Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość plamienia
Witam Postaram sie pomoc! chyba znow zaczynać trochę schizować pamiętasz jak pisałam o moich dziwnych plamieniach zamiast okresu dla przypomnienia trwały od 21 lipca do 1 sierpnia i od 5 sierpnia do 11 byłam z tym u gina 27 i Pani doktor mnie zbadała o ewentualnej ciąży nic nie wspomniała być może, że nawet jej nic o tym nie wspomniałam ale mam nadzieje, że powinna ją wyczuć podczas badania gdyby była prawda? tym bardziej że kochałam sie ze swoim lubym 5 lipca i wtedy właśnie zsunęła nam sie ta gumka ale do rzeczy pani ginekolog powiedziała mi, że następny okres powinnam dostać jakoś we wrześniu a ja dostałam 29 i dziś już go prawie nie ma :( troche brązowej krwi więc znowu nachodzą mnie myśli o ciąży ale czy to możliwe że ginekolog mogł tej ciąży nie wykryć? jakoś nie mam odwagi iść na badanie krwi! a może powinnam zrobić jakieś badania .. tylko jakie? moj ginekolog pobrał mi tylko wymaz do badania cytologicznego czy to wystarczy? za jakieś 2 tygodnie pójdę po wyniki tego badania więc chyba znów wspomnę o moim okresie bo żeby trwał tak krotko.. dziwne trochę! co mi Pani doradza? może jednak zrobić test ciążowy? jak Pani myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki na forum ... a więc mam taki problem : Od 2- óch miechów nie mam @ byłam u gina jakiś przeszło miesiąc temu . Poszłam po tabsy... zbadała mnie i powiedziała że muszę iść wykluczyć ciąże. Badanie hcg okazało się ujemne ( czyli że nie jestem w ciązy) Przyszłam do niej z wynikami i jak mnie znowu zbadała powiedziała że podejżewa u mnie cyste i musiałam w ten sam dzień jechać do szpitala na usg. Tam sie okazało że nic nie ma ( a lekarka tylko wysłała mnie na usg po to żeby zobaczć jaki to jest rodzaj cysty) Ona mnie tam znowu zbadała i okazało się ze nic nie ma...;/ w tamtym czasie miałam straszne plamienia zapisała mi tabsy Novynette i kazała wziąśc pierwszego dnia @ ... ale ja dalej nie mam okresu... nie wiem... może zaczne brac te tabsy ( wiem nie bede zabezpieczona ale przynajmniej po 21 tabletkach dostane @) co mam robić...? co na ten temat myślicie ...? na dodatek caly czas wypływa ze mnie strasznie dużo białego śluzu. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_od_tak--- Nie uważam by taki ,,system\" spowodował opóźnienie okresu.Aczkoliwek uważam że za krótko brałaś luteine. tu jestem---to czy masz je brać czy nie to już zalezy to od Ciebie.Jeśli chcesz znać moje zdanie to poleciłabym cilest,harmonet,Yasminell nelke---Niestety nic na to nie poradze :) kiedy wyleczysz nadżerke to nie widze problemu co do tamponów.Odezwe się na maila :) MIŁEK---jeśli to jest tuż przed okresem to normalne.Jeśli nie może to być ból pęcherza,jajników itd plameinia--napewno schizujesz :)! Nie muśisz mówić że podejrzewasz ciąze ,lekarz by i tak ją wykrył.Zamiast non stop myśleć i zastanawiać się czy jesteś w ciązy czy też nie to zrób sobie w przychodni test na beta hcg malutka3693---Radziłabym najpierw wywołać okres luteiną a dopiero potem przyjmować pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
tak wiem schizuje! przestraszyłam sie tak krotko trwającym okresem i dlatego naszły mnie znów takie myśli! już nie będę Cie tak męczyć tymi moimi myślami wybacz ;) i jak zwykle dziękuje za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
a jeszcze jedno! bo mi ginka zapisała yasmin chciałam go zacząć brać już teraz ale nie byłam pewna kiedy dokładnie mam zażyć perwszą tabletke bo w dniu badania ginekologicznego dostałam znowu plamień na drugi dzień dosłownie poleciały mi 2 kropelki brązowe a dopiero 29 dostałam normalny okres i głownie z tego powodu postanowiłam zażyć yasmin od następnego okresu i mam pytanko gdyby za miesiąc sytuacja sie powtórzyła to kiedy mam zażyć pierwszą tabletkę w dniu tych plamień czy w dniu normalnej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za odpowiedz,wczoraj wlasnie kupiłam selen,jeszcze mam pytanie cykl mam 28dniowy,kochałam sie z mezem wczoraj bo obliczyłam ze to jest najplodniejszy dzien czy jest szansa ze bede w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaa
dziekuje bardzo :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callea
Witam Jeśli wzięłam dzis piątą tabletkę anty z pierwszego opakowania NOVYNETTE to kiedy mogłabym współzyc z partnerem bez dodatkowego zabezpieczenia? Dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi zalezy na pani odpowiedzi,dziekuje bardzo ze jest ktos taki jak pani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalaaaaa
