Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwwwwijka

HM

Polecane posty

Gość gwwwwijka

Co sądzicie o sieci sklepów H&M polecacie, czy odradzacie, jak niektórzy sądzą to "DROŻYSKO" Czy dla was przeciętnych ludzi to drogie rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila000
Dobra cena za dobra jakość. Do tego idealny sklep dla trochę większych babek( bo w większości sklepów rozmiary sa bardzo zaniżane, a przeciez większość kobiet nie ma rozmiaru XS) - za co go bardzo lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwwwwijka
ale popatrz niewielu ludzi stać na takie reczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Ty przecież
tam jest masa tanich bluzek spodni butów. Ogólnie rzeczy są tanie. Co prawda są też działy z bardzo drogimi. Ale są też działy z tanimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, chyba nie zauważylam tej \"dobrej jakosci\"... polowa rzeczy wyglada jak znoszona kiepskie materialy (strasznie duzo sztucznych!) kiepsko uszyte fatalna rozmiarowka (rozmiar 36 - S, jest na mnie czesto za duzy a 34 - XS zdecydowanie bywa za ciasny w zwiazku z czym nie jestem w stanie dobrac czegokolwiek) co do wzorow to niby calkiem calkiem ale mimo wszystko wymienione wyzej wady calkowicie mi przeslaniaja tego jedynego mikroplusa. nie lubie tego sklepu. a co do cen- nie uwazam, ze sa adekwatne do jakosci ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie to
Popieram wczesniejszą wypowiedż, niestety tez mi sie nie podoba ten sklep.... Przykład: kupiłam swetr czarny który jak sie potem okazało masakrycznie farbował :o Drugi i ostatni mój zakup z hm - koszula, także zszedł kolor i na dodatek rozwaliła sie :o Także omijam z daleka ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jakości to się zgodze, jest po prostu kiepska (mam pare przykładów w swojej szafie) poza tym cena nie zawsze gwarantuje jakość. Mam tez pare fajnych szmatek z tego sklepu, ale niu kupuje jakis przesadnie drogich art. A co do rozmiarówni to jest mocno zanirzona... ostatnio przymierzałam sweterek 32(!!) a wygłądaąłm jakby była za mocno za duży ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkbnjvbm
jak na tak kiepska jakos sklep jest za drogi! fakt,zdarzaja sie fajne kaski,ale rzadko.. ja tam wpadam jedynie po dzinsowe,krotkie spodnice.(na dole mam 42-44 i tylko tam moge je kupic).wydatek 130 zl,ale jestem zadowolona.z gora nie mam problemu;) z reszta!od jakiegos czasu chodze jedynie do sklepow z ..chyba ..dunska czy szwedzka odzieza(np vila itp).za normalna cene mozna kupic super ciuchy!dobre gatunkowo,nie na jeden raz. mam dosc bawelny,ktora po jednym praniu nadaje sie do mycia podlogi.w pgole uwazam,ze w mniejszych miastach mozna sie lepiej ubrac niz w wiekszych.np w takim Lesznie wiecej kupie niz we Wroclawiu.fakt,Wroclaw ma Zare,Promod...ale za jaka cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawrotek
Lubiłam ten sklep 3-4 lata temu, wtedy nakupiłam tam całą masę naprawdę fajnych rzeczy. Teraz- mam wrażenie, że jakościowo ogromnie się pogorszyli, i nic nie mogę już tam sobie znaleźć. Może dlatego, że się postarzałam i już takie "ciuszki" mnie nie kręcą. Zdecydowanie omijam ten sklep. Z rozmiarówką rzeczywiście różnie bywa, górę noszę 38, a zdarza się, że XS jest za mały a 42 za duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Wy
