Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość Początkująca89
Dzień dobry. Zamierzam zacząc stosować tampony...chciałabym się tylko dowiedzieć czy można normalnie sikać podczas gdy tampon jest włożony? Może to głupie, ale po prostu nie wiem:( I czy na basenie można naprawdę być spokojnym z tamponem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->Początkująca89 nie masz sie czego martwic jak dobrze wsadzisz tampona mozesz robic wszystko biegac plywac itd. nic sie nie stanie jest to fajna sprawa. i mozna normalnie sikac ja tez od niedawna uzywam tamponow chod zmialam okres ze wymiotywalam zle sie czulam a teraz jest ok. i tez plywam latam uprawiam sport jest ok.nie amsz czego sie bac i martwic nic ci sie nie stanie. i sikac mozesz normalnie nei ma zadnego bolu itd. tylko radze ci ze jak bedziesz aplikowac tampon to rozluznij sie zeby nic cien ei bolalo polamy delikatnie i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita181
Droga pani doktor,od jakiegos czasu mam dziwne uczucie-czuje sie jakbym miala powiekszone jajniki,czasem ktorys ukluje ale tak ogolnie to mnie nie bola tylko je czuje tak jakos dziwnie.Zbadam je sobie napewno u lekrza ale wizyta najwczesniej za tydzien a ja troche sie martwie,bardzo prosze o odpowiedz(dodam ze miesiaczki mam bardzo regularne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
dzień Dobry. Mam ważne dla mnie pytanie czy mogę stosować HEPATIL tabsy na wątrobą stosując antykoncepcję ( tabletki ) czy to ma wpływ na działanie tych tabletek ( cilest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALCIA2000
Dzien dobry pani doktor,wczoraj skonczyl mi sie okres i od wczoraj kluje mnie w piersiach,w roznych miejscach raz w lewej raz w prawej-co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co zadajecie tyle pytań skoro pani doktor przestala odpowiadac od kilku dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem! Od 9 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Od czerwca biorę Bromergon z powodu wysokiej prolaktyny (dwa pierwsze cykle 2 tabl.na dobę,teraz trzeci cykl póltora tabl.na dobę) Pierwszy cykl 26 dni (Bromergon + Luteina). Drugi cykl 33 dni (już tylko Bromergon). W tym cyklu (trzecim) od 20 dnia malutkie plamienia o kolorze \"kawa z mlekiem\" tylko w godzinach 12-16. 21 dc to samo. 22 i 23 dc to samo odrobinę ciemniejszy kolor,ale bez krwi. 24 dc odrobina krwi przy podcieraniu, po zaaplikowaniu tamponika - nic. 25 dc po włożeniu tampona tak profilaktycznie - niewielkie jego zaplamienie na bardzo ciemny kolor (prawie czarny) - tylko jeden tampon - w środku dnia. Dziś 26 dc - tampon znów \"poplamiony\" kolorem bardzo ciemnym. Dziś zużyłam dwa tampony. Teraz jest godzina 19 i doszedł silny ból podbrzusza i jego kłucie, ale już nic nie leci. Dodam, że od 20 dc bolące piersi. Kłuły też jajniki ale od wczoraj kłucie przeszło. O CO CHODZI??? Nigdy w życiu nie miałam czegos takiego!!! A moja pani dr jest poza zasięgiem. Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pani
wraca!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie pani doktor mam pytanko odnośnie plekmników mąż mówił że po stosunku nei powinnam się podmywać bo jest wtedy małe szanse na poczęcie i że plemnikizyja 48 h oraz aby doszło do szybkiego poczęcia trzeba trzymać nogi do góry tak dowiedział się od kolegi który zostanie właśnie ojcem bardzo proszę o odpowiedz i pozdrawiam serdecznie ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na odpowiedzi cierpliwie poczekamy Pani doktor pomoze napewno kazdemu jak tylko bedzie mogla :) Tym razem z takim pytaniem: Dosc niedawno mialam uplawy. Moja ginka przepisala mi Betadine i niby poskutkowaly bo uplawy zniknely. Zaczelam brac Cilest - tak pod koniec 1. listka a na poczatku 2. mialam straszna susze ... wie Pani o co mi chodzi ... bylo to dosc meczace, ale od niedawna znowu pojawily sie uplawy - tak nagle ze mnie to zaniepokoilo. Nie sa tak obfite jak poprzednim razem ale dosc uciazliwe ... czym to moze byc spowodowane ? moze przez tabletki anty ? Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula88
Pomoge chetnie wszystkim piszcie a ja odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula88
Joanna24---------->pani joanno.plemniki w organizmie sa przez 48 h,ale nie oznacza to iz ma sie pani nie myc.Mozna sie myc.Ale jesli chodzi o ciaze to lepiej niech pani wyjedzie i sie zrelaksuje a napewno sie uda.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
Pula88 kim pani jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joguś
mam takei pytanie.... moja kolezanka zmieniała tabletki ostatnio i wystapiła u niej grzybica pochwy. czy to moze być spowodowane zmiana tabletek anty? bo sie troche, boje,z e moge miec to samo a teraz zaczynam rubilon, a po nich własnie kumpela miała takie dolegliwosći. Prosze o odp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
paula 88 to sciema! nie jest lekarzem... a juz napewno nie specjalista ginekologii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a ty napewno jestes pania lekarz lub ginekologiem !! jasne !! tu sie wymieniamy spostrzezeniami i to co lekarze nam przekazali wiec nie mozna kazdego zaraz z gory oceniac czy to lekarz czy nie !! jesli sie nei zna odp. to wtedy sie mowi itrzeba si elekarza zapytac a nie z gory oceniac osoby ze to sciema itd. a jelsi jest jakis lekarz to napewno doradzi nam fachowej porady - ale kazdy ma prawo sie wypowiedziec na dany temat !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
