi się wszystko by tylko uniknąć lekarza w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche przypomina kombinacje alpejskie...:D ale skoro pomaga to kazdy sposob jest dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×