Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość PIERNICZEK
akurat jestem po okresie...to troche dziwne że tak mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
no a na dodatek to mam wydzieline taką wodnistą,przezroczystą o zapachu kwaśnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza obumarla ciaza by;la po samym ale bardzo mocnym antybiotyku to było 2 lata temu. Bromergon biore od niedawna bo wyszlo ze mam wysoka prolaktyne. Zaczelam brac bromergon 2 miesiace temu po HSG bo po badaniu wyszla wyysoka prolaktyna. POnad miesiac temu mialam okres i tyrwał ok 14 dni az w koncu wybrala sie do lekarza i powiedział ze jest pecherzyk ciazowy. Odstawił mi wtedy szybko bromergon i dał luteine. Ale poronilam wtedy bardzo szybko. W sumie to dziwne bo nie krwawilam przy tym poroniuniu, mialam bardzo slabe plamienia wiec do konca nie wiem czy to byla ciaza :( lekarz twierdzi ze tak. Robilam teraz badania hormonoów wiec jasli mozna to prosze o interpretacje: były robione na poczatku 4 dc bo 3 dc to bylka niedziela: FSH wynik 5,54 faza folikularna 2,8-11,3 owulacja 5,8-21,0 faza lutealna 1,2-9,0 LH wynik 8,07 faza folikularna 1,1-11,6 srodek cyklu 17,0-77,0 faza lutealna 0 - 14,7 Estriadol wynik 72,0 faza folikularna do 160 owulacja 34-400 faza lutealna 27-246 prolaktyna wynik 85,3 min 1,9 max 25 po tych badaniach moje cykle strasznie zwariowały. Jak pisalam przedostatni cykl 14 dni teraz ostatni 20 dni z luteina od 12 dnia cyklu. Mialam ta luteine brac 12 dni ale po 8 dniu sama bez przerwania dostalam okresu :( jestem załamana bo tak bardzo chce miec dziecko a jest coraz gorzej. POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam taki problem,od wrzesnia ubiegłego roku zaczełam barac Cilest..dosc długo czułam sie po nich dobrze, na poczatky były plamienia w srodku cylku, ale czytałm , ze to normalny objaw...potem usatpiły..pojakims pólroku znowu sie pojawiły i tak juz było za kazdym razem..czyli w sroku cylku ..pojawiały sie brazowe upławy, nieraz z domieszka krwi..poszłam z tym problemem do lekaza, stwiertdził, ze Cilest jest juz dla mnie za słaby stad te plamienia..a dodam ze jestem juz po 3 porodach..do tego swtwierdził u mnie po badaniu ginekologicznym torbiele...a ze zaczał sie okres wakacyjny ..umówilismy sie na wrzesien ..na badanie i usuniecie ich...zmienił mi pigułki na Marwelon...i nadal mam te plamienia..biore juz 15 dzien tabletke z drugiego opakowania i od 3 dni mam plamienia pierwszy dzięn dosyc intesywny...drugi tez dzisiaj juz słabszy...i juz nie wiem czy to ma cos wspólnego z tymi torbielami, czy rzeczywiscie pigułki mi nie słuza...mysle o spirali ale wobecnhej sutyacji jest to nie mozliwe...i zastanaweiam się czy całkowicie nie zaprzestac brac piguiłek... pozdrawiam bardzo serdecznie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunste
postaram się pomóc dziękuje bardzo,bo wpadam już w panike a moja mama ją dopinguje stwierdzając ,że moze za mało hormonów;/ dziekuje,jestem bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekunde :) tu jestem--- każda antykoncepcja hormonalna może powodować u nas tycie.Obie te piogułki są jednofazowe.Jednak ja odradzam Mersilon. wolcia86---Wszystko jest wporządku.Do 3 op można mieć plamienie/okres non stop i to jest natualna rzecz.Wszystko się wyreguluje po 3 opakowaniu :) Nie ma 100 % antykoncepcji.Wpadki najczesciej są przy nieregularnym przyjmowaniu pigułek. Anka_od_tak--- jak przyjmowałś luteine??? Być może dawka