plemniki wyja kolo 70 kilku godzin w drogach rodnych kobiety studentka 6 ego roku medycyny. dlatego ocenilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dobrze ale odrazu nie krytykuj tylko jakos moglas normalnie to ocenic a nie sciema itd. jestes laska to powinnas normalnie a nie odrazu kogos besztac. jesli ona sie pomylila to mialas prawo jej wypowiedz zmienic i pwoiedziec ze sie pomylila czy cos a nie sciema odrazu. jestesmy kobietami i powinnysmy sie wspierac a nie krytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
sorry MYslowice.. :) czasem jak czytam te glupoty ktore tu wiele osob pisze to nie wiem czy sie zniam czy zalamac! oto kilka z nich : najlepsyz srodek "PO" ---> OCET do pochwowo, aplikowany bardzo gleboko... komentzarz po kilku mi kurwa ale piecze! pytanie 19-latki: czy pepowine po porodzie chowa sie spowrotem do pochwy.. dlatego jak juz wdze cos kompletnie oderwanego od realu to szlag mnie trafia ale moze rzeczywiscie zbyt zywiolowo zareagowalam.. tylko wiesz.. ktos kto pyta o rade.. czesto z niej poznie korzysta. a po co ma czytac glupoty? czytalam to forum.. POSTARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tom oze lepiej skrytykuj to jakos inaczej tak jak sama przyznalas racje ze moze zabardzo cie ponosi moze wtedy jakos inaczej to skomentowac a nie odrazu takim akcentem. wiem ze niktore laski maja takie durne pytania itd.ale wtedy najlepiej nie odp.albo odpisac mowiac zapytaj se lekarza itd. sama nie ejstem lekarzem a ni nic jestem zwykla dziewczyna ktora tez ma pytania ale jesli nei wiem a chce pomoc lasce to jej odp.ze najlepiej niech zapyta lekarza bo tak sa bardziej prawdopodobne odp. nei wiem czy dobrze robie ale po co mam tez kogos w blad wprowadzac.rozumie cie ze cie ponioslo bo czasem mnei tez ponosi ale to wtedy wypowiadam sie na luzie. ok nie mam zamiaru sie klozic z toba ani nic bo to nie moja kwestia.tylko wypowiedzialam swoje zdanie.jesli cie urazilam przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
tez zadawalam pytania POSTARAM SIE POMOC i zawsze dostawalm odpowedz.. przeciez nie zawsze umiem sobie sama odpowiedziec na pytanie. ale wiesz.. no jak ktos ewidebtnie w blad w[prowadza to mi cisnienie az skacze:) albo jak czytalam tu wypowiedz: niech mi pani cos napisze o tabletkach antykoncepcyjnych bo taka niezdecydowana jestem.. sama biore tabletki ale zanim zaczelam je brac duzo o nich czytalam..moze tu samo gimnazjum siedzi? nie urazilas mnie. masz razje.. rtlko czytam forum o antykoncepcji juz dlugo i z dnia na dzien est mnie osob, ktore potrafia cokolwiek doradzic. przykre to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
wiem ze kazdy czeka na odp. ale zasem mozna sie amemu zastanowic.. a wiesz.. jak dziewczyna pyta czy tabletki dziala tez w jej dni PLODNE.. to nie opadaja Ci rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAnuSkax
Pani doktor czekamy na Pania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------>adidaska ok spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
Pani DOKTOR czekam na odpowiedz i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
wszyscy czekamy na odp. pani doktor ale jakos jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Convallia - Proszę pomóżcie
Cześć dziewczyny. Prosze pomóżcie! Otóż zaczełam niedawno (2 dni temu, czyli w niedziele) brać moje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Regulon. Czytałam ulotke chyba ze sto razy i nadal nie rozumiem ktora powinnam była wziąść jako pierwszą. W ulotce jest napisane że przy każdej tabletce znajduje sie symbol dnia tygodnia, w którym należy ją przyjąć, począwszy od tabletki oznaczonej dniem tygodnia odpowiadającemu pierwszemu lub piątemu dniu cyklu, tylko że na tym blistrze nie pod kazda tebletka sa oznaczenia dni tygodnia, tylko od tabletki nr 4 do 10. Teblatki od 1 do 3 są ominięte. Zgodnie z ulotką powinnam wziąść tabletke nr10, bo w niedziele dostałam okres. I tu mnie zastanawia dlaczego dopiero od 10 tabletki? W koncu zglupiałam i wzielam tabletke nr 1, tylko że teraz boje sie ze bardzo źle zrobiłam i tabletki nie bedą mnie odpowiednio chronić :( Wszystkie tabletki mają ten sam skład, więc moze to bez roznicy ktora wziełam na początek?? To są moje pierwsze takie tabletki i jeszcze nie za bardzo się w tym wszystkim orientuje :( Poza tym czytałam o działaniu niepożądanym, dziewczyny skarżyly sie na mdłości, wymioty, utrate apetytu itp U mnie nic podobnego nie wystepuje, czuje sie normalnie tak jak co dzien, więc moze tabletki nie działaja albo jest jeszcze na takie objawy za wcześnie. Wiem, że to sa glupie pytania ale zaczynam sie martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
jesli tabletki maja taki sam sklad to bez roznicy od ktorej zaczelas. Tylko te dni tygodnia to dla ciebie duze ulatwienie i gdybys wziela od 10 tabletki byloby ci latwiej nie zapomniec o kazdej kolejnej pigulce... a gdybys zaczela od 10 to bralabys wszystkie po kolei 10,11,12 itd az do 21 a potem 1, 2 i 3 (no bo tzreba wziac wzsystkie 21 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×