Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biedny kundelek

Znalezlismy psa przywiązanego do drzewa !!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość biedny kundelek

Skatowanego, zabiedzonego, przerazliwie chudegi i glodnego, z polamaną lapą :( Przygarnelismy go do siebie, narazie jest na smyczy na podworku, zeby sie troche oswoil :( Sluchajcie, jest tak panicznie przestraszony ci ludzie go zwiazali i porzucili musial byc non stop bity, bo jeden gwaltowny ruch a pies sie kuli i ucieka:( co to za ludzie? po co brac zwierze zeby sie tak nad nim katowac? :( chcialabym dorwac tych idiotow co tak go urzadzili :( strasznie to przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna psinka,a to jakis kundulek???Zresztą nie ważne kunduleek,czy rasowiec.Szkoda mi psiaka,ale dobrze że go znaleźliscie i wzielisicie do siebie.Może za jakis czas się oswoi,bo terazjest niezbyt ufny,co zrobili mu poprzedni wlascicielowei. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto to nagłośnic,media lubią takie sprawy,a dzięki temu może uda się znaleźć tych,którzy mu to zrobili...(ludzie zobaczą zdjęcia i np skpjarzą psa z kimś)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze go wzieliscie, idzcie z nim do weterynarza, ehhh serce mi sie kroi jak slysze o takich strasznych rzeczach;/ niektorzy ludzie to zwykle kur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprawcom psiaka
życzę WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO, żeby takie ścierwa doznały tak samo jak ten piesek uczucia bólu, głodu i strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carinio a co to znaczy
WŁAŚCICIELOWIE ??? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam psa
przede wszystkim teraz pieskowi trzeba dac spokoj bo biedny pewnie mysli, ze wy tez go bedziecie bic:( dajcie mu miske z woda i jedzeniem blisko i niech sobie je kiedy chce nie mozna go glaskac na sile ale mowcie do niego jak najwiecej i koniecznie do weterynarza z nim bym zabila tycvh ludzi za to co zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
kurde, przed chwilą chciałam go pogłaskać i mnie użarł w rękę :-o totalnie zestresowany pies :-( ale trochę mnie to jednak wqrwiło spuściłam mu manto kablem od żelazka i się uspokoił, debil jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprawcom psiaka
nie podszywaj się pod założyciela topiku ty obrzydliwa mendo ludzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co sie pozniej dziwic ze sa mordercy psychopaci, ktos kto zneca sie nas zwierzetami pozniej przenosi sie na ludzi,takich od razu powinno sie karac ich przywiazac do drzewa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
tak, to biedny kundelek, uroda nie grzeszy, ale oczy ma takie dobre i niestety zawiedzione 😭 straszne jsto to co mu sie przytrafilo, ale mysle ze media tu nic nie dadza :O do weterynarza chce go zabrac, ale temu psu smycz kojarzy sie z biciem, samochod ze związaniem i wywozką :O powtarzam, pies byl notorycznie bity i glodzony, zwykle podniesienie reki np. zeby podrapac sie po glowie to dla niego znak ze zaraz bedzie bity plakac mi sie chce, ale mam nadzieje ze odratujemy kundelka :( powiedzcie czemu tacy ludzie biora do siebie zwierzeta? :( przeciez jak ich nie lubia niech po prostu tego nie robia, jak kazdy normalny czlowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny kundelek -> To na razie poczekaj z tym weterynarzem, albo może masz możliwość, aby to on przyjechał do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
tam ktos na gorze z tym mantem sie pode mnie podszyl, pewnie kolejny taki wlascieciel :O a temu psu nie mozna dac teraz ot tak jedzienia bo moze zdechnąc z lapczywosci byl tak glodzony, ze polyka teraz wszystko, dlatego dajemy mu w mniejszych ilosciach ale czesciej tak zeby sie nie przejadl i prosze sie tak beznadziejnie nie podszywac pies owszem sczekal na mnie ale na poczatku i to z takim lękiem ze dalo sie wyczuc ze nic by mi nie zrobil, on po prostu bardzo sie boi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
tak wlasnie chcemy zrobicv, pies normalnie robi pod siebie ze strachu juz lepiej chyba zeby byl kulawy niz calkiem padl :( ech, co za ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz byc cierpliwa, nic dziwnego boi sie bo ludzie go skrzywdzili, mysle ze jak bedziesz dla niego dobra panią to w koncu oswoi sie, dobrze ze mu pomogliscie naprawde biedna psina miala szczescie ze ją znalezliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
miala ;) ale ile jest takich co nie mialo? :( az nie chcę myslec a bardzo chce zeby juz bylo lepiej kupilam mu smycz, obroze mam nadzieje ze sobie bedziemy chodzic na spacerki ;) oby tylko wyzdrowial i przestal sie bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze ze go ktos znalazl, a tym wszystkim cwelom, sorka ale musze sie tak wyrazić, ktorzy krzywdza bezbronne istoty los odpłaci, wszystko sie w zyciu mści nie raz juz widzialam, na kazdego takiego sadyste przyjdzie kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
Strasznie wystrazony siedzi:( Kupilam mu jedzenie, obroze i smycz! Wezwqe weterynarza. mam nadzieje, ze oswoi sie z nami a jak nie to coz:( Oddam go do schroniska lub moze uspie. jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
ok, dziewczyny musze uciekac ide jeszcze poglaszcze pare razy kundelka ;) swoją drogą ktos napisal mi wczesniej zeby duzo z nim rozmawiac hehe, ja tak wlasnie robie, mowie do niego spokojnie, zeby sie nie bal, ze juz bedzie mu dobrze i nikt go nie bedzie bil on ma takie dobre oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny kundelek -> Pa:) Pewnie, ze bedzie dobrze, poczekaj trochę, musi zacząć Ci ufać:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
to wyzej oczywiscie podszyw do zadnego schroniska nie bede go oddawac :O a jesli bylby taki chory ze ma sie męczyc to pewnie ze bym go uspala, ale nie jest taki chory i bedziemy go leczyc i karmic ;) kazdy wpis po tym przez najblizsze kilka godzin bedzie podszywem pozdrawiam dzieczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
ide zrobic kupe a potem dam pieskowi kasze ze skwarkami! wydalam juz dzisiaj na niego 100 zl:( kurwa a mialam ochote na nowa sukienke pierdole to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoilas, zycze CI milego dnia i dbaj o pieska, i pamietaj ze dobro powraca to dobrze ze masz dobre serduszko, pozdrawiam i do zobaczenia tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie oddawaj. Piesek potrzebuje teraz stabilności, a nie ciągłej zmiany miejsca, już i tak dużo przeszedł...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny kundelek
dobra laski dzieki z apomoic a teraz ide zrobic kupe , caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×