była za mała. marta17--- Przyjełaś szybko pigułke(max do 72 godzin) jeśli nie wystąpilo po niej wymiotów to narazie nie ma co panikować.A ból glowy to skutek uboczny.Przygotuj się również na to że escapelle ma bardzo dużą dawke hormonów i to jest dla naszego organizmu duży wstąs tak więc może troszke minąc zanim dostaniesz okres a już tym bardziej zanim się unormuje. natalia086---Mam pytanie dlaczego nie brałas pigulek 1 dnia krawienia? w sumie dla mnie to jest niezrozumiałe.Pigułki chronbią już od pierwsze pigułki jednak przy przerwqach takich zaleca się dodtakowo zabezp. martika2327---zaproponuje Tobie tą stronke,która ma prosty język.Jeśli mialaś 2 razy poronienie to warto zrobić niektóre z tych badań http://www.poronienie.pl/lista_badan.html zakręcona---Witam :) Więc myślę, że te plamienia mogą być spowodowane torbielą, ale nie muszą. Może po prostu organizm przyzwyczaja się do nowych tabletek. sunste---nie ma za co :) 🖐️ i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem pelna obaw.Moim problemem jest niemoznosc zajscia w ciaze.Bralam Rigevidon przez 12 lat, odstawilam w styczniu tego roku czyli juz ponad pol roku temu.Od pierwszego miesiaca po odstawieniu dostalam okres i byl on raczej normalny tra zazwyczaj od 4 do 5 dni nie mam z tym problemow.Ale nie moge zajsc w ciaze,wiem ze musi uplynac troche czasu ale ile tego czasu,to mnie martwi.Staralam sie wyliczyc dni przypadajace na owulacje ale cykle mam nierowne tzn: 5 stycznia przestalam brac pigulki antyk. potem 8.01-12.01 mialam okres, cykl 35 dni 11.02-16.02 okres, cykl 29 dni 12.03-16.03 okres,cykl 28 dni 9.04-13.04 okres,cykl 28 dni 7.05-10.05 okres,cykl26 dni 2.06-30.06 okres cykl30 dni 26.07-29.07 okres cykl30 dni 24.08-30.08 okres takie mam cykle.W lipcu kochalismy sie niemal kazdego dnia w okresie przypadajacym teoretycznie na owulacje czyli od 8 do 13 sierpnia ....i NIC kchana Pani Doktor. Rozpaczliwie wiec prosze o porady,czy po tak wielu latach przyjmowania pigulek moze jestem bezplodna,a moze teraz przyjdzie mi placic latami oczekiwan.Mam 32 lata i zaczynam byc powaznie zaniepokojona. Czy te cykle nieregularne pozwalaja mi obliczyc mniej wiecej dni przypadajace na owulacje. Czy powinnam zrobic jakies szczegolowe badania? I co z ta prolaktyna o ktorej tak duzo tu czytam,czy to prawda ze nie powinno sie piescic sutkow podczas owulacji bo to podnosi prolaktyne? Zrozpaczona.Pozdrawiam i ciesze sie ze jest na topiku ktos taki jak Pani,kto zdecydowal sie pomoc nam niewiedzacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega_310a
Witam:) Mam pytanko-czy grzybica pochwy może rozregulować okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zalozylam juz temat dotyczacy mojego problemu ale nie spotkalam sie z zadnym odzewem wiec szukam pomocy tutaj. Mianowicie : Zaczelam drugie opakowanie Rigevidonu. Przy 1 nie czulam sie tragicznie mialam poczatkowo troche plamien i lekkie wahanie nastroju oraz powiekszone troche bolace piersi-jednak z tego co wiem sa ta normalne objawy przy 1 opakowaniu. Moj problem polega jednak na tym, ze po okresie w trakie 7dniowej przerwy (byl nieco dluzszy niz przed braniem tabsow) przy 2 dniu nowego opakowania pojawil sie gesty jakby bialko kurze sluz ktory wygladal na sluz plodny - czy to mozliwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia_opole
