Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość Prosze odpowiedz
Mam pytanie. Staram sie o dziecko od dłużego czasu. Ostatnio okres spoznia mi sie 4 tygodnie. Robilam test wyszedl negatywny. Czy to mozliwe abym byla w ciazy mimo negatywnego wyniku? Nie Robilam go rano tylko w południe. Prosze odpowiedz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz jest prosta
Skoro tyle spoznia ci sie okres az czery tygodnie to napewno jest cos nie talk! Testy nie daja 100% pewnosci najlepiej idz do lekarza koniecznie a moze okaze sie ze zostaniesz szczesliwa mamusia zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanko
Biore pigułki od 5 miesiecy no i w tym miesiacu tak sie stało ze moja pani ginekolog zachorowała i nie miałam na nie recepty!! po 7 dniach przez które miałam okres nie wziełam pigułki wziełam dopiero 8 dnia czy dobrze zrobiłam po ilu dniach teraz moge kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia??!Moze ktos zna odpowiedz na to pytanie ! Z góry dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi8519
Witam. Mam pytanko...stosuje obecnie plasterki Evra.Recepte na nie otrzymałam o lekarza..właściwie pielengniarki w IRL bo tu obecnie przebywam. Odbyło sie to dziwnie:)...zawsze jak chodziłam do mojej Pani ginekolog w polsce to bardzo szczegółowo wyjaśniała mi wszystko. Tu przyjeła mnie pielęgniarka zadała pare ogolnych pytań ja powiedziałam po co przyszam i wyszłąm z receptą na 6 op.plasterków. Następnym razem było tak samo. Niestety na ulotce nie byo napisane nic o tym co zrobić jak już zdecydujemy sie na dzidziusia:)...nie moge też nic na ten temat znaleść e internecie. Interesuje mnie głównie to jak długo przed rozpoczeciem"prób"powinno odstawić sie plastry bo słyszałam,że hormony mogą źle wpłynąć na dzieciątko?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
Ty co pytasz o ciaze ,wyglada na to ze jestes w ciazy testy czasem nie wychodza ale dlaczego jeszcze nie poszlas do ginekologa???? i zrob sobie test z krwi on jest bardziej precyzyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia z problemem
idz koniecznei do ginekologa :) Nie wiem tak szczegołowo :) Napewno musisz isc do lekarza nie chce straszyc ale cos napewno jest nie tak z twoim organizmem skoro spoznia ci sie tyle okres! A wiesz testy nie wykrywaja az tak dobrze moja kolezanka kiedys robiła trzy testy za kazdym razem wychodził pozytywny (ona nie planowała ciazy) najadła sie strachu i tyle z tego było wcale nie była w ciazy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalej ta z 4 tyg opóźnieniem
Nie wiem czemu nie poszlam do ginekologa. Chyba dlatego ze myslalam ze dostane okres. Poczekam jeszcze tydzień i pojde. Nie wiem jak wam ale wydaje mi sie ze to ciaza. Tak czy siak bedziemy sie cieszyc. Wkoncu jestem ze swoim chlopakiem 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o porade
spóźnił mi się okres 10 dni czy mógł to spowodować wyjazd(zmiana klimatu) oraz przebyta grypa (zażywałam leki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udzielam odpowiedzi
Oczywiście ze tak. Zmiana klimatu i przebyta grypa jak najbardziej wpływają na opóźnianiu sie miesiączki. A ta z 4 tyg opóźnieniem marsz do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona halinka
Witam! dziś byłam po raz pierwszy u ginekologa i pani doktor stwierdziła, że mam zapalenie... i to nie jakieś delikatne czy to możliwe , że nie zauważyłam żadnych objawów?? powiedziała mi też że błona dziewicza została przerwana... czy to możliwe żeby przez tampony ją uszkodzić? (używałam ich 2 razy jak byłam w podstawówce) proszę o jakąś opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOSANECZKA
