Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

to bardzo dziwne.od jakiego czasu mialam wrazenie ze wszystkie dziewczyny w tym domu staly sie jej rodzina a ja zostalam na boku.jak teraz to widze to tak bylo i tak sie stalo.co do kontaktu.w nowym mieszkaniu nie miala jeszcze stacjonarnego wiec bylysmy zdana na komorki.niestety do dzisiaj nie znam stalego numeru.a jak zadzwonilam zeby odebrac po wakacjach rzeczy do tapetowania ktore tam zostaly od maja to mi je zniosla na parking.zrobo mi sie tak przykro ze zapakowalam wszystko do bagaznika i pojechalam ldo domu.zla i smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, wy jak tylko macie się czym chwalić to też to róbcie, co tylko będziemy pisać o nadprogramowych \"przekąskach\". Wiesz ja też miałam koleżankę taką od serca od pierwszej klasy podstawówki, ale niestety zazdrość zabija wszystko... i tą przyjaźń również. Teraz sobie mówimy cześć i to wszystko, a kiedyś mogłyśmy konie kraść i liczyć na siebie w każdym momencie. Smutne to jest ale tak naprawde nie mam takiej jednej przyjaciółki która jest ze mną \"od początku\", jednę przychodzą inne odchodzą, wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka, takie sytuacje faktycznie są chyba jedną ze smutniejszych rzeczy jakie mogą kogoś spotkać, starasz się, a potem kop w dupę... no wielka szkoda... to ja mam jakieś wyjątkowe szczęście, moja przyjacióła od pierwszej klasy podstawówki nadal jest ze mną, jasne, nie gadamy codziennie tak, jak kiedyś, kiedy chodziłyśmy do tej samej klasy (12 lat!), ale nadal jest super :) jest też kumpel, od prawie 7 lat ;) z innymi ze szkoły nie jest tragicznie, ale kilka bliskich znajomości poumierało śmiercią naturalną :) poza tym oczywiście ludzie z którymi studiuję, ale to jeszcze nie ten poziom wtajemniczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra piękne, zmykam do wyrka, jeszcze sobie coś poczytam może ;) ale jakoś się dzisiaj nie wyspałam i chcę nadrobić:D słodkich i kolorowych Wam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka no naprawde nie za Ciekawie :o Ja też miałą różnie z przyjaciółkami...Jak byłam młodsza to je miałam jak tylko coś chciały....Później to się zmieniło....A od 2 lat mam super przyjaciółkę niestety nie na długo bo za rok po szkole na stałe wylatuje do USA już mi sie wyc na sama mysl chce :( Aniele no to super!! Ja musze przyznać że zawsze marzyłam o mini ale nigdy moha tusza mi na to nie pozwalała....Ale ostatnio mój chłopak namówił mnie żebym przymierzyła , opierałam się ale to na nic.... Jak przymierzyłam to byłam w szoku :D No i teraz dumnie chodze w mini :D A jak widze jak na mnie znajomi spoglądają to mi az miło :p w końcu 14 kg to nie tak mało :D A ja się zmieniłam totalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Ja niedawno wstałam i się zwazyłam:P Muszę nanieść poprawki w tabelce z 67,1 zrobiło się 65,9:) nick..........skądjestem........wiek.......wzrost....... ...w aga.......cel Aniele............śląsk................22...........177..... .....64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........66... .........55 Novika_86.........śląsk.....21.........171............65,9 ............59-61 katinka.....Bochum.......34.........160..............82. ...............70 Emica.......Kraków........21..........170.............61 ................57 Monik63....WLKP..........22..........170.............66. ................60 Nie zaglądam tu zaczęsto, bo szczerze powiedziawszy nie mam najzwyczajniej czasu, ale widzę, ze ładnie Wam idzie dietka:) hihi ja jestem już po sniadanku zjadłam dwie kromki wasy i jogurt light. Teraz chyba pójdę trochę się pogimnastykować bo mnie nosi, a później zapewne będę musiala troche w domu ogarnąć ten burdel:D Miłej