Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oportunities

Dostalyscie kiedys kosza od faceta?!

Polecane posty

Gość oportunities

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie nikt nie czeka
Nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo ja nie zabiegam o faceta choćby 0nie wiem jak mi się podobał... ale za to jakie wrażenie, kiedy on poprawnie odczytuje spojrzenia i uśmiech :D:D:D oj kokietka ze mnie? ;) nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie,chociaz jak wyznałam jednemu ze się w nim zauroczylam to raczej on spękał.To byl nieśmialy facet zresztą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam. takiego kosza,ze mi sie odechciało wszystkiego. a po kilku latach widze Go-tego od kosza -i on mowi mi ze załuje. taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że każda kobieta dostała kiedyś kosza:D Nie każda sie przyznaje albo staramy sie nie pamietać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchawka
Dostałam i moja duma strasznie tęskni.Świeża sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenoszone uczucie
tak, ale teraz przynajmniej wiem jaki z niego cykor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułeczka szpareczka
niestety musze stwierdzić fakt: ze to oni odemnie dostawali kosza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to jest kobitka
Njaczęściej to ja dawałam facetom kosza, ale dwa razy sie zdarzyło że kontakt się urywał, tzn on nie pisał i nie dzwonił ani ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicktaki
Mi trzech dało kosza nim zaczęłam do nich startować O_o Tzn. byłam miła i jawnie zainteresowana ale o podrywaniu nie było mowy... Nauczona doświadczniem kompletnie przestałam okazywać zainteresowanie - i też było źle, że niby mało uwodzicielska, kobieta-kumpel. Faceci do gazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy mimo
ze mam 28 lat, ale mnie nigdyn ie zalezalo na facetach wiec obce mi sa wzdychania do nich, placz i zadreczanie sie nimi. O dziwo takie zachowanie przyciagalo ich do mnie...wniosek: faceci chyba lubia jak sie ich olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebulka87
Tak dostałam kosza i to nie dawno. Myślę sobie, że może kiedyś pożałuje ten koleś. Świeża sprawa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdddddddddddddddddd
ja dostałam ale tylko raz spotykałam się z nim przez rok ,sypialiśmy ze sobą często, ogólnie to był związek bez z obowiązan oparty tylko na seksie jak pozostałe związki w których byłam no i po roku ja się zaangażowałam powiedziałam że go kocham ,chce z nim mieszkać itd a on do mnie że zakochał sie w lasce z netu ktorej nigdy nie widzial.............!!!!!!!!!!! może po prostu za wiele sobie myślałam ,sama facetów olewałam jak sie angażowali i urywałam kontakt on niue odzywał się do mnie przez pól roku a potem znowu spotkania ...tylko na sex , uczucie mineło ,sentyment został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam
Ja dostałam od obecnego męża,kiedy jeszcze się spotykaliśmy.Zdarzyło mi się to pierwszy i ostatni raz w życiu,ale o mało szlag mnie nie trafił.I nawet nie dlatego,że by mi na nim aż tak bardzo zależało,ale moja DUMA ucierpiała bardzo,Bo to ja byłam zawsze od zrywania! Jeszcze teraz,jak sobie przypomne,to mam ochotę mu dokopać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynkkaaaa
Ja dostalam kosza. Jest mi z tego powodu bardzo smutno i przykro i smutno,a takze przykro. Ale coz moge poradzic to byl kawal bydlaka bo mnie zdradzal i klamal oraz oszukiwal. Dzis ciesze sie bo poznalam wspanialego mezczyzne,z ktorym chodzimy na koszykowke i ping ponga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×