Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rurkowa maniaczka

Mam fiola na punkcie spodni rurek

Polecane posty

Gość green kitten
a czesto chodzisz do sklepow? ja potrafie caly dzien w centrum handlowym spedzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurkowa maniaczka
Teraz to czesto siedze na allegro i zamawiam ciuchy z katalogow. A jak mam kase to owszem potrafie pol dnia latac i ogladac:) Moja wada : czasami w polowie miesiaca nie mam juz za co zyc i zaczynam kombinowac( czytaj: wyprzedaje malo noszone ciuchy na allegro) Oczywiscie nie tylko wydaje na ciuchy ale w oko wpadnie ksiazka do nauki jezyka, fajny komplet filizanek itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green kitten
wiesz co,ja nawet nie musze w tych sklepach kupowac,ja po prostu musze chodzic i ogladac ciuchy.taka obsesja :D przez neta raczej nie zamawiam,bo boje sie,ze nie beda pasowac rozmiarem.klika razy kupilam cos jednak na allegro i sobie chwale :) ja bym w zasadzie pieniadze tylko na ciuchy mogla wydawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co rurki są modne. Ale podobno już na jesień modniejsze mają być znowu szersze spodnie. Ale sama też mam rurki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nosiłam rurki zanim były
oszałamiająco modne, bo jest mi w nich bardzo dobrze. I będę je nosić kiedy moda przeminie. Ale na równi z rurkami kocham szerokie, nie zwykłe, nie dzwony. Albo rurki, albo całkowicie luźne. Póki co będę tak czy inaczej modna. Tylko, że mi w tym naprawdę dobrze. Nosiłam jako jedyna rurki, teraz jako jedyna bardzo luźne spodnie. Nie zawsze osoba w rurkach= bezguście ślepo biegające za nowymi trendami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
zdjęcie niezbyt dobrej jakości ale może coś dojrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko napisalam ze fatalnie jest ulegac wplywom, nic tam nie ma o tym ze to moze byc *puste* czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
Nikt nie oceni?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
czekam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędzelek
za ciemna fotka trochę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie czytaj ze
zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie czytaj ze
Nie, źle Ci w rurkach. Naprawdę źle.Przynajmniej na tym zdjęciu. Chyba, że założysz tunikę. Mam okropny ZB czyli zanik bioder i wyglądasz jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
tez uwazam ze zle, poza tym to nie sa prawdziwe fajne rurki, takie prawdziwe namarszczaja sie na dole albo maja zamek z boku lub z tylu, to sa zwykle zle uszyte dzinsy.sorki ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
Hmmm - to w końcu dla kogo one są?? Dla szczupłych czy kobiet o pełnych kształtach?? A pomarszczone u dołu mogą być ale nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła nie znaczy bez
bioder. Wiesz? Poza tym to nie były rurki. Tylko zbyt obcisłe spodnie, wyglądające jakby były kupione na bazarze. Fatalny fason. http://www.allegro.pl/item225871174_new_jesien_2007_rurki_nowosc_sex_xy_roz_36.html Nie jest to najlepszy przykład ładnych rurek, ale nieźle leżą. Niestety na allegro wszystkie laski wypinają się jak dzikie, żadna normalnie nie stanie :/, żeby było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
A ta laska na Allegro ma biodra?? Ciekawe gdzie?? Nie widzę różnic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja pisałam o biodrach
CZY O RURKACH? CZYTAĆ NIE UMIESZ? "Nie jest to najlepszy przykład ładnych rurek, ale nieźle leżą." NIE NAJLEPSZY PRZYKŁAD BIODER. I TAK MA WIĘKSZE BIODRA NIŻ TY, NIE MÓWIĄC O FIGURZE. TY ICH NIE MASZ W OGÓLE, NIE MÓWIĄC O NOGACH, KTORE SA NA TYM ZDJĘCIU ZBYT ZGRABNE. Nie podoba Ci się? To mogłaś nie pytać. Moja opinia jest jasna. Brzydkie spodnie. Figura nie do rurek. Na pewno nie do tego czegoś, co nazywasz rurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja pisałam o biodrach
