Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiabubusia

... eh szkoda gadać

Polecane posty

Coś się niszczy, kończy, przepada... By mogło powstać coś nowego... Bym mogła poczuć siłę... Usychające marzenia o których dziś nie śni mi się marzyć... Wiem ... Nie jestem idealna. Popełniam błędy z każdym dniem większe. Jednak... Chciałabym uwierzyć w to iż moja osoba jest przydatna jakiemuś człowieczkowi.. Że jestem przydatna Tobie... Pragnę.. spojrzeć w lustro i zobaczyć szcześliwą kobietę. Wyjrzeć przez okno poczuć wiarę... Kocham ... Gdy uśmiechasz się do mnie szczerze gdy jesteś miły... Jak szepczesz czułe słówka ... I obejmujesz moją twarz swoimi dłońmi. Boję się... Gdy krzyczysz na mnie jak popełnie jakiś błąd. Dziecięcego płaczu w śnie. Koszmarów napierających podwójną siłą. Gdy jestem sama. Szumu miasta i ludzi z wadami i zaletami. Pragnieniami i problemami... Boję się ... uwierzyć w siebie.. Odkryc prawdziwe oblicze. Jutrzejszego dnia.. Samej siebie... Gdy napiera we mnie złość. Krzywdzę bliskich.. Boję się że pewnego dnia obudzę się z uczuciem że jestem sama... Że już nigdy nie utulisz mnie do snu... Nienawidzę.. Gdy mnie okłamujesz i nie mówisz gdzie idziesz... Gdy tracę ochotę by żyć. Wierzę... W naszą miłość... W Anioły i sny... W to że kiedyś będe w pełni szczęśliwa przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
jestescie podli 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to twój facet, tomusisz usiąść na niego okrakiem i go zgwałcić, to wtedy nie będzie się darł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
tomaszek glupku :o on sie drze jama gebowa czyli ze jak..na gebie ma mu usiasc tym okrakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WY DURNI HEHHEHEHEHHEHE SPRAWDZALAM TYLKO JAK REAGUJECIE NA PROWOKACJE POPROSTU ŁYKACIE JAK PELIKANY JESTESCIE ZALOSNI A TAK APROPO POJAIW SIE JAKAS BIEDNA DZIEWCZYNA A WY JĄ DO GROBU WEPCHNIECIE ŁADNIE :D TAK TRZYMAĆ :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
swietna prowokacja ! tak trzymaj ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była prowokacja... czytam ostatnio takie tematy na tym forum ze aż nie wiem czy mam zacząć się śmiać czy płakać ludzie !!! opanujcie się troche trzeba wyczówać prawdę a nie łykać albo obrażać jeżeli człowiek ma naprawde problemy? Gdzie wy rozumy posialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
dzieciaku..widzialas tu kiedys dobra prowokacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo jak dziewczyna wkrecala ze zostala zgwalcona wszyscy łykneli a ona potem że to prowokacja o lol żenada jak znajde linka to wam podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma kochanke
wiec wyciagnij wnioski i poucz sie troche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×