Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mumin walony

Co to za bajka... Pliska o pomoc

Polecane posty

Gość mumin walony

...w ktorej byla taka dziewczynka, chyba ruda albo brazowe wlosy mniejsza z tym. Coś w stylu czarodziejek z księżyca. Ona miala takich 3 chyba braci małych i niegrzecznych. I ona nie mogla kichac bo zawsze jak chciała kichnąć to palcem nos zatykala nie wiem czemu:) I miala takich starych jej ojciec chyba zly z tego co pamietam jak wampir wygladal czy cos:D Wiem te informacje to troche malo inteligentne ale tylko tyle pamiętam:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi na polonii jeden
to SAally Czarodziejka bodajże ale łba se nie utne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumin walony
oo tak dziękuje:)🌻 Pozdrawiam serdcznie chyba cie ozłocę;) Dziękuję razy milion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi na polonii jeden
luz...się oglądało to się pamięta.... spojrzałem na filmweba, ta bajka jest z 1966roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumin walony
Ło matko;D jak bylam dzieciakiem to tez to ogladalam ale tytulu nie zapamietalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi na polonii jeden
ja oglądałem tygrysią maskę, gigi yatamany itd...więc sally tez.. mam łeb do głupot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumin walony
czarodziejki z księżyca, dragon balla( to jakby niedawno:D) no i te telenowele:D a i teledyski kelly family na vivie niemieckiej:D Tylko gdzie teraz mozna poogladac sally czarodziejke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi na polonii jeden
wiem ,że jełśi chodzi o Kapitana Tsubasę to ludzie byli tak zapaleni i zgrywali na VHS...nawet te odcinki kraża po necie w sieciach p2p... ale sally czarodziejka>>>>uuuu może być trudno dragon ball...dzizas już stary cap byłem jak to powtarzali a i tak oglądałem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumin walony
hehe bo to fajne było u mnie na podworku wszyscy sie tym jarali i pokemonami tez:D ale najbardziej lubilam dragon ball Zet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi na polonii jeden
ja pierdole 3 klasa liceum a mój kumpel zbierał pokemony i jeszcze uczył sie ich dźwięków na pamięć a ludzie tutaj piszą ,że przegrali życie... no w morde:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumin walony
no cóż...:) urok beztroskiego dziecinstwa w najlepszych latach zycia- czyli kiedy jest się nastolatkiem:) Ten twoj kolega to naprawde musial byc tym zjarany:D Ludzie mają różne problemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśłi na polonii jeden
mało powiedziane... a teraz mój 24 letni kumpel katuje mnie żebym oglądał włatcy much...jakas polkską kreskówkę ala southpark....co to się luxmi dzieje:D ooo przejrzałem portal...zaraz zapuszczę generała daimosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumin walony
nie no wlatcy moch sa spoko:D bajka dla dorosłycha le ogladaja to 7 letnie dzieci:D a to milego ogladania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×