Witam Pania Doktor. mam takie pytanie, jak przewaznie powieksza sie brzuch u kobiet w ciazy, mam dziwnie zaokraglony brzuszek ale tlyko wokol pepka tak 3 cm w dol po bokach i na gorze przed okresem bylo mieciutkie a teraz osttani dzien okresu i jest bardzo twarde. czy to jest normalne? bo przyznam ze nigdy nie obserwowalam tak bardzos iebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do pani pytanie dotyczace zagniezdzania sie zarodka. Od stycznia staramy sie z mezem o dzidziusia. Od jakiegos czasu zaczelamsie matrwic, ze jest ze mna cos nie tak, bo skoro mamy seks regularnie to powinnam przeciez zajsc w ciaze a jak dotychczas namsie nie udalo. W zeszlym tyg bylam na u pani ginekolog. Byl to 26 dzien cyklu i uslyszalam, ze jestem ktortko przed owulacja. § dni pozniej nastapil skok temperatury, co oznaczalo, ze owulacja juz byla a teraz rozpiera mnie cale podbrzusze a najbardziej daje sie we znaki prawy jajnik. czy to moze byc zagniezdzajacy sie zarodek czy jest to jeszcze na to za wczesnie? dziekuje serdecznie za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
PIERNICZEK akurat jestem po okresie...to troche dziwne że tak mnie boli ... no a na dodatek to mam wydzieline taką wodnistą,przezroczystą o zapachu kwaśnym. Powtarzam bo chyba mnie pani ominęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli powinnam sie wybrać do ginekologa... już kiedyś o tym myślałam ale wie pani jak to bywa każdy zabiegany i wogóle mama też nie ma za dużo czasu- bo pracuje... ale za to ja postaram sie z tym coś zrobi, w każdym bądź razie dziękuje:) i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore RIGEVIDON,wczoraj skonczylam pierwsze opakowanie(to moje pierwsze pigolki antykoncepcyjne) w szostym dniu brania wspolzylam z partnerem bez zabezpieczenia:((mialam jeszcze wtedy normalny okres) wczoraj wzielam ostatnia tabletke z opakowania.czy jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze i nie dostane okresu? Dodam tylko ze przez caly okres brania mialam plamienia teraz takze mam ale minimalne mniejsze niz na poczatku brania pigolek.W ktorym dniu 7dniowej przerwy moge spodziewac sie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam może komuś pomogę. Ja brałam Rigevidon bardzo długo i współżyłam z mężem bez zabezpieczenia kiedy tylko chciałam tzn nie patrzyłam czy są dni płodne czy nie i nie zaszłam w ciąże. Okres miałam zawsze tego samego dnia to znaczy ok. 2 dni po skończonym opakowaniu i trwał do końca 7 dniowej przerwy. W chwili wzięcia tabl. z następnego opakowania krwawienie ustępowało.Nie miałam plamień przy braniu ale każdy organizm jest inny i może inaczej reagować. Ja byłam bardzo zadowolona z tych tabl. i myślę że są dobre. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina_85 Tabletki chronia od pierwszego dnia stosowania wiec nie jestes w ciazy. A krwawienie z odstawienia u mnie wystepuje 4 dnia, ale kazda z dziewczyn ma inaczej. Tak czy owak nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wittam Panią, dziękuję za odpowiedz. czy mogę jeszcze zadać jedno pytanko.przepraszam, że zawracam głowę ale może mi Pani powiedzieć dlaczego mersilon nie??Bo mój ginekolog to nawet mnie nie zbadał, zadał standardowe pytania i koniec..a ze wczesniej brałam cilest i rigewidon(5lat temu)to nawet nie czuł się w obowiązku powiedzieć dlaczego właśnie takie zapisał....bede wdzięczna za odpowiedz..i miłego dnia zycze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_od_tak
