Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie_D

Szkoła złamanych serc - oglądacie ???

Polecane posty

Gość TnQa
jejq mi tez sie podoba Drazic ;DDDDDD jest chyba najprzystojniejszy z tych wszystkich chłopaków,którzy grają w tym serialu. a najgorszy to jest Charlie pozdroffka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
Charlie to ciepłe kluski ... a Draz to widać że kawał drania a nie ukrywajmy dziewczyny że kobiety lubią niegrzecznych chłopców ... To normalne że Anita rzuciła ciepłe kluski dla Draza... każda by tak zrobiła .... a ciepłych klusków w tym serialu był jeszcze steve w 1 sezonie co był z daniele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda 75
z tego serwisu wynika, ze odcinkow bylo 210, a my ich nie zobaczymy bo jak zwykle nasza tv nam dawkuje od lat! za dwa lata znow puszcza od nowa a skoncza dwa odc wiecej niz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, szkoda że nie zobaczę wszystkich 210 odcinków. Ale z naszą Tv to tak już jest niestety ... jakby ktos z was orientował się w dalszych losach bohaterów to chętnie poczytam co działo się później. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i wiem, że na stronie serialu wszytskie odcinki są opisane ale z moim angielskim aż tak dobrze nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia24
moze i przystojny ale ten wąsiur-bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaas
w jednym z odcinków Melanie powiedziała Ryanowi że jest w ciąży... co się stało później bo nie widziałam następnego odcinka, a teraz jakoś nie ma już tego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia5252
ale sie okazało że nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek-432
Ten serial jest super lubie annite ale mam problem niewiem gdzie na internecie zobaczyci wczesiniejsze odcinki pomozecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek-432
Ten serial jest super lubie annite ale mam problem niewiem gdzie na internecie zobaczyci wczesiniejsze odcinki pomozecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może podobnie jak na na ieoficjalnym forum o HBH wyslemy do TVP emaile z prozba o wznowienie emisji ?? Im więcej osób do nich naopisze tym większe są szanse że spełnią nasz prosbę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzaca
Taaaa mysle, ze wysylanie maili nic nie da! Oni odpisza, ze maja juz nowa ramowke na jesien i po zawodach. Poprostu puscili z cicha pek kilkanascie odcinkow na wakacje byle zapchac czyms ramowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość han
Oni nie puszczali serialu tylko we Wakacje ale juz od 2 lat w soboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aezakmi
Codziennie SZkola zlamanych serc leciala na TVP 1 o godz. 10;00 teraz juz nie lei ? co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdejmijcie MnS z ekranu...
Nie leci, bo kolejny sezon sie skonczyl! A zreszta koncza sie wakacji i jest nowa ramowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aezakmi
ja lubie KAT i MEI .kat potrafi kazdego gostka wykonczyc dobre bylo jak zawsze sie z nim klocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazduniusuiniunia
mam pytanie do wszystkich fanow HBH, ogladalam ten serial dawno temu kiedy lecial jeszcze na TVN i pamietam odcinki kiedy uczniowie walczyli o budynek szkoly bo chcieli ja zamknac bo grozila zawaleniem czy cos takiego i przeniesli ich do innej, czy te odcinkie lecialy juz na jedynce??? kojarzycie ten motyw wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na odcinku jak szkoła się wali skończyli emisję. Nie mam pojęcia co działo się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia52525
moze będą puszczać w soboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazduniusuiniunia
No to ja pamietam jeszcze z czasow tvn-u ze uczniowie protestowali nawet chyba glodowke urzadzili i tylko landrynki jrdli ale Katerina chyba cos tam podjadala :P i przeniesli ich do jakiegos innego liceum i nie pamietam juz co bylo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala 24
W ostatnich odcinkach serii ,która leciała na Tvp 1 nie było tak naprawdę nikogo ze starej ekipy.Przecież Katherina pojawiła się nieco pózniej,już po śmierci matki Nicka i Efi. Pierwszą ekipę tworzyli: Nick-moim zdaniem najprzystojniejszy ze wszystkich bohaterów,wszystkich sezonów , Con, Peter Revers, Steve, Jack, Jodie, Danielle,Rose, Bolton-był od początku ale jakoś zawsze z boku dopiero w trzecim sezonie stanął na pierwszym planie. Po śmierci Nicka pojawił się Matt, a potem już ciągle ktoś odchodził i przychodził ktoś nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót
SZS wraca na antene Co sobotę o 10,45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubos
Zapraszam na forum o szkole złamanych serc: www.hbh.phorum.pl Zapraszam do rejestracji i udzielania się na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super adres
super stronka o filmie to www.hbh.com.pl tam jest wszystko co trzeba:) i to jest jedno z pierwszych forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jee
puszczają w soboty o 10 coś (od tamtego momentu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuus93
Uuuuuwielbiam ten serial, a po tej glodowce przeniesiono ich do innej szkoly gdzie byli NOWYMI wiadomo kazdy nowy musi wtopic sie w nowe towazystwo i na poczatku byli troche szykanowani ze wzgledu na ich szkole i pochodzenie bo w hbh uczyli sie sami nieznosni zroznicowani kulturowo uczniowie...pozdrawiam fanow;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×