Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowej pracy szukam

Praca biurowa

Polecane posty

Gość nowej pracy szukam

czy moze mi ktos powiedziec jak szukac pracy biurowej tak zeby ja znalezc?skad sie o takiej pracy dowiedziec,chodzi mi o jakies urzedy,ogolnie bardziej panstwowo niz prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o budżetówke to zawsze mozesz chodzic po urzedach i zostawiac swoje cv i list w sekretariacie, śledz na bieżąco strony internetowe urzędów w których bys chciala pracowac, jesli juz jest jakis etat to organizuja na niego tzw. konkurs, jednak troche ciezko dostac sie z takiego konkursu.....bo czesto maja juz kandydatow, poza tym to prace biurowa wcale nie tak ciezko znalezc w prywatnych firmach, jesli jestes z duzego miasta to tym bardziej, zerknij na strone www.pracuj.pl wpisuj region, zawod i szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowej pracy szukam
Dzieki serdeczne za wskazowki i linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka_5
państwowo??? za marne grosze? poza tym tam panuje nepotyzm, nie dostaniesz tam pracy tak po prostu, jak kogoś potrzebują to zatrudniają znajomych i rodziny, wiem, bo przez to przechodziłam szukaj pracy w prywatnej firmie, lepiej płacą, szansa na awans, do państwowej jednostki przyjma cię najwyżej na staż (można to załatwic w urzędzie pracy), wykorzystają cię na maksa grube, rozleniwione baby a potem i tak pracy nie dostaniesz, daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×