Tak jak kazał mi lekarz 5 dni po 3 tabletki... Wczesniej dostawałam okres po takiej dawce a teraz nie :(( już mam dość każdego dnia rano wstaje i patrze czy jest ten okres :( 47 dzień cyklu i nic :( Co mam robić... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. czy majac nadzerke (juz dwokrotnie solcogynem pedzlowana i prawdopodobnie 3e pedzlowanie nie bedzie koniczne) czy mozna stosowac tampony? to taka wygoda!!!:) nie wiem czy ma to znaczenie ale mam II cytogrupe. i jeszcze jedno: czy jak juz pozbede sie nadzerki, czyli prawidlowy nablonek zawita, czy bede miec pierwsza gr ? to byloby poniekad logiczne:) i 3) w jakich odstepach czasowych trzeba sie sczepic szczepionka SILGARD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam okres 13 lipca tak jak zwykle cztery dni, 28 lipca dostalam skape plamienie ktore trwalo osiem dni. Teraz czekam na miesiaczke, licze ja wlasnie od tego plamiena. Dodam jeszcze, ze moje cykle trwaja 36 dni a takiego plamienia wczesniej nie mialam. Dzieki za kazda odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie pomóc - Staram się dodzwonic do mojej ginekolog i sie umówić ale ma termin dopiero pod koniec września. A mam pytaniew związku z tym progesteronem, jak długa trzeba go brać aby byo widać efekty. Czy ten progesteron to coś powazniejszego, czy uda mi sie jego unormować. Bo moja lekarka niezbyt mi mowi co mi jest i jak to wygląda czy dobrze czy źle. Czy mam szanse na ciąże? Prolaktyne mam w normie tak jak pani pisała to chyba i tak dobrze? prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka/.
dla niektorych te pyt moga byc smieszne, dla mnie sa wazne. z gory dzieki za pooc. 1/czy majac 20lat nie jest za wczesnie na tabletki? 2/jakie badania powinien zlecic lekarz < mnie tylko poziom testosteronu> 3/czy szkla kontaktowe przeszkadzaja < ja mam brac cilest> 4/czy bedac szczuplym jest duze prawdopodobienstwo ze sie przytyje 5/ czy mozna wziac tabletke np. 2dnia od poczatku okresu czy tylko pierwszego? narazie to chyba tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaska
wczoraj prawdopodobnie w czasie stosunku pekla nam gumka ale po 1 nie jestem pewna czy to bylo w czasie czy juz po bo potem sprawdzal ja i naciagal palcami i mogla peknac dopiero wtedy, po 2 peknecie bylo przy samej gorze a nie tam w tym zbiorniczku, ale niewiem do ktorego miejsca one dochodza:P po 3 mialam 9 dzien cyklu, a ogolnie trwa on 24 dni przewaznie. i ze ja optymistka to wczoraj bylam pewna ze nic nie jest, ale moj chlopak zmienil moje myslenie troche bo teraz to juz niewiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Miesiączkę powinnam dostać 02.09, zrobiłam test popołudniu 28.08 i wyszedł pozytywnie, nie mogłam w to uwierzyć dlatego zrobiłam dzień później inny test o tej samej porze i wyszedł również, z tym że była bardzo blada kreseczka. Wszystko niby ok, ale dzisiaj zrobilam test ponownie i to rano i w yszło negatywnie, nie wiem co o tym myśleć czy mogłam w między czasie poronić albo coś w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
Witam Pani Doktor to ja miłek nie wiem czy jeszcze Pani pamięta ale zmieniłam tabletki z nowynette na cilest i mam pytanie bo nie robiłam tej 7 dniowej przerwy tylko od razu na nastepny dzień wzięłam baletkę cilest a moje pytanko brzmi czy napewno jestem chroniona czy może jednak jakiś tydzień dodatkowo się zabezpieczać. Dodam że wczoraj wieczorkiem wzięłam tą 1 tabletkę więc dziś będzie dopiero druga. Jak Pani sądzi. Z góry dzieki za odpowiedz i pozdrowienia dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strega3---- Nie sądze