Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spółka

15 sierpnia a sklepy???

Polecane posty

Czy ktos może wie jak jest jutro z dużymi sklepami? Obowiązuje już ten zakaz haldlu (15.08)??? Bo wiecie ja się nastawialam na zakupy a tu straszą, że jutro to conajwyżej w wolne sobie pilot od telewizora przypomnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
a ja sie wstydze w święta chodzić na zakupy do hipermarketow, co najwyzej do pobliskiego sklepu po pieczywo.i uwazam ze swieta sa po to by z rodzina posiedziec albo na spacer wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd to kraść
a zakupy robię wtedy, kiedy mam ku temu możliwość czyli wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam , że święta są po to , żeby w domu posiedzieć , ale niestety tylko jutro mogę zrobić zakupy. Nie mogę dźwigać , więc do pomocy potrzebuję tragarza czyli męża , a on tylko jutro ma wolne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebleee
a 'normalne'' sklepy są otwarte??? np. meblowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a orientuje sie ktos
jak z galeria krakowska/kazimierz? otwarte czy tak jak w niedziele, krocej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytykować jest łatwo, każda strona ma swoje za i przeciw, jedni \"muszą\" a inni tylko wtedy \"mają czas\" za zakupy. Ja osobiście codziennie pracuję od 9 do 21 minimum i nikt się mną nie przejmuje czy to zgodne z kodeksem pracy a jak człowiek też chce wyglądać i kupić sobie nową bluzkę - do pracy, o jedzeniu nie wspominając :P A tak ustawowo to meblowy też powinien być zamknięty bo z tego co tam pisze to wylączone są stacje benzynowe, restauracje i sklapy które prowadzą działalność jako jednoosobowe firmy - czyli pobliski warzywniak, bo nawet w sklepiku osiedlowym ludzi zatrudniają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do galerii krakowskiej wystarczy wyslać maila, zawsze odpisują mi w 15 minut ;) w kazdym bądź razie galeria u mnie w mieście jest zamknięta, przynajniej ta największa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×