Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaszanawiam sie clay czas

jaki kolor kurtki jeansowej? ciemny czy jasny?

Polecane posty

Gość zaszanawiam sie clay czas

szukam ostatnio kurtki jeansowej bo moja juz sie przetarla po 8 latach :) ciezko cokolwiek zanlezc, czyzby nie bylo zaptrzebowania? jezeli juz, to jaki kolor, ciemny czy jasny? w czym " sie chodzi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszanawiam sie clay czas
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszanawiam sie clay czas
zaszanawiam sie nad ta http://www.eurojeans.de/p597.html boje sie troche czy trafie z rozmiarem,ale tu na tej wsi gdzie mieszkam nie ma sklepow z kurtkami jeansowymi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest problem
Sa osoby ktore sie chca ubierac modnie Sa osoby ktore nie chca. Szkoda ze Ty nie chcesz. Taka kurtka jest strasznie wiesniacka. Powiedz jeszcze ze zakladasz to do jeansow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka34
jestescie zalosne! skad wiecie ze nie chce wygladac modnie? chyba wkasnie chce skoro pyta! wydaje mi sie ze kurtka jest ok, zalezy co sie do niej zalozy, gdzie sie w niej wyjdzie i ile ma sie lat. 15-25 latkom do szkoly, na uczelnie, do lasu, na spacer, do kina czy na zakupy pasuje. a komentarze w stylu wiec tanczy i spiewa to pisza chyba 15 latki dla ktorych osoba nie majaca na sobie rurek,tuniki i balerin w groszki jest uosobieniem zlego stylu, troche wiecej luzu i wyrozumialosci! nie wszyscy musimy wygladac jak klony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
Ja powiem tylko tyle, że dobrze że na tym forum są jeszcze osoby takie jak autorka powyższego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
oj dobrze dobrze bo kobitki wydrapałyby sobie oczy hahaha.co do kurtek jeansowych to za nimi nie przepadam , w sumie kobitka jak dobrze połaczy to z czymś innym to może wyglądać ciekawie(jak strój typu casual) . Kurtka Lee do której dałaś " sznurka" nie za bardzo mi sie podoba(w ogóle nei lubie tej firmy , ciełkiem fajne jeansowecapoty ma Levi's z linni Engineered. Nie bede ci truł tyłka Dieslem , Dsquared, D&g czy calvinem clainem bo nie wiem jakie są twe mozleiwosći finasowe.Generalnie Levi's porównywalnie cenowo z Lee a na pewno lepsza jakosć i fajniejsze fasony szczególnie "Inżynierki" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
majka34 To Tobie sie tylko tak wydaje. Kurtki jeansowe sa passe i mało kto wyglada w nich fajnie.Tak wiec rozumiemy ze autorka chce wygladac modnie, ale nie ma pojecia jak sie modnie ubrac. Kazdy chce sie fajnie ubierac, kazdemu sie wydaje ze jest fajnie ubrany jednak ...sama dokoncz. Bo ze stylingiem to chyba w zyciu nie mialas do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
ze stylingiem -wow cóz za sotre słowa , hmmm osmiele sie z tobą nie zgodzić w sumie denim (drelich) pojawia sie tu i ówdzie co pare zesonów....wiec co jest "passe" to rzec naprawde wzgledna poza tym to co twoim zdniem j nie jest "passe" jest juz na pewno passe w Mediolanie czy NYC tylko generalnie pomysły z heute coutere które sa teraz dochadza gdzies do masowego odbiorcy przez masowych giganów odziezowych wzorujacych sie na nieco wyzszym krawiectwie tak naprawde dużo pózniej. takie tłumaczenie co jest passe z co nie jest śmieszne .C o innego jakby powiedział to Tom Ford albo nie wiem Karl Lagerfeld a nie lasencja z kafeterii -wybacz nie chce nikogo urazić wypowiadam tylko swoje zdanie > wiecej luzu dziewczynky , pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka34
ło matko... sa passe? wydaje mi sie ze takie uniwersalne ciuchy jak katana czy dzinsy nigdy nie beda passe, co najwyzej co sezon zmieniaja sie wzory, wykonczenia, fasony i inne detale. a nawet jesli sa passe to co? to mamy ich nie nosic i wygladac jak 99% ludzi z ulicy? kazdy powinien miec swoj styl i jesli komus kurtka dzinsowa sie podoba, umie ja zestawic z reszta unran i dobrac pasujace dodatki to bedzie wygladal fajnie i bedzie sie wyroznial na tle groszkowej masy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
majka34 no nie rozsmieszaj mnie. Jestes glupia i plytka. Reszte zostawie bez komentarza. Zyj sobie w swoim swiecie. dobry chłopak Mieszkam w mediolanie.Zamiast szukac sztucznych argumentacji moze przyjmij krytyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie caly czas
macie racje, jasna jest kichowata. mysle nad ta teraz........ http://www.eurojeans.de/images/products/lggx.jpg mam juz dosyc marynarek. czasami do butow sportowych czy do lnianych spodni chcialabym zalozyc katane. niestety moja przeszla zywotnosc. to w takim razie, co "sie nosi" teraz? oczywiscie okrycie gorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie caly czas
fakt, ze moda nie jest moim priorytetem zyciowym ale interesowaloby mnie w czym Wy chodzicie na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluuuuuuuunia
ta kurtka jest OK. i nie przejmuj sie niektorymi glupimi komentarzami. Ja lubie bardzo kurtki jeansowe, do wielu rzezcy pasuja i wygladam w nich naprawde bardzo ladnie. Ty6lko pamietaj zeby nie nosic jej do jeansow w takim samym kolorze. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
do panienki z Mediolanu super ale czemu tak jezdzisz po forumowiczach , mozesz powiedzieć swoje zdanie ale nie rzucaj do innych epitetów a propos skoro denim ogólnie jest passe to po jakiego grzyba Armani, Versace, D&G i inni bwia sie w te linie jeansowe Diesel i Renzo Rosso nigdy nie bedą passe - Denim góra!!!!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za male
Czy was wszystkich popierdzieliło? Kurtka dzinsowa jest ponadczasowa, i mowienie ze jest "passe" (?!) nie ma najmniejszego sensu. Do autorki topicu - mi sie ta do której linka dałas bardzo podoba, chociaz ja lubie troszke dłuższe rzeczy. Ale jak lubisz takie to nawet bym sie nie zastanawiala tylko brała. Chociaz chyba lepiej przymierzyc, poszukaj moze w jakims wiekszym miescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi cie podobaja ciemne kurtki dzinsowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne i ciekawe modele kurtek jeansowych widziałam w sklepie Karibu - coś innego niż klasyczne modele dostępne w sieciówkach, sama zastanawiam się nad taką kurtałką na wczesną jesień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jasny! Mam jasną właśnie z Carry i pasuje do wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×