zaczelam brac micro21 i z 7 dniowego okresu-krwawienia zrobilo mi sie 3 dni tak jakby nom moze 4 tylko 4 byly to same brazowe plamienia czy to normalne?a jesli biore tabletki tak jak wczesniej pisalam z ta pomylka a teraz juz normalnie to od jakiego dnia moge kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia??chc raczej prezerwatywe jest dobrze zawsze uzywac prawda?(ze wzgledu na choroby itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke Anka_od_tak---nie ma za co :) plamienia--od tego jestem żeby mnie męczyć :D radze brać 1 dnia okresu :) kalpek---Jeśli masz cykl 28 dniowy to 13 d.c będzie najbardziej prawdopodobnym terminem owulacji.A dni płodne będą do 16.17 d.c tez możemy zaliczyc do dni płodnych ale to będzie już niska płodność maaaaaaaalllaaaaaaaaa---pozdrawiam :) callea---Jesteś już chroniona od 1 pigułki jednak przy pierwszej styczności z hormonami zaleca się dodatkowo zabezp.przez 7 dni a nawet do końca 1 op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallllllllllaaaaaaaaaa---- Jeśli nie masz stałego partnera lub chcesz się zabepieczyć rpzed chorobami to jak najbardziej gumka.Jeśli zdarzy się nam zapomnieć itd to lepiej przez 7 dni dodatkowo się zabezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postaram sie pomoc! jesteś na prawdę bardzo kochana! każdy ginekolog powinien być taki jak Ty! :) ale mam pytanie napisałaś, że mam zacząc obrać 1 dnia okresu czyli jak to rozumiesz? od dnia tych plamien czy normalnej krwi? bo już zwątpiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postram się pomóc
plamienia---- Najlepiej brać 1 dnia normalnego krawienia.Jednak być może lekarz zapisał Tobie wlaśnie pigułki na regulacje okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitka24
PO Pierwsze dziękuje za odpowiedz,po drugie Kobitki z forum powinnyśmy pokłony składać i dziękować że sie znalazła KObitka taka mądra i che nam pomagać,są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czerwona to ja :D aksamitka24---- Nie wiem co napisać :) Bardzo dziękuje za tak mile słowa :) Mi też kiedyś ludzie pomogli,dlatego ja też jesli mam czas chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytania.I nie musicie się bać że jak wróce po wychowawczym do pracy to zxapomne o Was-tak się nie stanie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postaram sie pomoc mój ginekolog zapisał mi te tabletki bo sama go o to poprosiłam dziękuje za wszystkie rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postaram sie pomoc!~3mamy Cię za słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamienia
postaram sie pomoc! a gdzie pracujesz? może zmienię ginekologa.. na Ciebie :P bo jak już wyżej napisałam każdy gin powinien byc taki jak Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresu za duzo
Witam Was dziewczyny..mam problem ...kochalam sie ze swoim chlopakiem w czasie miesiaczki (byl to 6 dzien okresu, a cykl mam 28-30 dni), chlopak niby nie skonczyl we mnie, ale nie wiadomo czy cos w srodku nie zostalo :/. dzisiaj juz spoznia mi sie tydzien...zestresowana jestem strasznie...dostalam tez zgage, ktorej wczesniej nigdy nie mialam, brzuch nabrzmialy, ale okresu nie ma..poza tym jestem przeziebiona. Jak myslicie mozliwe zebym byla w ciazy??! zdarzylo mi sie takze plamienie w 17 dniu cyklu..prosze odpiszcie.. chetnie bym uslyszala cos od eksperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaalaaaaaaaaaaa
a czy to ze okres mi sie skrocil do 4 to juz zawsze tyle bede miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresu za duzo
Witam Was dziewczyny..mam problem ...kochalam sie ze swoim chlopakiem w czasie miesiaczki (byl to 6 dzien okresu, a cykl mam 28-30 dni), chlopak niby nie skonczyl we mnie, ale nie wiadomo czy cos w srodku nie zostalo :/. dzisiaj juz spoznia mi sie tydzien...zestresowana jestem strasznie...dostalam tez zgage, ktorej wczesniej nigdy nie mialam, brzuch nabrzmialy, ale okresu nie ma..poza tym jestem przeziebiona. Jak myslicie mozliwe zebym byla w ciazy??! zdarzylo mi sie takze plamienie w 17 dniu cyklu..prosze odpiszcie.. chetnie bym uslyszala cos od eksperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallllllaaaaaaaaaaa----Napewno tak zawsze nie będzie.Okresy przy pigulkach są rózne. sresu za dużo---Napewno nie ejsteś w ciązy bo po 1 nie doszło do pełnego stosunku a po 2 to są dni niepłodne. Jeśli chodzi o zgage,nabrzmiały brzuch to jak na takie objawy ciązowe to jest zdecydowanie za wcześnie.Uważam że spóźniający się okres może byc spowodowany zbyt wysokim stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaalaaaaaaaaaaa
dziekuje pieknie :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresu za duzo
to sie nazywa pomoc :)) dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko1111
Mam pytanko odnosnie tabletek.Czy czeste wyproznianie moze miec wplyw na skutecznosc tabletek?Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×