i dietetycznej soboty kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam na początku weekendu :D jak się spało?:D mnie się śniło, że urodziłam 7 dzieci, a potem jedno zgubiłam :D i latałam z 6 :D piękna sprawa jakie czasem się głupoty śnią :D :D :D też już jestem po śniadanku - wasa z polędwicą, teraz się trochę polenię, potem w miasto, jak wrócę to porządki, a potem znowu się lenię :D na basen dzisiaj nie idę, za duży tłok w weekendy ;) taka jedna - i super, że nosisz tę miniówę :D trzeba korzystać z pięknego ciałka jak już się sobie na nie zapracowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spało się dobrze :D 7 dzieci no no :D Mi też się czasem dzieci snią :p crazy może to jakiś znak hehehe :p Jestem po szklance mleczka i zaraz ide sprzątać :o Jak ja to lubię...:o Dzisiaj zapowiada się nudny dzień...No ale nic został mi komputer...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam zobaczyć co się dzieje, ja jestem juz posprzataniu i nawet sobie poćwiczyłam:) hihi Teraz popijam wodę i wypachniona czekam na mojego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja też jestem po sprzątaniu :) Teraz pije herbatke ostatnia mi zostala :P Rano szklanka mleczka, na obiad szklanka barszczu 2 ziemniaczki,2 łyżki kapusty no i kitko ale tym razem nie pieczone :p Novika zazdroszcze Ci...:p Ja też bym tak chciałą, niestety mój chłopak nie ma jeszcze własnego samochodu i pożycza od rodziców...I nie widujemy się wtdedy kiedy mamy na to ochotę :o Ale mam nadziej, że za rok się juz uda coś kupic :) W sumie to wole żeby sam zarobił na samochód niż mieli by go mu kupić rodzice i miałby być rozpieszczony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniłam plan dnia i też właśnie skończyłam sprzątać ;) podłoga schnie, pranie też, zaraz wskocze jeszcze pod prysznic, też się wypachnię, może jakiegoś chłopa znajdę w mieście :D :D :D ale dzisiaj jesteśmy przykładne panie domu, nie ma co :D sobota, południe, a u nas błysk w domach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kobitki dawać tabelkę....:p nick..........skądjestem........wiek.......wzrost....... ...w aga.......cel Aniele............śląsk................22...........177..... .....64,5.........59 Taka jednakobitka.śląsk.......18.........164...........65... .........55 Novika_86.........śląsk.....21.........171............65 ,9 ............59-61 katinka.....Bochum.......34.........160..............82. ...............70 Emica.......Kraków........21..........170.............61 ................57 Monik63....WLKP..........22..........170.............66. ................60 No i aż lepiej się patrzy :D Teraz mam 2 tyg żeby zgubić 2 kg :p oj będzie ciężka walka oj będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez sie przylaczam, zamierzam schudnac tak jak Wy-madrze. Waze 65 kilo, wzrost 173 ale zle sie to rozklada bo mam chlopieca budowe. Zabawne ze zwsze jak sie odchudzalam to robilam to tak jak Novika, i udawalo sie.:P ale po wkacjach kielbachy z grilla no i wicie:( dzis jest pierwszy dzien ,,dietki\'\' poki co 5 minut ,,rowerka\'\', kawka, duuuzy jogurt z paltkami i zraz obiadzik. Pozdrwaiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj panna hanna 🌼 dopisz sie do tabelki :) a co do kiełbasek z grilla ... ja sie odchudzam a je jem :p ale tylko drobiowe i malutkie :p w nich nie ma dużo tłuszczu o ile wogóle jest :p mam nadzieje, że zostaniesz z nami na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i tak: Hannna.........................21.........................173...................65....................55:P pozdrooofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis: 1.duzy jogurt z platkami owsianymi 2.cz.kawa z 1 lyz cukru 3.jajecznica z 2 jajek z