Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarzebinka

co z tym prezentem?

Polecane posty

Gość jarzebinka

Hej🖐️ mam pytanie. Niedlugo jade z moim chlopakiem do jego rodziny, siostra Piotrka jest w ciazy i we wrzesniu ma rodzic, chcialam kupic jakas sukieneczke, albo pajacyka dla bobaska(dziewczynki) ktory za miesiac ma przyjsc na swiat. Myslicie ze to dobry pomysl, czy w dobrym tonie jest kupowanie nienarodzonemu dziecku prezentu? Rodzice- rozumiem ze zaopatruja sie w wszystkie potrzebne sprzety, wozek, lozeczko itd. A ja, nie znajac jeszcze jego rodziny moge od razu z takim prezentem wyskoczyc? podpowiedzcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mamawojtka_
Ja bym się ucieszyła z drobiazgu dla maluszka... myślę, że to dobry pomysł. Zamiast ubranka możesz też kupić jakiś mały kocyk (nie wiesz jak duza urodzi się dzidzia, ja musiałam wyrzucić połowę ubranek - były na 56 a mały miał 60 jak się urodził) albo coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mis ie wydaje że nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, Ja lubiłam dostawać jakieś malutkie prezenty od znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinka
dzieki za odpowiedzi. wiem ze nalezy kupic wieksze bo mam w tym wprawe, kupuje czasem dziecku siostry, wiec rozmiar 62 powinien byc ok:) taki maly, wydaje mi sie sympatyczny podarek dla malej( a moj chlopak ma byc chrzestnym ojcem) wiec moze tez mu sie ten gest spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuje sie
prezentow dla nienarodzonego jeszcze dziecka - tym bardziej jesli nie znasz jeszcze rodziny chlopaka (wyjatkowo mozna cos kupic dla najblizszej rodziny - ale pytajac co oni o tym sadza); nie kazda dziewczyna bedzie sie cieszyc z prezentu dla dziecka ktorego jeszcze nie ma; a pomyslalas czy ona nie jest zabobonna? wtedy napewno taki prezent jej nie ucieszy, a wrecz przeciwnie - moze wystraszyc - lepiej poczekaj z takimi prezentami do czasu kiedy dziecko sie urodzi to ze czesc ludzi nie wierzy w zabobony (ja tez nie) nie oznacza, ze inni podchodza do tego w ten sam sposob; lepiej zawiezcie przyszlej mamie kwiatki z zyczeniami szybkiego i lagodnego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuje sie
sorrki - nie doczytalam ze to siostra chlopaka spytaj jego czy to dobry pomysl - na ubranka i prezenciki przyjdzie jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebinka
mhm, ok wezme to pod uwage. Najwyzej kupie cos na chrzciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
dla mnie byłby to miły gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wg mnie najlepszym prezentem byłaby paka pampersów :) Tego nigdy nie jest za wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniar111
Taką pakę pampersów musi mieć od razu do szpitala, i chusteczki nawilżane dla niemowląt. Ja bym sie tam ucieszyła gdyby mi ktoś w ciąży taki prezencik zrobił dla dziecka.... Głupie te wjejskie powiarki, dzisiaj wszystkie kobiety gromadzą sterty ubranek i potrzebnych rzeczy przed narodzinami, nie wyobrażam sobie dawać listę zakupów mężowi w momencie kiedy ja z dzieckiem w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie ryzykowała z takim prezentem jeśli nie znasz dobrze osoby kóra ma być obdarowana, ja osobiście nie widzę w takim prezencie nic złego ale mam pzyjaciółkę która obraziła się śmiertelnie na szwagierkę za cudne skarpeteczki przed porodem ale fakt, że oni wszystko dopieo po urodzeniu kupowali żeby nie zapeszyć...n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×