Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zła

oszukali mnie na allegro

Polecane posty

Gość jestem zła

wysłałam pieniądze za towar a przesyłki nie dostałam czekam już ponad miesiąc nie była top duża kwota ale mimo wszystko jestem zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa
napisz do tego od ktorego cos kupowalas a nie tu bo my ci nie pomozemy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamowilam buty
mnie tez...:( na 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dajcie namiary
na tych oszustów, niech inni wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze allegrowiczka
Mnie tez kilku probowalo oszukac. Raz kupilam telefon, okazalo sie ze to oszustwo, na szczescie to bylo za pobraniem. Sprawa wyladowala w sadzie. Gdy czekalam na sprawe, znalazlam na allegro Pana ktory tez zostal oszukany przez "mojego sprzedajecego". Podalam mu namiary komisariatu, uprzedzilam policjantke ktora prowadzila sprawe i zaproponowalam tez aby oszukany napisal sprzedajacego. Oszukany Pan po tygodniu dostal towar, podobnie jak ty wczesniej wplacil pieniadze. Na szczescie oszust sprzedajacy nie ma juz kata na allegro. Proponuje odnalezc inne oszukane osoby, czasem mozna cos znalezc na innych stronach lub skontaktowac sie z innymi ktorzy wystawili neutralne badz negatywne komentarze i moze razem cos wskoracie. Prosze powiadomoic tez allegro. Jesli maja sygnaly ze dany sprzedawca czesto naciaga ludzi, mimo ze na male kwoty maja mozliwosc zawiesic konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauducha
To macie pecha ja kupuje nalogowo ,za mniejsze i większe pieniądze i zawsze wszystko jest ok. Ale zanim cos kupie sprawdzam komentarze sprzedającego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze allegrowiczka
Komentarze nie zawsze wystarczaja :( Sa tez tacy co zbieraja komentarze, a potem konczy sie to w sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład prawnik
do 50zł niemasz szans na zwrot, od 50 wzwyż możecie się upominać - napisać do alle, pamiętać żeby zatrzymać dowód wpłaty - alle daje zaświadczenie o wygranej aukcji plus wasz dowód wpłaty i ściągają z gościa kasę - policja oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamowilam buty
ten oszust to nohalo1 wczesniej wielokrotnie kupowalam na allegro i nie bylo wiekszych problemow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przykre. Wiele razy kupowałam na Allegro i nigdy nie zostałam oszukana. 2 razy zdarzyło się, że paczka zaginęła, czekałam kilka tygodni, ale po kontakcie ze sprzedawcą otrzymywałam zwrot pieniążków. Ostatnio chyba jest coraz mniej oszustów, którzy biorą pieniądze i nie wysyłają towaru, prędzej można kupić produkt podrabiany lub gorszej jakości, niż mógłby wskazywać na to opis aukcji i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki tiki
mnie tez oszukano,zaplacilam za ksiazke i nie przyszla,minąl juz miesiac eh a tak mi na niej zalezalo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam buty - Ja też często robię zakupy na allegro i jeszcze się nie nacięłam, ale mój mąż został oszukany na ponad 300 zł, sprawa wylądowała na policji. A jeśli chodzi o twojego sprzedawcę to trzeba było jednak spojrzeć na komentarze, twój nohalo ma 30 negatywów i prawie 20 neutrali, coś to chyba znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×