Mam malutkie pytanie mam brac clo 2x1tab od 5 - 9dc bez zadnego monitorowania oraz usg jak do tychczas to nie mialam zadnych badan hormonalnych jedynie cytologie chce miec dzidziusia nawet bym sie ucieszyła jak bym mial blizniaki ale czy nie uwazacie ze te dwie tabletki moga zaszkodzic troche sie boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiazmartwiona
ja od dwóch miesięcy mam okres 1-2 dni i w ostanim miesiącu w połowie cyklu bolał mnie jajnik i piersi (sutki). Robiłam test ciążowy . Wyszedł negatywny. Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
Wrocilam !!! mialam kompa zepsutego w robocie i nei weszlam. laski mam pytanko bo przez 3 miechy bralam YASMINELLE i kazalam lekarzowi wypisac recepte z tymi tabletkami a przepisal zamiast te to YASMIN !! i zaczelam je brac normalnie mialam 7-dniowa przerwe po tamtych tabletkach YASMINELLE i zaczelam brac te tabsy YASMIN mam nadzieje ze nic sie nie stanie i mam dwa opakowania tego YASMIN ale potem ide do mojego lekarza i mu powiem ze nie mialam jak isc do niego i zalatwilam telefoniczne takie tabletki czy nic sie nie stanie jak bede brac te tabsy YASMIN??? bo 3 opakowania bralam YASMINELLE i teraz biore dwa opakowania Yasmin i potem chce znow przejsc do YASMINELLE - jak myslicie nic si eniestanie>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------Fizia Mizia81 dzieki za odp. spoko tez tak mysle ze jest dobrze. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajatakaja
mam dość uciążliwy problem,bardzo proszę o pomoc i poważne odpowiedzi: dbam o higienę miejsc intymnych,kąpe się conajmniej raz dziennie,a gdy wracam do domu po kilkugodzinnej nieobecnosci to ponownie się myję,podczas okresu robie to kilka razy dziennie,używam płynów do higieny intymnej zapachowych,mydeł antybakteryjnych ale niestety zauważyłam,że nieważne ile razy bym się umyła po jakimś czasie pojawia się nieprzyjemny zapach,który może się kojarzyć z brakiem higieny,czuję go gdy się przebieram.to dla mnie kręujące gdyż staram si ę jak najlepiej dbać o swoje ciało,zawsze chciałabym pachniec,czuć się świeżo,pomimo moich staran czuje dyskomfort. Proszę o pomoc,rady.jesli nie trafiłam w dział to poradzcie kto udzieli mi jakiejs dobrej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
masz grzybka ,trzeba isc do lekarza to rzaden wstyd dostaniesz leki i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emteck
Wczoraj dostalam okres, wiec tak pod wieczor wzielam swoja pierwsza pigulke Regulonu. Po ok 2 godz poszlam do restauracji a tam zdarzylo mi sie wypic troche piwa i dwa kieliszki wodki. Brzuch mnie w ogole nie bolal, a na ogol pierwszego dnia sie zwijam. Dzis, nie dosc, ze w ogole nie krwawie jak narazie , to jeszcze dostalam takiej pseudo biegunki. Czy w tym wypadku powinnam powtorzyc tabletke? Czy czekac na rozwoj sytuacji, i czy jezeli bede musiala wziasc jeszcze jedna to czy moja pora stala bedzie ta wczorajsza, czy dzisiejsza? z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakajatakaja: Moim zdaniem, a trochę sie na tym znam miejsca intymne należy myć jak zęby - dwa razy dziennie. Mydła do higieny intymnej są dobre, ale nie przesadzajmy z nimi. Jesli latwo łapiesz infekcje pochwowe, a sporo kobiet tak ma to postaraj się uzywać płynów z propolisem (na bazie miodu). Kilka firm takie produkuje. Oczywiście, że powinnaś iść do lekarza, ale jesli nie masz do niego dostępu i nie odczuwasz żadnych innych dolegliwiości jak swędzenie, pieczenie w okolicach pochwy to spróbuj się samodzielnie przeleczyć tabletkami do wyboru (bez recepty): Lactovaginal, Floragyn, Actovaginal - postępuj zgodnie z instrukcjami na ulotce. Jesli oprócz zapachu nieprzyjemnego sa inne dolegliwości (swędzenie, pieczenie lub nieregularne miesiączki) to powinnaś iść do lekarza. Poza tym polecam wkladki lekko zapachowe typu fresh, bo a nuż się okaże, że po prostu jesteś przerwrażliwona na zapach.... Ale przeleczyć się czy udać do ginekiologa na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana22