tfu!!!!!!! Niezbyt zgrabne miało być, bo nie pasują do bardzo wąskich bioder. I chyba masz szerokie łydki, tak to przynajmniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z grubej rury
ja tez kocham rurki ale niestety mam tylko jedne:( za to barzdo modne! najmodniejsze to w kolorze ciemnego granatu, zdobione, biodrówki, mocno dopasowane i marszczone u dołu...ja wlasnie takie mam, ale troche za niskie.. na szczescie nie mam krotkich nog;P i chce jeszcze jedne rureczki;) slicznie wyglądają z taką turkusową tuniką z falbankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z grubej rury
aha. i jeszcze jedno. nie zaloze dzwonów, za chuja! sa niewygodne, oblesne i pogrubiają!!! rurki sa bardzo komfortowe i the bast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
czy ja pisałam.... spoko - bez nerwa :) Dzięki za szczerą opinię, nie denerwuj się tam, po prostu źle zrozumiałam :o A jakie polecasz spodenki dla mnie?? Zadziwiłaś mnie tymi biodrami a raczej tym że ich nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w porządki przepraszam
Chciałam to zrobić dobitnie, a wyszło jak wyszło. Bo tu nie chodzi o Ciebie. Możesz być naprawdę ładna. Rzadko, kto ma idealną figurę. Po co siebie szpecić. Nie doradzę Ci dobrych spodni patrząc na zdjęcie. Teoretycznie pasowałyby Ci rurki, bo masz wąską talię. Ale nie wszystkie uniwersalne rady pasują na każdego. Spróbuj wąskich spodni, ale nie bardzo obcisłych, prosty krój i regularna na całej długości szerokość nogawek powinny ładnie wyeksponować szczupłość sylwetki. Żadnych jasnych szwów. http://www.allegro.pl/item227316477_gap_nowe_super_jeansy_capri_z_lini_1969_18_50.html http://www.allegro.pl/item224872929_super_cena_spodnie_cherry_zamek_36.html To tylko takie propozycje od biedy. Ale powinny dać obraz. Te ostatnie dżinsy są wąskie, ale nie obcisłe. Bardzo szczupłe figurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I nie sugeruj się rozmiarem
chodzi mi tylko o fason:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +000+
Dzięki :) I fajnie że się "dogadałyśmy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj b....
najmodniejsze w tym sezonie nie sa na pewno zdobione granatowe rurki tylko kolorowe-na przyklad czerwone.gdzie wy zyjecie????? w puszczy??? ZDOBIONE!!!!!!!!! ZGROZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia15
Ja też noszę tylko rurki. Są super!!! Ale żeby 9parę!!! Kobieto kiedy ty w nich wszystkich będziesz chodziła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak nie jak tak
a co nosić do t5akiego ciucha:spodnie rurki i oficerki,jaka góra do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terezzzka
Ja tez znalazlam juz cos dla siebie ... juhuu! No coz, jesli czlowiek nie ma blisko siebie ZARY, Levisa lub Bershi to moze sobie tylko o spodniach z wysokim pasem pomarzyc :( Przypadkiem odkrylam jednak, ze w OTTO faktycznie jest pare modeli tych spodni. Zajrzalam do katalogu i mam!!!! http://image01.otto.de/pool/formata/1527636.jpg Jak wam sie podobaja??? http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ArticleSearch;sid=NlNnFX80E2thFDnnFkLbfRM-_H6BrsuGv79qmPP7ZEzCWy0rkx3MeXLspoTz6g==?ProductRef=352172Y-32-4001@Otto-OttoDe&ls=0&SearchDetail=1&queryparam1=search.jsp%253Ffh_location%253D%2F%2Fstorefront%2Fde_DE%2F%2524s%253D3521722&queryparam2=&DisplayType=&fh_search_initial=3521722&fh_anzeigetext=&stype=&Modul_ALL_FILTER=&pagesize= Juz zamowilam!!! Cena jest mankamentem (295 zł !!!), ale przynajmniej nie zobacze w nich calego miasteczka... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×