Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biedny kundelek

Znalezlismy psa przywiązanego do drzewa !!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Aż się serce kraje jak przeczytałam, i nie ukrywam że sie popłakałam... Co za ludzie..... :( :( Wiesz ,Dziekuje Tobie że przygarnełaś tego psika :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nawet jesli mam wielkie ❤️ to wszystkich nie uratuje :( dlatego apel do was, nie zostawiajcie tak zwierząt!!! :( zresztą po co do was to pisac, wy byscie tak nigdy nie zrobily naprawdę lepiej uspac za te parę zlotych niz katowac, oczywiscie moge byc za to zbesztana, ale ten pies zostawiony tak na pastwę losu, wyglodzony do granic mozliwosci, poraniony, wiecznie bity, porzucony, schorowany, z polamaną zle zrosnietą lapą chyba sam wolalby szybką smierc :( ten mial (chyba) szczescie pisze chyba bo mam nadzieje ze wszystko sie uda, a nie jest pewne czy nerwy w lapie nie są uszkodzone :( ale zeby chociaz mogl chodzic normalnie i na tyle biegac warto sprobowac, w tym miesiącu ogolnie mam jakiegos pecha co do wydatkow, ale w tym przypadku chocby nie wiem co nie interesują mnie nowe jeansy ani super modne koszulki, jak sobie pomysle co nasz maly reksik przeszedl :( jutro pobieram pieniadze( ostatnie chyba :O ) i będą czekac mysle ze ten psiak mial duzo szczescia, bo to ze ja akurat mam tyle to tez kwestia mojego dodatkowego zarabiania ;) ale przynajmniej wiem, ze nie pracowalam na darmo;) oby tylko sie udalo :) a jak juz powiedzialam operacja nie wczeniej niz za tydzien (moze niepelny) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna maruda
Sory że nie czytam całego topicu ale podzielę się czymś z wami. Otóż moi sąsiedzi wyjechali sobie na wakacje, a psa zostawili na łańcuchu i od soboty łaskawie przyjechał brat tej sąsiadki i dał jedzenie dla psa dopiero w poniedziałek, szkoda że zapomniał mu nalać wody i tak od soboty pies bez wody. Ja nie podejdę bo temu psu już coś odbiło tylko wyje albo skomli. To się nazywa miłość do zwierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowanare5454
jak to wyje i skomli bez wody i nikt nie podejdzie mu dac pić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna maruda - nie pojmuje , dlaczego ty nie dasz mu miski z woda . piszesz , ze on wody nie ma i wyje - pewnie z pragnienia i samotnosci - i nie podasz mu wody :o zrob to jak najszybciej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japier
daj Ktos temu psu pic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pieknie
skoro jestesmy w gronie 'psiarzy' czy generalnie wielbicieli zwierzat - kliknijcie na mojego linka. tylko uwaga - troche drastyczne. i podrzuccie palaczom, ku rozwadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny czarnuszek :) oczyska ma piekne :) jak mozna takiego słodzika wyrzucic :o masz juz imie dla niego ?? , moze SŁODZIK ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej marudy
przestan piierdolic i daj mu pic!!!!!!!!!!!!!! trudno tak wziac garnek z woda i przysunac do psa patykiem lub dragiem? nikt ci nie akze do niego podchodzic boze ty tez jakas jestes bez serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nienawidze takich ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie daj mu pic:( bideny nie wie co sie dzieje temu tak skomli :( wez jakies wiadorko i przysun mu na patyku jak sie boisz, a są sasiadom powiedz co o nich myslisz 😡 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...albo poproś kogoś, jesli możesz, żeby poszedł z Tobą do tego psa. Bo w momencie, kiedy wiesz co się z nim dzieje i mu nie pomagasz, sama się praktycznie nad nim znęcasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Reksio słodziutki
jak cukiereczek, może nazwij go CUKIERECZEK" albo "WEGLIK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiuula25
ale ten piesiu taki...takie oczka ...bidulka az plakac mi sie zachcialo. ale on kochany, taka mordka...boze jak mozna byc tak bezlitosnym czlowiekiem by tak traktowac zwierzeta to nie ludzie to bydlaki tak robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny kundelek - jaki piekny psiak ! :D co za szczescie , ze spotkal ciebie ! :D wyglaskaj go mocno . ja mam tez pieska i koty - w tym 2 przygarniete :) kocham je wszystkie bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego Kubusia mama kupiła jak był szczeniaczkiem, taka sliczna kuleczka włochata, dwoch żuli go nioslo i sprzedalo jej za 10 zl, kapsel go nazwali:O,dobrze ze trafil na nas :) głupie 10 zl a tyle miłości wsparcia, radosci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hue hue
Zrób kundelkowi zdjęcie całej sylwetki. :-) Z mordki podobny jest do sznaucera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane, to Twój Kubuś też miał szczęście, bo niewiadomo, co tacy[... ]by z nim zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Katrinne :) mial szczescie a teraz ma juz 12 lat i trzyma sie nie wyglada na staruszka;) wariuje jak mlody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wsi
Czytam czytam i nagle mnie coś szczeli chyba.. Do ariadne i innych= co do waszych wcześniejszych wypowiedzi a szczególnie twojej Ariadne : jestem ze wsi i nie widze żeby ktoś tutaj znęcał się nad psami itp. wręcz przeciwnie!!!!!!!!!!! najwięcej przypadków porzuconych psów jest w mieście gdzie ludzie dbają tylko o siebie... więc nie wygadaj takich pierdół że tutaj pilnują jedynie gospodarstwa.... !!!!!!!!!!!!!!! są tak samo kochane!!! i jeszcze jedno: jestem wykształcona!!!! i nie panuje tu ciemnota!!!!!!!!!! popatrz sie na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDIOTKO!!!!!!!!!!! ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×