Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madelajn

rurki+trampki

Polecane posty

jestem zwolenniczką rurek, a ostatnio kupiłam sobie wyższe trampki (sięgające powyżej kostki). i mam mały dylemat - czy rurki wkładać w trampki czy jednak trampki przykryć rurkami.?! proszę o opinie. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rurki włożone w trampki będą wyglądać jak parodia rurek włożonych w kozaki. Zresztą rurki nigdy nie są aż tak przylegające do ciała jak spodnie bardzo przylegające do kostek, więc nadmiar materiału zrobi ci bulwy wewnątrz butów i nie będzie to wyglądać zbyt pięknie. Ogółem mówiąc, dobrze do rurek to wyglądają chyba tylko trampki ucinane przed kostką. Ah, ale uściślij - czy masz te trampki takie do łydki, czy może \"kostkówki\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te trampki to do łydki. z tym materialem to fakt, ale mam też jedne marchewki (b.obcisle nawet przy łydce) co wtedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc kolor trampek - głęboki błękit. wzorki - jaskrawe kółka w kolorach pomarańczu, różu, żółci, zieleni. wewnatrz trampki są różowe. Jeśli chodzi o górę to jakiś fajny t-shirt, a jak zimno to jednolita niebieska bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak az takie pstrokate to nogawki na trampki:) chyba ze masz bluzke w jednakowym odcieniu. Trampki wystajace z wierzchu , dobre jeansy i odpowiednia koszulka .To CI polecam choc Cie nie widzialem. Jednak jesli rurki zakladasz to musisz byc szczupla. Tak zakladam:) A jesli jestes to sprobuj tunike do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×