Mam duży problem a mianowicei urodziłam mojego synka 9 miesięcy temu (w grudniu) w tym czasie dostałam tylko raz okres i to dopiero w sierpniu teraz jest już pażdziernik a ja nadal nie dostałam ookresu. Ostanio nawet zrobiłam test ciązowy ale wyszedł ujemnie więc ciąza to nie może byż a test robiłam z krwi. Jak możesz mi pomóc to odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgkobietka
chcialabym sie dowiedziec, czy podczas kuracji sterovagiem mozna wspolzyc?np.przed zaaplikowaniem globulki?nic nie znalazlam na ten temat w ulotce, a to jest dosc istotna kwestia z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrecona na maksa
ostatni okres - 15 sierpnia ... potem 31 sierpnia 2 dniowe plamienie.. 26 wrzesnia test wyszedl pozytywnie, 27 znow 1,5 dnia plamienia ... ciąza czy nie jest szansa: :O? .. czekam na wizyte u lekarza, dopiero na 11 mam termin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolka808
Hey, Po roku przerwy znowu zaczynam brać tabletki, niestety następny okres wypada mi w czasie podróży ,dlatego chcialam sie zapytac czy już po pierwszym opakowaniu moge nie zrobic przerwy tylko wziac od razu drugie??Z góry dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odstawilam tabletki (wzielam 6 opakowan) novynette i 2 dni po okresie wsolzylam z chlopakiem i niestety pekla prezerwatywa... jakie jest prawdopodobiwenstwo zajscia w ciaze? prosze o szybka i kompletna odp z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje pytanie dotyczy plastrow evra.Stosuje je juz ponad pol roku (byłam bardzo zadowolona) teraz jeszcze musze przylepic jeden plasterek i KONIEC-wczesniej przez 4 lata brałam tabletki milivane. Chce w końcu zostac mamą chociarz wiem ze to moze nie byc takie proste!Słyszałam jednak ze po plastrach szybciej zachodzi sie w ciąze bo szybciej sie wydalają z oraganizmu chormony i nie trzeba robic zadnej 3 misiecznej przerwy aby zaczać działac :) czy to prawda? moj lekarz potwierdził tylko to ze faktycznie nie musze robić przerwy zeby organizm sie oczyscił a dodatkowo przez ostatnie pol roku przyjmuje folik i nadal go bede przyjmowc. pozdrawiam i prosze o jakies spostrzezenia o evrze.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkomilusia1232
ja uzywam sterovagu i normalnie wspolzyje a biore co dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyskaaa
jezeli chetnie pomozesz.... to moze zaczne od tego ze nigdy nie uzywalam tamponow tylko podpasek... czytalam ze sa 2 otwory do ktorego mam wlozyc tampona? i jak gleboko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaDz147896325
no raczej krew z odbytu nie leci tylko z pochwy ... wiec jesli chcesz uzyc tampona to wsadz do pochwy i tak zeby wystawal tylko sznureczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest torbiel endometrialna? jakie sa inne rodzaje torbieli? czy tylko na podstawie usg dopochwowego można rozpoznać że jest to torbiel endometrialna tak powiedział mi mój lekarz i stwierdził że jedynym sposobem jest operacja (lub czasami ciąża) - na razie ma 2 cm średnicy więc nic nie będzie robił z nią? jak leczy się torbiele (w tym i endometrialne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex19
ostatnio pojawilo mi sie dziwne krwawienie na poczatku myslalam ze to poczatek okresu ale krwawienie trwalo tylko 3 dni a nie jak to zawsze u mnie bywa 4 i bylo BARDZO skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×