Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Invisible

Sa tu jakies nastki??? Potrzebny prezent dla chlopaka!!!

Polecane posty

Mam pytanko, raczej do nastek, bo mysla podobnie jak ja;) Moj chlopak - lat 15 - niedlugo ma urodzinki. Jaki prezent bylby najodpowiedniejszy i najfajniejszy??? Cena najlepiej do 100 zl. Prosze, pomozcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaa
hm, ja swojemu dałam plakat z nasyzmi zdjeciami.. kolo 60zl.. www.fotoplakat.pl mozesz powiekszyc wasze wspolne zdjecie do duzych rozmiarow..lub zrobic grafike kilku i to jako plakat..jak dla mnie prezent bomba..powinien sie ucieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaa
a tak pozatym..to niewiem..moze jakas ksiązka.. moze niesmiertelniki z wasyzmi fotografiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to naprawde super pomysl, bardzo mi sie podoba, ale... Prawda jest taka ze nie mamy wspolnych zdjec:( Niestety, jakos tak wyszlo, ze jeszcze nie mamy... :( Dlatego wydaje mi sie ze odpada:( A szkoda:( Moze za rok??:) No, ale musze sie skupic na tegorocznych urodzinkach. Jakis inny pomysl moze masz?? Bo ja mam pustke w glowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowia dupa prosto z łaciatego
Ja swojemu kieeeeeeeeeeeedys chłopakowi kupilam poduche z napisem "rozbrykany tygrysek" bo mówiłam na niego Tygrys więc ok, do tego dostał bokserki z miśkiem w krawacie na nogawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, bokserki - niezly pomysl;) Tylko ja sie nie znam na kupowaniu bokserek:P A jak kupie za male???:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ramka ze swoim zdjeciem:) Jak narazie ten pomysl mi sie najbardziej podoba:):) Dzieki🌼 Jak nikt nie wymysli (w tym ja:P) nic lepszego, to wybiore to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111111111
a co to jest perfumA? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×