by powodem Twojej płodności było stosowanie rpzez taki okres pigułek.Jeśli nadal nie mogłabyś zajśc w ciąze to Radziłabym też zrobić badnia(w celu stwierdzenia czemu Wam się nie udaje). -badanie nasienia -Badanie andrologiczne mężczyzny. Skiada się z kilku etapów, z których najważniejsze to ocena jąder pod względem ich objętości, położenia, obecności stanów zapalnych, dróg wyprowadzaj ących nasienie. Istotna jest również obecność żylaków powrózka nasiennego uważanych przez wielu specjalistów za jedną z głównych przyczyn niepłodności męskiej -Badanie ginekologiczne kobiety. Pozwala ono na stosunkowo szybkie wykrycie wad wrodzonych narządu rodnego, przewlekłych stanów zapalnych, podejrzenie endometriozy. Oprócz typowego badania należy zawsze pobrać materiał do oceny cytologicznej i bakteriologicznej, a jeżeli istnieją takie możliwości, wykonać kolposkopię -Badania hormonalne. Do najczęściej oznaczanych hormonów należą: FSH, LH, prolaktyna, estradiol, testosteron, progesteron oraz hormony tarczycy. -Badania oceniające występowanie owulacji -Badanie ultrasonograficzne.Oprócz oceny wzrastającego pęcherzyka Graafa pozwala ona również na: określenie struktury jajników, co jest niezwykle istotne przy podejrzeniu występowania zespołu policystycznych jajników; stwierdzenie zmian płynowych w obrębie jajowodów (np. pozapalnych) upośledzających ich drożność; ocenę endometrium (czyli błony śluzowej wnętrza macicy); stwierdzenie zmian wrodzonych (wady rozwojowe macicy) i nabytych (np. mięśniaki), diagnostykę zmian żylnych w powrózkach nasiennych u mężczyzn; ocenę gruczołu krokowego. -Histerosaipingografia. Jest metodą polegającą na podaniu od strony pochwy do wnętrza macicy kontrastu z następowym wykonaniem zdjęć rentgenowskich. Pozwala na uwidocznienie kształtów wewnętrznych zarówno jamy macicy, jak i jajowodów omega_310a----Grzybica nie ma wpływu na okres :) AnnaaX----Złe samopoczucie,bóle głowy,non stop plamienie/krawienie to są naturalne objawy przy rozpoczxęciu pigułek.One moga utrzymywać się aż do końca 3 opakowania,tak wiec trzeba być cierpliwym.Póxnym one ustaną gdyby jednak stało się ianczej warto wybrać się do lekarza,wtedy być może bedzie konieczna zmiana na inne.A co do śluzu wszystko jest wporządku :) magdusia_opole----Normalny objaw w czasie okresu :) gami----Najlepiej przy staraniu się o dziecko współrzyć co 2-3 dzień( gdyż wtedy jest lepsza jakość męskiego nasienia) Ból jajnika/podbrzusza moga świadeczyć o zapłodnieniu aczkolwiek jeszcze troszke za wcześnie.Uważam że nie powinnaś się ejszcze martwić czy jesteś płodna czy też nie bo niestety poczecie planowanego dzidziusia nie jest takie łatwe..Jednak gdybyś naprawde się amrtwiła to warto zrobić badania sobie jak i męzowi. PIERNICZEK---ciezki mi odp na Twoje pytanie :) ale fakt musiałam Ciebie nie zauważyć :) nowonarodzenuiowa---- kochanie ja naprawde bym Ciebie namawiała na wizyte u lekrza.Teraz może nie czujesz takiej potrzeby ale kiedyś napewno bedziesz chciała mieć dzieci i wtedy możesz mieć naprawde poważne problemy. karolina85---Przy rozpoczeciu antyk.hormonalnej do końca 3 opakowania możesz plamic/krawić i to jest naturalne! tak więc muśisz pod tym względem być bardzo cierpliwa.Na początku ten okres będzie napewno inny i nie regularny więc cięzko mi powiedzieć kiedy jego dostaniesz.Ochrona już jest od 1 pigułki jednak zaleca się dodatkow zabezpieczać przez pierwsze 7 ich przyjmowania. tu jestem---nie zawracasz głowy i nawet tak nie