Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nietypowe pytanie

Nietypowe pytanie?

Polecane posty

Gość Nietypowe pytanie

A wiec wybieram sie (zostala zaproszona) na partyjke (czy jak kolwiek sie to mowi) na golfa i nie wiem za bardzo jak sie ubrac by wygladac dobrze. W dresie napewno nie pojde :D Myslalam o bialym polo, jakis bermudach np bezowych ale brakuje mi czegos do tego...myslicie ze moglabym dolaczyc do tego stroju cos takiego? http://allegro.pl/item221864639__new_look_na_ramiaczkach_w_romby_40%5D_zapraszam_.html czy to moze za bardzo przekombinowane i zostawic tylko polo i spodenki? help me please ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co...
przekombinowałas...wystarczą spodenki i polo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietypowe pytanie
:D ale w tych spodenkach czuje sie tak...sztywno, staro wrecz czy na polu golfowym nie mozna wniesc troche extrawaganji w ubiorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co...
no ale ten sweterek co dałaś link kojarzy mi się ze starszym grubym panem który codziennie od 40 lat gra w golfa :O....te spodenki to nie musisz mieć takie ''sztywniackie''...w końcu nie masz 50 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietypowe pytanie
no mi tez sie skojarzyl z golfem ale raczej z kolor i sam kroj jest troche bardziej mlodziezowy co tez odpowiada moim przekonaniom i wiekowi Mimo wszytsko dzieki za cenna rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co...
proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×