Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie_D

Szkoła złamanych serc - oglądacie ???

Polecane posty

Gość prawie_D
czy mi sie wydaje czo oni puszczaja te same odcinki co z zeszlym roku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooroo
Tak ten serial jest legendą ;) Ale i tak BH 90210 króluje !! ;P A nie wiecie co będzie z najlepszymi Latami, był chyba w zeszłym roku puszczany, o Samancie i jej losach na studiach ? Co możecie polecić w klimatach szkoły złamanych serc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi92
ahhh Drazic jest bosssssssski....xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .XxX.
Ale super jest ten serial naprawde ;] ja ogladam prawie codziennie :P chyba ze mam jakies wazniejsze sprawy do zalatwienia xD mi sie podoba Anita :D ladna laska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona221
ciekawa jestem jak stary jest ten serial i ile juz mają Ci aktorzy teraz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singleLIFE
serial jest chyba 1998 roku jesli sie nie myle ,aktorzy maja teraz kolo lub ponad 30 wiec dalej sa mlodzi:D:D:d ja i tak wole Ryana od Drazica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulis7
Oglądam Szkołę Złamanych Serc od 2 lat i nie mogę się doczekać kiedy puszczą 6 serie (ostatnią). Z tego co widziałam to Drazic oświadcza się w niej Anicie, dokładniej to przyjedzie jakimś tam czerwonym samochodem na sygnale do szkoły. Tak ma się podobno zakończyć HBH ;( Najbardziej z wszystkich to ja lubie Drazica, podoba mi się to jak robi z siebie idiotę np na lekcjach. Pozdro dla wszystkich maniaków HBH ;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciunes
mi sie podoba caly fiml a szczeggolnie Anita i Drazic spoko para mam nadzieje ze wkoncu skocza razem do luzka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka88
ile jeszcze będzie odcinków w sobotę 151 czy to juz ostatni odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcinkow jest 210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek Z Białego
PIszcie!!!!!!!! Ej jak widze ze idzie szkoła złamanych serc to zawsze jest juz 70+ odcinek o co chodzi? Piszcie !! Chcetnie z kims popisze O tym;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek Z Białego
Ja Uwielbiałem i bede pamiętał Katerina Bolton Stejsi CZarli Drazik Rayan jego siostra TAka chinka co z Rayanaem chodziła kolezanka Siostry rajana Taka "czarna" I 2 kolezanka Taka mała i piegowata najlepsi: Bolton z Rolkami Drazik z Wygłupami na lekcjiach -hahahahahah i rayan-spokój inteligęcjia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_oszolomek
wie ktoś czy można ściągnąc odcinki tego filmu?? albo gdzieś oglądnąć\\?? prosze o odpowiedzui na e mail patiii1991@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quari
Ja oglądam go od chyba110 odcinka ale niestety ferie się kończą ma ktoś namiary na 162 wzwyż odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odcinków jest kilkas
et, oglądałam 700, ostatnia część, Drazic oświadcza się Anicie, podjeżdża samochodem pod nową szkołę, wszyscy stają w oknach i cieszą się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tvp jest do dupy
kiedys puszczali ten serial,byl hitem,teraz chuj wie jak robia:( uwielbialam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to, że puszczają go "kawałkami" to nie wiem kiedy jest :/ nagle kończy sie sezon a tu proszę coś nowego ;/ nawet do tych odcinków nie ma streszczeń na wikipedii...Drazic z Anitą...? hmm chociaż w sumie widać było, że ona w końcu się ugnie i wróci do niego w tamtej serii zdziwiło mnie jak Sarah poroniła i rzuciła wtedy tego kolesia - brata Anity... dziwne to było , rzuciła go i pojechała studiować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dają o 10.35.
Wczoraj było super!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak ja nie znoszę tej GEm czy jak to sie pisze "dżem"/jem? taka paskudna mała gnida i do tego gruba i ma twarz jak jakies zwierzątko :/ nie dość że doprowadziła do rozpadu związka Marca i Tanii , wczesniej intrygowała przeciwko Tess to teraz znowu coś...i ją wywalili :D ale git. Pamiętam jak Lee ją chyba podrywał ale ona wolała Zacka. a teraz sie użala że jest samotna i miala zmyślonego chlopaka :D ktoś oglądał może ten odcinek?? ona sama dla siebie zamówiła kiwaty?? a co było z Tess i kumplem jej ojca? zgwałcił ją czy tylko sie dobierał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama sobie kupiła
kwiaty, ona jest chora z zazdrości, zostanie wyrzucona ze szkoły. Kolega ojca dobierał się do Tess, pretekstem do spotkania była niby praca nad jakimś projektem o maszynie, która spełni jego fantazje. Dziewczyna powiedziała wszystko ojcu, on wrzuca go do basenu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie serial m...
Telewizja jest porąbana. Dzisiaj jest odc 210 a jutro 185. Chciałam poczytać jutrzejsze streszczenie a tu takie coś. Program na wp.pl mam nadzieję, że to ich pomyłka a nie telewizja skacze odcinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie serial m...
Od poniedziałku też stare odcinki bal i matura. Całkiem niedawno dawali te odcinki wiec po co teraz powtarzają. Ale bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebisty jest ten serial
pamiętam,że jak leciał na tvp pierwszy raz(jakieś chyba kilkanacie lat temu)to oglądalam to jako małolata;)Byłam bardziej zafascynowana tym serialm a i teraz w eiku 28 lat lubię sobie to obejrzeć jak jest w tv:)Bardziej mi się podoba ten serial niż BH90210.Choc i BH też oglądałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie Anita
i Drazic będą mieszkać?: Chyba nie w tej szopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pokazali
ślubu Anity i Drazica.:( Dali stare odcunki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to jest
😡Tak ważnascena aoni nie pokazali jej:oTv nie liczy sie w ogole z widzami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telewizja ma
nas gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×