Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki27

Kobiecy zarost

Polecane posty

Witam, słuchajcie mam delikatny zarost na twarzy.Nie ukrywam,że jest to dla mnie krępujace i wstydliwe. Może są jakies sposoby na wybielenie go albo zupełna likwidajcę. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wodą utleniona powinno sie wybielić ,ale mnie nie pomogło. Masz ciemne włosy na twarzy czy raczej jasne? Bo jasne łatwiej wybielić. próbowałam też mleczka utleniającego z farby do włosów i to troche wybieliło, ale trzeba stosować regularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronaveronaverona
każdy by tak chcial zlikwidować raz na zawszse...ale niestety sie nieda. możesz jedynie golioć lub wyrywać co może pogorszyć sprawę.albo wybrać zabiegi laserowe, nieukrywam że drogie. a co do wybielenia to niewiem, ja wybielałam włosy na rękach normalnym rozjaśniaczem do włosów na głowie z Joanny. zostawił mi troche białe plamy na rękach ale tylko na pare minut . włoski sie rozjaśniły ale po około miesiącu rozjaśmiacz schodzi niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozjasnialam
specjalnym do tego wybielaczem do wloskow na twarzy, ale schodzi po 2 miesiacach i trzeba powtorzyc, mozesz tez wyrywac bo golic nie radze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizn nie ma, ale jest to bardzo kosztowny zabieg,ktory trzeba kilkakrotnie powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a woda utleniona pomaga? jeśli tak to jak czesto trzeba ja stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×