Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawa z mlekiem

Samoocena spadła mi do zera..

Polecane posty

Nie ma chyba nic bardziej dołującego niż szukanie pracy.....Tyle wysłanych CV i zero odzewu...porażka..zaczynam wądpić czy w ogóle coś znajdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wąDpię
czy coś znajdziesz:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibi3
ja cie rozumiem ale na tym forum zrozumienia nie znajdziesz zaraz jakies pojeby napisza jak im sie swietnie wiedzie ale jak sami na bruku beda wtedy zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie rozumie, też dosć długo szukałam pracy, miałam doła i myślałam że się do niczego nie nadaje, aż wkońcu znalazłam, drugi miesiąc już pracuje...powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to baby właśnie są
sprawdź to swoje CV czy błędów ortograficznych nie narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to baby właśnie są
yy, nick mi został z innego topiku :) Nie zaprzątaj sobie tym głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviola
hmm ja to ze słyszałam najlepszy sposób na znalezienie pracy to jakos kilka dni po wysłaniu CV zadzwonic do firmy zapytac sie czy otrzymali twój list motywacyjny zapewnic ze jestes bardzo zainteresowana pracą tam.. wtedy wiedzą ze Ci na prawde zależy i szanse są większe. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to napewno to
orty w CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviola
cv i list motywacyjny wysyła sie praktycznie zawsze razem sory za rozbieznosc taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety to nie jest prawda
na wielu portalach typu pracuj.pl,gratka.pl czy gazeta.pl pracodawcy proszą tylko o przesłanie CV, rzadko trzba posłać komplet CV+LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviola
--------> Kawa z mlekiem a ile masz lat (mniej więcej :) ) i jakie zarobki Cię interesują? np stawka godzinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do motakini
list motywacyjny to rozwinięcie CV, więc firmy warte uwagi nie muszą spoglądać w LM by osądzić wartość aplikanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do motakini
firmy warte uwagi tak jak np: stacja BP? hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 32
wlasnie jest duzo firm ktore maja swoja taka ankiete cv na kilka stron i podaje sie email i nigdy nie odpisuja ja to przerABIALM DODAM ZE PRACUJA -TO DLA TYCH CO SIE PRZYPIERDZIELAJA DO BEZROBOTNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviola
jeżeli dopiero zaczynasz szukać i jeszcze studiujesz to może spróbujesz w agencji pracy? np. http://www.workservice.pl/ jedziesz do siedziby dopisują Cie do bazy danych i praktycznie od razu możesz zacząć prace stawka coś jak 5/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że tu wczoraj
szalał admin, bo połowa topiku wykasowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"napiszę coś mądrego\" ty nawet nie wiesz o czym jest ta książka, a odradzasz jej przeczytanie. Naprawdę przeczytaj swojego nicka, to ci zajmie niedużo czasu, ale może bardzo pomóc w tym co masz napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie twój problem z myśleniem. Wszystko podciągasz pod MLM. Nawet tego nie sprawdzając. Czyżbyś był opętany takim myśleniem?? ;-) Uważaj abyś przypadkiem nie zaczął w tym pracować, ponieważ to może być ponad twoje siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto kolejny przykład na uczciwość \"Marshall\" a: Niedozwolone opłaty stosowane przez banki (PAP, pr/13.08.2007, godz. 06:11) \"Gazeta Prawna\" informuje, że do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęło kilkadziesiąt skarg konsumentów kwestionujących pobieranie przez banki opłat za obsługę nieterminowej spłaty zadłużenia z karty kredytowej. Opłaty te pobierane są niezależnie od naliczanych z tego samego tytułu odsetek umownych w tym samym okresie rozliczeniowym. Za to samo zdarzenie bank obciąża więc klienta podwójnie. Zdaniem prawników taka praktyka jest niezgodna z prawem. Obecnie UOKiK prowadzi postępowanie wobec kilku banków stosujących taką praktykę. \"Mamy nadzieję, że podjęte przez nas działania wyeliminują stosowanie tego typu opłat przez inne banki. W przeciwnym wypadku UOKiK będzie wszczynał postępowania wobec kolejnych przedsiębiorców\" - wyjaśnia Justyna Obrębska z departamentu polityki konsumenckiej UOKiK. Źródło: http://gielda.onet.pl/0,1587913,wiadomosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raviola mój wiek - 23 a zarobki od 800 za miesiąc w górę nie mam dużego doświadczenia więc wiele nie wymagam generalnie jestem stracona na starcie bo studiuję zaocznie i nawet do sklepu z ciuchami mnie nie chcą jakie to miłe..... chodzę wysyłam rozdaję te swoje CV i nic nic nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze czasy Żyjemy w nietypowych czasach, które wymagają nietypowych rozwiązań i sposobów postępowania. Nowych lepszych i innych niż dotychczas. Czas rodzenia się, doskonalenia i dojrzewania nowych koncepcji skrócił się z 50 lat do zaledwie pięciu. Wszystko się zmienia - i to w takim tempie, że opowieści o wielkich sukcesach sprzed zaledwie kilku lat są już dziś przestarzałe, jak opowieści o wymierających dinozaurach. Oto przykład: winylowe płyty gramofonowe. Jeśli w 1985 roku byłeś właścicielem firmy produkującej płyty i albumy, prawdopodobnie byłeś bardzo bogatą osobą - multimilionerem. Jak wyglądałby twój biznes dzisiaj, zaledwie kilka lat później? Świat podbiły taśmy magnetofonowe i płyty kompaktowe. Prawie nikt nie kupuje już płyt winylowych - a przecież tak nie dawno ich produkcja wynosiła 24 miliardy dolarów zysku rocznie! Coś się zaczyna przejaśniać? Panie i panowie, jutro dzieje się dzisiaj. Jeśli tego nie widzicie, jeśli nie wiecie, co nadchodzi, to pozostaniecie w tyle - lecz daleko, całe kilometry! A wszystko dzieje sie tak szybko, że możecie już nigdy nie dogonić świata! Jeśli nie jesteś obecnie na szczycie kariery ze świetnymi perspektywami na przyszłość, to twoje szanse wdrapania się na szczyt w innej branży są nie większe, niż jedna na 10 000. Jedyne, co pozostaje, to nisko płatne, nie sprawiające żadnej satysfakcji zajęcia na służbie \"grubym rybom\", prowadzącym swoje interesy - porządkowanie po nich albo usługiwanie im. Rozejrzyj się wokół siebie. To dzieje się już teraz. -- Burke Hedges --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to przeciez
PIS reklamuje sie ze jest praca, ze bandytow nie ma ze mozna dzieci wyslac na kolonie... ogolnie pieknie i cudownie to co wy tu piszecie ze pracy nie mozecie znalesc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla chcącego nic trudnego
Praca jest tylko nie idzie się tam gdzie potrzebna jedna osoba bo szanse prawie zerowe! Przykład? Proszę bardzo->Agencja pracy WTS kieruje do Sonoco->Pakowanie->8 zł brutto dla studentów. Fajna praca i przyjmują od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×