mysl bo dam w pupe :) ! No właśnie denerwuja mnie lekarze które nie robia badań i wypisują pigułki..eh ale to już inny temat.A wracając do mersilonu napisałam tak po obserwacji moich pacientek-one b.się uskarzały na nie a mianowicie na częste plamienia śródmiesiączkowe,bóle głowy, ciągłe zmęczenie,tycie. Anka_od_tak---3 tabletki to za dużo,a 5 dni to za mało.Zaleca się przyjmować po 1-2 tabletki przez 10-12 dni.Okres po luteinie najczęsciej pojawia się do 2 tygodni.A najlepiej skontaktuj się ze swoim lekarzem . nelka----Nie zaleca się stosowanie tamponów gdyż między innymi od nich często dochodzi do nadżerki.To że masz II to nie zanczy że nie możesz miec I :) jeśli się wyleczysz to napewno wrócisz do I grupy :) Osoba szczepiona otrzyma trzy dawki szczepionki. Pierwsze wstrzyknięcie: w wybranym dniu Drugie wstrzyknięcie: najlepiej 2 miesiące po podaniu pierwszego wstrzyknięcia Trzecie wstrzyknięcie: najlepiej 6 miesięcy po podaniu pierwszego wstrzyknięcia gos82----Po pierwsze masz długi cykl.A jeśli chodzi o plamienia to moga być one spowodowane róznymi czynnikami np stres,klimat,przyjmowanie hormonów,na ogół jednak w ten sposób dają o sobie znać jakieś schorzenia - endometrioza, polipy, nadżerki. zuzia13---Cięszko mi odp po jakim czasie będą widać efakty.Myśle że po 1-2 miesiącach napewno będzie skok.Niski progesteron może boże utrudnić zajście w ciąze dlatego też trzeba przyjmować odpowiednie leki na jego podwyższenie. zuzka/---- 1.Z punktu medycznego nie 2.próba wątrobowa,cytologia,badanie na krzepliwość,badanie ciśnienia. 3 .szkła kontaktowe nie mają tu znaczenia 4 zawsze ejst prawdopodobieństwo przytycja przy stosowaniu hormonów 5.ZXalerzy jakie są to pigułki. kaaasda---W takim przypadku mogło dojśc do zaplodnienia pod warunkiem że prezerwatywa była uszkodzona. agaga---testy dmowe są bardzo zawodne dlatego warto zrobić test beta hcg(w przychodni) lub udać się odrazu do ginekologa. MIŁEK---jasne że pamiętam :) jesteś odrazu chroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak skontaktuje się jeśli w przyszłym tyg nie dostane okresu. Czy w zwiążku z tym, że brałam je takim \"systemem\" mogłam opóźnić okres całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ginekolog, tzn,ze mam ich nie brać albo iść do innego lekarza albo po inne..z całego serca dziekuje za odpowiedz...Gdyby mogła mi Pani doradzić, jakie pigułki, zeby nie przytyć-to takie sasugeruje \"temu mojemu\"lekarzowi..będę wdzięczna.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za odpowiedz aczkowleik powiem szczerze, ze nie podoba mi sie:) niestety soczewki i tampony to cos, bez czego ciezko wyzyc:) jak sie pani udalo zrobic specjalizacje z ginekologii.. toz to z cudem obecnie graniczy!! a myslalam o tym.. caly czas mysle..eh.. szkoda, ze w naszym kraju sa takie perspektywy dla mlodych lekarzy jakie sa.. jakby Pani miala chwile to prosze mi napisac na maila jakie ksiazki sa dobre, jakie czaspisma etc. z gory dziekuje. w tym roku myslalam o kole bo zaczynam gin. ale jeszcze zobaczmy. nie musze chyba tlumaczyc jak to wszystko funkcjonuje na uczelni:( pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz dziekuje za niestety NIESATYSFAKCJONUJACA mnie odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
dzięki Pani Doktor :) Mam jeszcze małe pytanko czy to normalne że boli mnie brzuch? Tłumaczę sobie że tak bo w końcu przsuwam jakby okres ale czy na pewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×