Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mix_mas

Jestem za dobry dla kobiety.

Polecane posty

Gość mix_mas

kobieta powiedziala mi, ze jestem dla niej za dobry. Czy to zle? O co jej chodzi? Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn ze nie ma innego powodu
zeby sie z toba rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie jetses za dobry...moze nie masz swojego zdania? widocznie manipuluje Toba,wiekszosc kobiet chce faceta z \"jajami\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix_mas
swoje zdanie i jaja mam dbam, rozpieszczam, nie robie zadnych wybrykow Nie tego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ta Twoja panna tego nie chce:O A co Ona powiedziala jak zapytales sie co oznacza,ze jetses za dobry dla Niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atunia
1. chce się rozstać i robi tzw. grunt 2. miała extremalne przejścia i chce docenić Cię tymi słowami 3. ma poczucie winy, moze coś przeskrobała nie rozumiem dlaczego tu zadajesz takie pytanie a nie swojej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix_mas
powiedziala ze nie zasluguje dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"powiedziala ze nie zasluguje dla mnie\" chyba Cie zdradzila:/ nie wazne czy uczuciowo czy fizycznie:O Jak tak mowi to wg.mnie zdradzila Cie:O i teraz ma poczucie winy i tak mowi:O To jest moje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix_mas
mialo byc na mnie nie dla mnie :) mowi ze nie zdradzila ale ze jej dobrze nie znam i ze jest okrutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix_mas
a moze jej czegos brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Cie nie zdradzila to ... chce sie rozstac :O Musai byc hjakis powod dlaczego tak mowi....pogadaj z Nia hehe,dziwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynkopomaranczka
no niestety,chyba chce sie rozstac skoro tak powiedziala. to samo mowia tez faceci jak chca sie rozstac ,ze kobieta na nich nie zaluguje i tp.a tak naprawde to chca ja zostawic a nie maja innych powodow a sami czuja ze faktycznie babka jest dla nich za doba.i tak samo dziala na odwrot,kobiety tez tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora - nie doszukuj sie w sobie winy, to ona cos przeskrobala i daje Ci do zrozumienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje jej, brakuje - poblemów:O I nie rzucajcie tekstami że na pewno zdradziła albo takie tam. Może ma niską samoocenę, dopadł ją jakiś dołek i chciała tylko żeby on zaprzeczył, powiedział że jest wspaniała, dobra itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix_mas
dobra dzieki, pogadam z nia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
Słyszałem to już parę razy "jesteś za dobry" - związki się pokończyły :) Ale wiecie co... później moje byłe poszły do jeszcze "dobrzejszych" i jeszcze szybciej te związki się skończyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×