Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bebka_k

Moj Maluszek non stop glodny! Co robic?

Polecane posty

Gość bebka_k

Hej Dziewczyny! Jestem mama 8 tyg. chlopca, jest to moje pierwsze malenstwo, wiec nie bardzo wiem ,jak sobie poradzic z jego apetytem. Karmie go butelka , bo piersi nie wystarczalo, mimo wszystko on jest non stop glodny. Po 1,5h od wypicia 120-130 ml on juz wola o wiecej , w sumie je ok 8-9 posilkow dziennie + ssie piers w miedzyczasie (malo sypia w ciagu dnia w nocy jest ok) . Mieszkamy w Angli, wiec nie bardzo mozna sie tu kogos poradzic , bo tutejsi lekarze (ci ktorych ja znam ) zaraz skrytykuja i powiedza ,a po co) Pytalam co robic, wiec doradzono mi, zeby probawac wydluzac czas pomiedzy posilkami ,zabawiac malego, dawac smoka,niestety to dziala na jakies 5-10 min ,a potem on wrzeszczy w nieboglosy,ja nie chce go stresowac , wiec mu daje buteleczke... Boje sie jednak, zeby go za bardzo nie utuczyc. Prosze doradzcie mi cos drogie Mamy...Czy wasze dzieci tez tyle jedza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam identycznie. Oskar teraz pije co 2 godziny po ok 140. W miedzyczasie - po ok godz od karmienia daje mu ok 60 herbatki. To bardzo zaspokaja jego pragnienie. Bo zauwazylam, ze nie zawsze jest glodny ale bardziej spragniony. Sprobuj dawac czesciej herbate albo wode. Zobaczysz ze bedzie chcial mnie j mleka. Bo jemu na pewno chce sie pic a nie koniecznie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×