Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

engi X

z jakiej ksiązki o niemowlakach korzystacie?

Polecane posty

chodzi mi o poradniki dla rodziców. Nie wiem w co się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też myślałam żeby zakupić \"Język niemowląt\" ale nie mam pewności czy do mnie dotrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję zakupić \"Pierwszy rok życia dziecka\" - kontynuację \"W oczekiwaniu na dziecko\", która mnie się bardzo spodobała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy 1 dziecku i teraz korzystalam z PIERWSZY ROK ZYCIA DZIECKA bardzo sobie chwale i polecam wszystkim mamom niektore rady nie sa moze jakas rewelacja ale juz wiele razy sie uspokajalam odnajdujac odpowiedzi na pytania ktore mnie nurtowaly a jezyk niemowlad mam i w pdf i w wordzie. engi jesli chcesz to podaj swoj adres @ to ci podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest żle ale a państwowym
"Pierwszy rok życia dziecka" - kontynuację "W oczekiwaniu na dziecko" naljepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ksiązke \"Pierwszy rok z życia dziecka\" Jest świetna polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za info. Aneczka1979 - ja też jestem z \"lipcówek\" urodziłam 31 termin miałam na 23 również mam Krzysia. Śledziłam na bieżąco Wasz topic. Mój adres: andziasandi@poczta.onet.pl będe b. wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Engi - mail juz polecial :) a co do lipcowek to terminowo owszem lipcowa mialam byc ale jak widac troche wczesneij mi sie przyszlo rozdwoic :) ps. szkoda ze tylko sledzisz a nie aktywnie uczestniczysz ;) ale nigdy nie jest za pozno zeby zaczac z nami pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×