w HMie kupuje rzadko, ale lubie ten sklep :) rok temu kupilam dwa swetry- do dzis sa jak nowe. wiec to moze niekoniecznie kwestia jakosci ale i dbania o ciuchy? z kolorami tez nie bylo problemu :) lubie, bo jestem szczupla i wysoka (182 cm:D ). nie mam tam problemu z dobieraniem rozmiarow :D co do cen, to zgadzam sie z przedmowczynia. sa rzeczy tanie i drogie. mnie sie jakos tak podobaja ciuchy, ktore za drogie nie sa. za sweter potrafie dac 70- 80 zeta. nie wiecej. ale z markami, sklepami, to chyba jest tak, ze ile ludzi, tyle opini :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyy
ja mam wiekszosc ciuchow z H&M i tak: niektore sa faktycznie tansze,zalezy od dzialu,ale nie tyczy sie to spodni,tylko bluzek najczesciej,a jesli juz cos jest tansze,to tez bardzo kiepskiej jakosci np balerinki po 40 zl rozmiarowka dziwna-xs za male,s za duze jesli sa przeceny,to tylko tych gorszych jakosciowo ciuchow,te "lepsze" sa caly czas w cenie duzo ciuchow wyglada jakby juz byla znoszona,duzo bluzek spotykam z dziurkami,wiec widac jaka jest jakosc plus jest taki,ze podobaja mi sie tam fasony i dlatego te ciuchy kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten sklep przypomina lumpeks - miszmasz najróżniejszych stylów i fasonów, do tego wszystko masakrycznie ściśnięte na wieszakach. Wiele rzeczy wygląda fatalnie, jak jakieś szmaty, porozciągane, czasem podarte (może te dziury to sprawka przymierzających czy oglądających...) ale można tam znaleźć również świetne rzeczy, tylko trzeba się dobrze rozejrzeć. Co do cen, to moim zdaniem rzeczy nie są drogie, a czasami nawet bardzo tanie (ale zazwyczaj te najgorsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopak
a ja jeszce nic sobie tam nie kupiłem w zyciu ale ostanio wpadła mi w oko taka czarna kapotaimarynarka i ze 2 koszule -cena przystepna, ale nie wiem jak bedzie z jakoscią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry chłopaku, mój przyjaciel często kupuje ciuchy w H&M i jest jest zadowolony. Zobacz z czego te rzeczy są uszyte, jeżeli to porządny materiał, to raczej jakość będzie w miarę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwwwwijka
Ludzie bez przesady, u mnie w mieście, galeri w HM spodnie typu rurki zwykłe dajmy na to jeansowe średnaia jakość 300-400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARYż HILTON
zartujesz nigdy za ta cene nie kupiła bym h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie dzisiaj kupiłam pierwsza rzecz z HM bluzke za 40 zł nie wiem jaka bedzie po praniu mam nadzieje że ok :) zgadzam się z tym że trzeba szukać żeby znaleść coś hmm w miare normalnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny nieadekwatne do jakosci tych ubran kiepsko kiepsko, naprawde. nic specjalnego, czasami jakas bielizna sie trafi i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwwwwijka
W H&M większość rzeczy tpo zdzerstwo, przywożą z zachodu, tam takie rzezy sprzedają za grosze, a nu nas kraj wiejski, nie wie, że niestety nie warto i kupuje sądząc TO PRZECIEŻ NIE DROGIE< no dobra na kogoś kto zarabia miesięcznie 4 tysiące albo i lepiej, niektórzy pomyślcie spobie właśnie nie mają takiego szczęścia. A za zarobione pieniądze muszą utrzymać rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziamk
