Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lill

Johnny Depp

Polecane posty

Gość lill

Co ten facet takiego w sobie ma ze nie mozna oderwac od niego oczu? Sa tu jakies inne wielbicielki???????????Na starosc mi chyba odbilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wamże
uwielbiam johnego deepa:) jest super,ma świetny styl,super aktor,ciekawy,zajawiony,marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to mega przystojny
facet, swietny aktor, a jego magia tkwi w tym, ze nie bierze pierwszych lepszych rol, a tylko starannie je dobiera, ciekawe filmy i specyficzne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to mega przystojny
facet, swietny aktor, a jego magia tkwi w tym, ze nie bierze pierwszych lepszych rol, a tylko starannie je dobiera, ciekawe filmy i specyficzne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
A juz myslalam ze tylko ja mam swira.Przypomnialam sobie o nim znowu po "piratach",on jest po prostu jedyny.Jako Jack byl boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
I podoba mi sie to ze nie wywoluje wokol siebie sztucznych skandali,ma w d... cale Hollywood i jako jeden z niewielu nadal ma ta sama zone i wszystkie dzieci wlasnie z nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to mega przystojny
no wlasnie :) to sie tez tyczy doborow filmow, ciekawe, specyficzne, a niekoniecznie te kasowe, pod publiczke. ale i tak fajnie sie sklada, ze te z nim i tak sa dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też go lubię
Tyle że on nie ma żony :) Ma partnerkę, z którą związał się na imprezie u Polańskiego, tak zwana pani Żółta Taksówka. Po 10 miesiącach związku urodziło im się dziecko i są szczęśliwi :) Mają już drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Oj, mnie też się niemiłosiernie podoba, szczególnie w filmie "Co gryzie Gilberta Grape'a". Taki śliczny, wrażliwy rudasek. . . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
oj zona nie zona,podobno i tak maja sie pobrac.Wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też go lubię
Myślę że ślub będzie gwoździem do trumny miłości, tak zawsze Jhonny powtarzał ;) Ale też słyszałam, że coś ostatnio zmienił zmienił zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to mega przystojny
a mnie sie wydaje, ze sa malzenstwem, jak coreczka zachorowala, cos tam mi sie obilo o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaa
koooocham, uwielbiam tego aktora :D wlasciwie moja rodzina i wiekszosc znajomych o tym wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
Moj maz nie pochwala jego plakatow na scianie ale juz sie chyba przyzwyczail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keejtt
tez go uwielbiam. a jaki film z Deppem najbardzoej Wam sie podoba? ja bardzo lubie Czekolade ale Deppa jest tam zdecydowanie za malo:P za to wyglada tam bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 125
w Jezdzcu bez glowy tez fajnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to obejrzycie sobie \'Blow\' z nim i Penelope - cudo!!! Genialny film i bardzo dobra rola Deppa - jak kazda zreszta;) I uwazam ze cudownie wyglada z Vanessa Paradis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia jest moja
bym go wyciuptała od stóp do głów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudny on jest, od zawsze się w ni m bujałam jako nastolata, teraz mam po 20 i świruje na punkcie Jareda Leto-też mi na starość odbija... po za tym chciałabym żeby Jared i Johnny zagrali parę homoseksualnych kochanków:P :classic_cool: :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
Kuraiko mam to samo tyle ze wiecej niz dwa tygodnie,pomarzyc zawsze mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keejtt
za to masakrycznie wygladal w LAs Vegas Porano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
To on wogole moze wygladac masakrycznie?Nie uwierze jak nie zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem jego wielbicielką:) Jako nastolatka, czyli jakieś 10,12 lat temu, miałam całe ściany oplakatowane własnie nim, plakaty z Bravo;) Gdy obejrzałam Don Juana de Marco, odleciałam, dzikie żądze się we mnie zbudziły, a miałam 16 lat:) Do dziś to mój ulubiony film z nim:) Oczywiście chciałam z nim przeżyć swój 1szy raz. Stało się to z gościem o ksywie Morrison, ale to temat na inną, \"długowłosą\" historię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keejtt
w Las Vegas byl ucharakteryzowany na 40-latka. zaloka, lysy z tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
Podobno ma 45 lat! Niezle ciacho z niego,ma w sobie jakis magnetyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777
No ja tam nie przepadam za nim... ale moja kumpela to po prostu... Ona ma na kompie 368 jego zdjec... ma go na tapecie... Kupuje sobie zeszyty do szkoly z nim... Ma całą sciane w pokoju oklejoną jego plakatami... mi sie on podoba ale nie jest ideałem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkachrzestna
oj ja tez go uwielbiam. MA TO COś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest booooski
Ma to "coś" w sobie, to jego spojrzenie, chłopięcy urok, lubię takich niegrzecznych buntowników, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia777
A wiecie o tym ze kiedys Johnny Depp był znanym piosenkarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×