Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marlenia

Mieszkam w domu z łojcem i bratem raz użyłam ich ręcznika czy moge zaciążyć?

Polecane posty

Gość lolprs
To zależy. Jeśli oni onanizują się w ten ręcznik, a ty wsunęłać go sobie głęboko do środka - Tak, mogłaś. Jeśli nie, to nie mogłaś. Koniec, kropka. PS. Dziecko, ile ty masz lat?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie jest to mozliwe jeśli ich plemniki były na reczniku a ty se podtarłaś to tak jak sztuczne zapłodnienie. Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrelka
ale głupoty wygadujecie, prędzej uwierzę w to, że jest wiatropylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higienistka
Dziewczynko, dlaczego nie używasz WŁASNEGO ręcznika?! Szczoteczkę do zębów też macie "ogólnorodzinną? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak mozna
uzywac jednego recznika w 3 osoby bleee:/ ja jedynie moge sie swoim recznikiem podzielic na stale z moim facetem...a atak kazdy ma swoj.... jeden na 3 osoby??? macie tylko 1 recznik w domu??? moze wam pocztą wyslać??? podziele sie z wami ja mam duzo w domu recznikow i nie bedziesz miala problemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeeeeeeeee ja bym nigdy
nie użyła ręcznika po kimś!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nawet nie zaciążysz sie przez ręcznik, to pamietaj ze zawsze istnieje zagrożenie ze strony plemników pozostawionych na desce klozetowj, w wannie (tudzież kabinie prysznicowej), jak rowniez tych fruwających w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrelka
przecież podkresliła że > uzyła ręcznika, moze była w "podbramkowej" sytuacji, a teraz jej się @ spóźnia i świruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrelka
sory nie miało byc ">" tylko "raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była wyjątykowa sytuacja ze urzyłam, a teraz mi sie spóźnia a oni mogli robić coś w ten recznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie naprawde dobrze tam nim wytarłam, bo wróciłam z basenu i pachniałam bardzo chlorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzaba z tym uważać bo nieraz naprawde ludzie zaciązą i nimy nie bylo z nikim nic a tu ciąza i to z bratem. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co ma isc do ginka jak ona jeszcze z nikim nie tego i co ma powiedzieć. Tyljko jej palucha wsadza i przerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kup test...
i zobacz jaki wynik: -> pozytywny (współczuję) :P -> negatywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek sisiek
jaaaaaaaaaa pier**** o nieeeeee co tematy sie tu kreca:D:D:D::D:D::D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:d:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety uspokojcie sie
Marlenia niejestes w ciazy na 100% .Moze jakis 1 % jest mozliwsoc zebys w ten sposob wpadla ale to nei jest prawdopodobne bo po 1 )musialabys miec wtedy plodne dni po 2) musialaby sperma byc na recznikach 3)musialaby sperma dostac sie do srodka pochwy po 4) spermy musialo by byc dosc duzo bo kropelka zaplodni sie w 0,0001%.Nie sluchaj ludzi ktory mowia ci ze zajdziesz bo sobie robia jaja z ciebie .Pozdrawiam do dzidka50 jak mozna bys taka glupia i prosta kobieta jak ty i wkrecac jeszcze innych .wez sie kobieto lecz !! twoje zyciowe madrosci sa na poziomie 11 letniej dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobiety uspokojcie sie: A skąd ty możersz o tym wiedzieć. Mogła zajść w taki sposób. Wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×