w tym sezonie H&M w ofercie ma wiele ładnych torebek. oglądałam je dokładnie i wydaje się, że są dobrze wykonane i ładnie wykończone. czy ktoś miał torebke z h&m ? zastanawiam się czy warto wydawać około 100 zł na taką torebkę, czy lepiej poszukać czegoś w innym sklepie? z h&m mam kilka bluzeczek i tylko jedna zrobiła się bardzo "mizerna" po kilku praniach, jednak z pozostałych jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z h&m mam tylko bieliznę i kostiumy kąpielowe, ew jakieś dodatki czy inne tego typu pierdółki. ubrania - czasem coś znajdę na dziecięcym :) poniewaz ubrania \"da dorosłych\" sa w śmiesznych rozmiarach - XS wymiarowo (centymetrowo) niewiele mniejsza od XL :O sweterek w paski na dziecięcym kosztuje 39zł, a podobny "dla dorosłych" (wzór oczywiście, nie rozmiar XS..) dwa razy tyle minimum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie wszystko co tam kupilam to zwrocilam :o niestety jaka cena taka jakosc. nie mozna oczekiwac, ze w takiej cenie dostanie sie rzeczy z dobrych dzianin i tkanin i jeszcze porzadnie uszyte. dla mnie to biedronka ubraniowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskowy dziadek
ich jeansy sa dosc tanie i dają rade -nie jest to mistrzostwo świata ale za ta cene nie widziałem lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny jak ceny, trzeba szukac jestem zadowolona z wszystkiego co kupilam, z bluza praktycznie sie nie rozstaje ;) a co mnie najbardziej zadziwilo, pozytywnie, to wygoda i dobra jakos stanikow, a raczej jednego ktory moge ocenic - najchetniej nosilabym tylko ten ;) i to za 39 zł fakt ze z rozmiarowka dziwna sprawa - mam podobny problem jak ktos wyzej, czesto 36 za duze a 34 za male (wg innych sklepow nosze 36 lub 38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
mieszkam w anglii-tutaj hm to jeden z najtanszych sklepow.wyprzedarze robia kosmiczne.zawsze nakupie jakis takich szmat do chodzenia po domu lub do pracy.chociaz przyznam ze lubie ich szaliki i koszulki nocne i maja swietne staniki , akurat na moj rozstaw biustu, wiec kupuje bez mierzenia ale --torebki sa beznadziejne jakosciowo--absolutnie nie polecam, a dzinsy zle uszyte rzeczy z bawelny sa bardzo kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo duzo rzeczy z H&M, w tym bielizna tez oraz torebki hmm w sumie nie mialam nigdy jeansow ani butow nie liczac japonek ( nawet kosmetyki i bizuteria mi sie trafia dosc czesto zwlaszcza ta druga;)) ja od siebie dodam, ze kupuje tam bo uwielbiam fasony tej formy zwlaszcza z kolekcji bardziej awangardowej ale nie tylko uwazam, ze na kazda okazje cos tam moge znalesc na sporotwo i na elegancko i na wyglupnie itp:) osobiscie uwazam, ze jest tam przyzwoita cena za dobra jakosc nosze te ubrania po kilka lat..chociaz w tym roku w wakacje zakupilam z tego sklepu cos ale tuniczka czy cos takiego i po pierwszym ubraniu skudlila mi sie na wysokosci torebki:( ale nie az tak ze sie tego nosic nie da no ale nie mniej jednak.... reszte szafy z H&M jes bez zarzutu i ten incydent nie zrazil mnie do kupowania tam rzeczy:) aaaa torebki hmm mi sie nosza super chociaz torebek nie mam akurat duzo z tej firmy ale te co mam nosza sie ekstra:) dziwi mnie tez rozmiarowka Wasza w tym sklepie bo ja ogolnie nosze 38 czasem dol 40 i takie same ubrania nosze w H&M no ale wogole z rozmiarowka jest roznie we wszystkich sklepach mi sie czasem trafia ze 36 niektorych firm jest na mnie dobre wiec...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka
ja nigdy nie przepadałam za tym sklepem. jak wchodziłam czułam się jak w lumpeksie. dopiero od niedawna zaczynają mi się podobać niektóre ciuszki. na lato kupiłam białą bluzeczkę w czarne paski - jakościowo super i uwielbiam ją nosić. a wczoraj kupiłam śliczny, krótki, grafitowy płaszczyk na jesień z extra kołnieżem za 239 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a narysowałaś już kotka
lubię bieliznę z H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×