Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rurkowa maniaczka

Mam fiola na punkcie spodni rurek

Polecane posty

Gość rurkowa maniaczka
sa super:) ja tez zamowilam wlasnie rurki z tego katalogu:Pmaja tam super spodnie i dla wysokich dziewczyn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferefre
a jak gyły modne dzwony miałas fiołka na pukcie dzwonow.. ot cała Twoja tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie buty pasują do rurek
w lecie nie było problemów, idzie jesień, na baletki już za chłodno, co polecacie, może jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde jak
buty za kostke na fajnym obcasiku.link np -office shoes uk, top shop uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, co za dziwka powiedziala, ze rurki sa modne kolorowe?! co za jebuska! przeciaz slyszalam na rocznice jeansów w radiu ze najmodniejszy krój to rurki ciemny granat, zdobiobne, biodrówki, mocno dopasowane!!! to ty jesteś wieśniara! nie widzialam nikogo w kolorowych rurkach! kto by tak wyszedl w czerwonych np?! chyba ostania dziwka!!!! spierdalaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewea25
czesc babki, macier namiar na jakies fajne rurki na allegro? dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem takie samego zdania kto powiedzial ze kolorowe rurki sa modne?? ja rowniez uwazam ze ciemny granat albo czarne i do tego na jesien zima kozaczki nawet taki kowbojki nie za dlugie i marszczone dobrze wygladaj ale puki co jeszcze jest cieplo dosyc i wrzesien tez ma byc cieply to balerinki adidaski tez ladnie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh babe27, dlaczego na innych najeżdżasz skoro nie znasz się na modzie i nie śledzisz najnowszych trendów.? bo chodzi o to, że to prawda, że kolorowe rurki są modne, np. w kolorze czerwonym, zielonym, błękitnym (nie jeansy!) pozdrawiam, i więcej zrozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie moge sobie wyobrazic tych kolorowych rurek moze jakies linki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
kolorowe rurki sa hitem na zachodzie, szare, brudnobiale i czarne dalej ale od zeszlego roku, a granatowe ja nosilam juz 3 lata temu w londynie , wiec jak zwykle w Polsce troche do tylu.tera znikt, absolutnie nikt takich juz nie nosi. w sklepach granatowe sa juz tylko lekko rozszerzane lub na przecenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
a zdobione dzinsy zawsze byly , sa i beda kiczowate i wiesniackie. i na przyklad w anglii tylko polskie, ruskie i wiesniary je nosza , no moze ejszcze afroamerykanki ale one wszystko maja blyszczace i w cekinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, nie wiem... mi sie te z allegro WOGóLE nie podobają!! w życiu bym nie wyszła w takich! pozatym niektóre prędziej przypominają dzwony..:/ ja tam wole jeansy, szare-ok, ale czerwone! zólte? ja bym sie nie pokazala... no chyba ze... ROZOWE:):):) a na zachodzie niech sobie lazą szpetne ryje, wiem ze u nas wszystko zacofane ale czasem tak jest lepiej;) ;p;p skoro jeanswe rury są niemodne to czemu nadal takie drogie??? żądam PRZECEN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
masz calkowita raceje. z przecenami polska jest daleko w tyle za zachodem.tutaj przecena jest miesiac po ukazaniu sie danej kolekcji bo juz wchodzi nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polska zawsze będzie zacofana jeśli chodzi o modę. i nie jest to wina polskich projektantów, magazynów typu \'elle\', \'glamour\' itd. wina leży po naszej stronie, bo nie chce nam się za bardzo ruszyć czegokolwiek, aby poprzeglądać zagraniczne strony i zobaczyć co będzie modne w tym sezonie. polak zawsze bedzie chciał aby mu wszystko na tacy podawano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja rowniez jakos sie nie przekonuje do tych kolorowych chociaz te zolte nawet mi sie podobaja :) ale czy bym w nich wyszla nie wiem madelajn------>a ty nosisz takie kolorowe skoro o nich wspomnialas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak naprawde ----------> to co jest teraz modne w londynie skoro mowisz ze nikt juz takich jak my tu nie nosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caTch -- ja takich nie noszę bo nie gonię ślepo za modą :) może powodem ich nienoszenia jest także moja szafa - mało pasujących rzeczy znalazłabym do czerwonym, czy zielonych rurek. Aczkolwiem podoba mi się ogólnie zielony i jestem w trakcie \"rennowacji\" garderoby, więc może się jeszcze skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dziś będąc na mieście wpadłam na extra rurunie:P są wąskie, z czarnego jeansu, takie jak lubie:P na kieszeniach z tyłu mają jakiś szlaczek z nici... bardzo fajne...marszczą się tak uroczo u dołu, biodróweczki. A co najważniejsze nie są zbyt obcisłe w pasie, tak jak te drugie, ktore kupiłam wcześniej. dlatego nie wyleja mi się boczki(których nawet nie mam, ale w tych ciaśniejszych to troche ciałka wychodzi:) hihi Pozdrawiam;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babe27 -- a gdzie te rurki znalazłaś? chodzi mi o te ciasniejsze xD bo ja jak narazie mam jedną parę rurek i jedną czarnych obcisłych merchewek ^^ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby dwie oary kupiłam na bazarku;P wiesz, ja jak wiele ludzi mówie rurki na marchewki;) tzn. mam dwie pary marchew z bazarku. ale to co dzisiaj kupilam, wydaja sie lepsze, nie są tez takie niskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
tak jak pisalam- jak rurki to odwaznie kolorowe, albo normalnie czarne, brudnobiale, brudnoszare-, dodatkowo nowe z takim dekatyzem przy kieszeniach namarszczanym-pamietacie lata okolo 90-te??? niebieskie i granatowe dzinsy raczej juz rozszerzone. lub NAJMODNIEJSZE - RURKI BOMBERY. Z TAKA SZEROKA JAKBY GUMA NA DOLE, MOGA BYC Z TYLU LUB BOKU Z ZAMKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trwogi na w pół omdlewam..
madelajn---> a ty wchodzisz na zagraniczne strony o modzie? moze ktoś poda linki..? chcialabym byc na bierząco z modą , ta prawdziwą! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
dziewczyny znajdzcie w google strony topshop, miss selfridges, river island, office shoes--to sa sklepy lancuchowe w anglii-zobaczycie co jest modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
werehouse ma fajne nowe rzeczy, faith shoes, mango,new look (chociaz osobiscie nie lubie), jeszcze only generalnie to co najmodniejsze ma zawsze najszybciej top shop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach juz od dawna sa rurki a wlasciwie cygaretki w roznych kolorach. jesli ktos czegos nie widzial to nie oznacza to, ze tego nie ma :o http://www.urbanoutfitters.com/urban/catalog/category.jsp?_DARGS=/urban/catalog/common/highlited_itemcount.jsp_A&_DAV=true&_dynSessConf=-1998033041367490411&viewAllOnOnePage=yes&itemCount=-1&pushId=&id=W_APP_JEANS&startValue=1&selectedProductColor=&navCount=1&navAction=poppush&sortby=&popId= dziewczyny wygladaja przepieknie zwlaszcza w czerwonych i fioletowych cygaretkach. Ja mam 30 lat i nosze bardziej klasyczne rzeczy wiec wybralam granatowe ale to bardziej elegancka wersja a punk jest kolorowa a nawet w kratke, czaski czy prazki. W h&m czy urban outfitters jest sporo kolorowych cygaretek. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×