Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kennee22

poziom HCG

Polecane posty

po jakim czasie mozna zrobic pomiar hcg, czy tydzien jest wystarczajacy (tydzien od zaplodnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz kiedy bylo zaplodnienie/ Pleminiki 5 dni moga zyc w drogach rodnych, trzeba byloby byc 24 h podlaczonym pod USG aby dokladnie wiedziec KIEDY:P Bete hCG zrob w dniu spodziewanej @@, jak zwykly test, powodzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hmmm...zle sie wyrazilam..powinnam napisac tydzien od prawdopodobnego zaplodnienai :-) - poobliczłam soebie dni płodne i wymęczyłam mojego faceta, w sumie to nawet mi sie nie spieszy bo sie boje rozczarowania, ale jutro rano ma do mnie wpasc moja siapsiólka -przyjaciolka ktora pracuje w laboratorium i chce mnie kluc na hcg, dlatego sie zastanawiam czy jest sens. cholera te czekanie jest najgorsze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze jedna sprawa mi sie nasuwa na mysl...przeciez istnieje prawdopodobienstwo naturalnego poronienia, czytałam ze wiekszosc kobiet nawet nie wie ze byla w ciazy bo zapłodnione jajo zostaje usuniete z macicy kiedy nie moze sie zagnieździć. wiec czy robienie hcg po tygodniu od rzekomego zaplodnienia jest sensowne? zeby nie bylo tak ze wynik wyjdzie powyzej normy, ja sie bede cieszyc a tu potem bach @. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×