cebula i pomidorkiem+ 2 kromki razowego z malsem 4. kanapeczka z maselm i wedlinka ( razowa) + baban ? wiecej juz nic nie przewoiduje smacznie,zdrowo,pozywnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc panienki.witam panne hanne.jak sie dzisiaj czujemy?u mnie na szczescie duzo lepiej niz wczoraj.pogoda za oknem taka sobie-nie ma co narzekac moglo by byc gorzej.wlasnie wypilam popoludniowa kawe i zjadlam kawalek makowca. zrobilam sobie przed chwilka termin u fryzjera na wtorek bo nie cierpie jak moje wlosy robia co chca.to znaczy jak ja je ukladam a one znowu klap.koniec .jeszcze tylko do wtorku wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też pogoda taka sobie ... Ja poza tym co zjadłam już też niczego nie przewiduje... Musi mi woda wystarczyć :) Ja już nie moge sobie z moimi włosami poradzić :o ogólnie to wyglądam jak pudel :o mam bardzo podatne włosy :o co z tego ze jak dam na piance zeby byly loczki lub wyprostuję na chwile fajnie a jak umyję to włosy wypadają garściami :( ahh nic innego mi nie zostało jak zapuścić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oprocz obciecia zastanawiam sie nad zmiana koloru wlosow.od wiekow nasze czerwone wlosy, rubinowy itp.tak sobie teraz wymyslilam co by bylo gdybym wyskoczyla w czarnych wlosach.musze popatrzec we wtorek z pasamkami jak mi przylozy do glowy jak bede wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ponownie moje kochane :D witam panne hannę :D mój czas na spowiedź: poszłam do miasta, wzięłam ojca ze sobą, kupiliśmy w końcu wagę w Ikei (śliczna!), a potem jemu się zachciało jeść :o więc stanęło na Sphinxie, wzięłam najmniejszą możliwą porcję, dużo surówek, no ale zawsze :D aaa i ukradłam mu połowę małej coli :D ale to było z godzinkę temu i już nic nie zjem ;) dla swojego dobrego samopoczucia zważę się jednak oficjalnie w poniedziałek, jak już to chociaż troszkę wypocę :D i wtedy wskoczę do tabelki :D katinka, a nie myślałaś o jakimś ciemnym brązie? żeby nie było tak drastycznej różnicy? ;) jakie masz oczy? i jaki jest Twój naturalny kolor?:) taka jedna, a Ty masz naturalnie kręcone włoski? jeśli tak to zazdroszczę, ja mam cieniutkie blond włosy, które nawet falować nie chcą :D układać oczywiście też się nie lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak pokolei.o ciemnym brazie myslalam ale myslalam tez o jakiejs ciemnej sliwce.oczka mam niebieskie a naturalny kolor wlosow-oj tego to ja juz nie pamietam.18 lat temu byl ciemny blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, że ja też mam cienkie włosy i pocieniowane ....Jak nic z nimi nie robie to tylko sie falują a jak zaraz po umyciu bez czesania dam piankę to mam fajne loczki :) Są osłabione bo przez długi czas je rozjaśniałam ale przez rok udało mi sie zgubić odrosty i mam już naturalny kolorek czyli ciemny blond czy bardzo jasny brąz sama nie wiem co to za kolor :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki jak moj naturalny.albo albo.dziewczyny musze zmykac bo moje cory sloza dzisiaj do mszy i tzreba sie zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest fajny pomysł, taki brąz z ładnymi jasnymi refleksami :) ale oczywiście, jeśli śni Ci się czarny to nie będziemy Cię zmuszać:D sama kiedyś chciałam sobie zrobić brązowe włosy, ale wszyscy dookoła na mnie naskoczyli z krzykiem, że mam tak ładny naturalny kolor że nie mam farbować :D raz się pofarbowałam na taki mocny rudy, taka marchewa śliczna, ale do kilku myć tylko :D i mnie jeszcze czasem ciągnie, ale chwilowo zostaje mój jasny blond :D taka jedna, to masz fajne te włosy, w zależności od upodobania możesz sporo z nimi zrobić, zwłaszcza jak już je wyleczyłaś po rozjaśnianiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×