Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu

Czy ktos mi poradzi cs w sprawie internetu w WB?

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000
A co chcesz wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
chciałabym podlaczyc internet. Jaka siec jest dobra i tania. Słyszalam cos o Telewest(podobno 17Łza mies)i o Virgin ale o tej niestety nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000
Dużo tez zalezy jak sie chcesz podlaczyc, czy masz linie telefoniczną czy nie, mozesz sie tez podlaczyc przez kablowke to wlasnie ten telewest lub bezprzewodowo np T-mobile za 29 funtow za miesiac no i mozesz uzywac neta wszedzie gdzie jest zasieg, a w razie przeprowadzki nie masz klopotow z przenoszeniem linii szukaniem nawgo operatura i innymi pierdolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
internet chce podłaczyc, nie chce bezprzewodowego( za drogi jak dla mnie na poczatek) nie mam kablowki ani stacjonarnego. Co wobec tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000
A napisz gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
W Leamington spa koło Coventry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000
Jesli to spore miasto to masz szanse zalatwic sobie neta przez kablowke, ale jesli nie to naprawde polecam ci ten z t-mobile bo placisz 29 funtow za miesiac i uzywasz gdzie chcesz, no chyba ze zalozysz sobie tel stacjonarny ale wyjdzie ci no to samo bo abonament miesieczny to 11 funtow + broadband ok 15 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej sprawdz czy w domu nie ma przypadkiem zalozonej linii telefonicznej. moze jest tylko nieczynna. ja tak mialam i zalozyli mi internet ponad rok temu za 17f z Telewesta bez zadnych dodatkowych oplat ani zbednego placenia za telefon. teraz Telewest zostal przejety przez Virgina i oni maja jeszcze tanszy abonament bo za 10 funtow wiec wkrotce zmieniam bo po co mam placic wiecej na starym kontrakcie. najpierw zadzwon do BT lub Telewesta i sprawdz czy masz linie bo nie ma co wyrzucac na darmo pieniedzy na zakladanie czegos co juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
Owszem waleriano ale jak jest internet przez linie telefoniczna to i tak musisz placic BT te 11 funtow bo to jest ich kasa na utrzymanie i konserwacje, i przewaznie wszystkie domy maja linie telefoniczna wystarczy ja tylko uaktywnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ok, to powiedzcie mi co to jest BT? I powiedzmy ze decyduje na na Telewest przejetego przez Virgin, teraz mi powiedzcie gdzie ja mam dzwonic zeby mi to zmaontowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbaaa
wejdz na ich strone,wypelnij formularz,zaplac,podpisz direct debit,na koniec wybierz dzien i godzine montazu i broadband z telewestu zalatwiony(swoja droga to chyba teraz nazywaja sie virgin) To jest najlepsza opcja bo nie musisz placic za linie BT,jezeli nie jestes w zasiagu telewesta to niestety pozostaja ci tylko linia BT+broadband. Sprawdz czy masz gniazdko telef w domu,jezeli tak to wsytarczy jeden telefon do BT i po paru godzinach telefon juz bedzie wlaczony. JEzeli nie masz gniazdka to montaz kosztuje chyba cos okolo 80f. Wtedy pozostaje ci tylko wybranie twojego providera ,oferty mozesz sobie sprawdzic tutaj: http://www.broadbandchecker.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja powtorze jeszcze raz, ze nie place nic poza samym abonamentem za internet. 17 funtow i nic poza tym. nie place na zadne BT wiec nie wiem skad opinia ze trzeba placic dodatkowo za cos czego sie nie uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masz wlasnie z telewsta ale jak ktos nie jest w ich zasiegu tak jak my to musi sobie zalozyc przez jakas inna firme wiec zawsze musisz wykupic abonament w BT. My tak zrobilismy a net mamy z Tiscali i nie narzekamy. Ale jak ktos ma mozliwosc zalozyc z telewesta to sie bardziej oplaca bo mozesz placic tylko za sam internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
Jeśli nie chcesz telefonu stacjonarnego ani kablówli, tylko sam internet to polecam Virgin. O ile wiem, jest to jedyna firma, która zakłada same internety. Ja mam najszybszy więc płacę 37f/mc ale mają też oferty za 10f/mc (do2mb) :) Wejdz sobie na ich strone http://www.virginmedia.com/ i po lewej stronie pierwsza zakladka to "broadband". Mozesz sobie zalatwic przez internet, sprawdzic w "check your postcode" czy w Twoim domu mozesz miec internet kablowy, wypisac formularz i czekac na telefon podczas ktorego umawiasz sie na spotkanie zeby podpisac umowe i ustalic termin instalacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
to o czym piszecie wyżej, Telewest - juz nie istnieje. To jest właśnie Virgin teraz, po prostu pod inną nazwą już od jakiegoś czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloke_24
valeriano,I've noticed u keep on trying to talk others into things which I reckon u think r good from ur point of view. never thought u might be wrong for some reason? there are some people who dont like this fuc...ing country cos simply it sucks. it pisses me off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak......
ale wlasnie o to chodzi ze jak ktos nie jest w ich zasiegu to moze zalozyc sobie tylko non-cable internet i wtedy musi miec linie telefoniczna. A poza tym to kosztuje 10 funtow na miesiac ale tylko przez pierwszy rok a pozniej 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zakldalismy neta z firmy NTL,ktora teraz wchodzi w sklad Virgin Media.Instalacja 25 funtow,abonament 10 funtow miesiecznie.Jak chcesz sie potem przeprowadzic,to przyjezdzaja i zalaczaja neta w nowym domu gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbaaa
bloke_24 "valeriano,I've noticed u keep on trying to talk others into things which I reckon u think r good from ur point of view. never thought u might be wrong for some reason? there are some people who dont like this fuc...ing country cos simply it sucks. it pisses me off. " latwo wyczuwalne drewno,jedzie polish english na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloke_24
do hbabababa suck me cock, u slag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to block24
learn some english first !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebys ty go chociaz mial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
to block24,Ale dowalilas:Dpoza tym pisze sie bloke,sprawdz w slowniku co to znaczy,zanim zaczniesz komus radzic nauke ang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb
on napisal wlasnie bloke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to 24...
to twoj iloraz inteligencji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloke_24
no, 24 is lenght of me cock!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to 24.....
chyba jednak iloraz inteligencji.... patrzac na pisownie. moze sie tak nie podniecaj bo zachlapiesz ekran :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od marca Virgin Media. 17 f miesięcznie za 4 MB. Kasę pobierają sobie z konta, nic mnie nie obchodzą rachunki. Internet jakoś sobie śmiga. Jakies awarie skutkujące w przerwy w dostawie zdarzają się rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloke_24
well, I just realized that I shouldnt be using colloquial english becouse some people just dont understand. p.s. never underestimate the predectibility of stupitidy. take care!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×