Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna matka pomocy

utrata pracy w uk

Polecane posty

Gość samotna matka pomocy

miesiac temu stracilam prace, skonczyl mi sie tez twc w tej chwili oczekuje na zasilek, mam dziecko, ktore sie uczy i jestem samotna z tego co wiem to zasilek wynosi okolo 60 funtow nie dam rady wyzyc z takiej sumy czy ktos wie cos o jeszcze jakies pomocy dla samotnej matki, pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz takie benefity
musisz zadzwonic http://www.proz.com/kudoz/270815#708360 zadzwon przeprowadza z toba wywiad i do 3 tygodni pieniadze w zaistnialej sytuacji mozesz sie starac o wszystkie benefity dla samotnej matki laczniee z mieszkaniem tutaj linkhttp://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/BenefitsTaxCreditsAndOtherSupport/index.htm a najlepiej idz do urzedu pracy tutaj wpisz kod twojej dzielnicy http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/BenefitsTaxCreditsAndOtherSupport/index.htm mozesz rozmawiac przez skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz takie benefity
ja tak mam ale mam 2 lata przepracowane i stracilam prace z powodu choroby , musisz odpowiedzieciec na mase pytan ale sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna matka pomocy
dziekuje bardzo pracowalam dokladnie 2 lata a moj zaklad zamknieto otrzymalam working and child tax credit, wiem ze to jednorazowa pomoc w tej chwili zasilek i child benefit w wysokosci 18.10 funtow dziekiuje jeszcze raz przejrze strony i podzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beci 166
Income Support o to musisz sie starac dzwoniac do urzedu pracy wywiad na drugi dzien otrzymasz papiery do podpisu potem rozmowa w urzedzie jak ci moga jeszcze pomoc i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beci 166
aha i mozesz otrzymac pozyczke socjalna na remont mieszkania bonusy na swieta , bilet na samolot do polski ciuchy na dziecko itd ale najpierw ten Income Support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beci 166
w tej sytuacji nalezy ci sie mieszkanie z urzedu jako samotnej matce w trybie przyspieszonym oni cie przewioza urzadza lub dadza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizakm
Mieszkam w uk od10 miesiecy z 2 dzieci i mezem,jednak nasze malzenstwo sie zakonczylo i jestem zdana na siebie.Pracowalam na kontrakt lecz musialam sie zwolnic i bede pracowac do tego piatku ,co mam robic i z czego zyc??czy musze wrocic do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha80
dlaczego sie zwalniasz? chcesz siedziec z dziecmi w domu? jezeli chcesz dalej pracowac to jest to jak najbardziej mozliwe; panstwo jako samotnemu rodzicowi b pomoze Ci w kosztach nad opieka nad dziecmi ( o ile pracujesz w godzinach gdy przedszkola sa otwarte) duzo lepiej finansowo wyjdziesz na tym jak bedziesz pracowala, i korzystala z pomocy dla samotnych rodzicow anizeli byla tylko na zasilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizakm
witam i dziekuje za odpowiedz.Otoz moj szef jest bardzo zadowolony z mojej pracy ,jednak jak dzieci choruja i musza zostac w domu to zostaje z nimi,a wtedy koliduje im caly grafik.ja z mezem jeszcze nie mamy rozwodu ale planujemy sie rozejsc do innych mieszkan.czy jesli zostane bezrobotna nie pomoze mi panstwo?W czerwcu moze tu przyleciec moja mama i moge w kazdej chwili wrocic do pracy ale co do tego czasu?co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim
wieku sa dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim
Moze zostaw dzieci same, jesli sa wystarczajaco duze. Ja mojego 9 latka zostawiam samego, niestety.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim
dlaczego zaraz cos ma sie stac? Moje dziecko jest bardzo odpowiedzialne i nie boje sie, ze cos sie stanie. A zostawiam Go samego, odkad skonczyl 6 lat. To jest kwestia wychowania. Czasami nie masz wyboru, zaden pracodawca nie zatrudni, jesli nie jestes flexible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w jakim
wiem, ale nie mam wyjscia. Albo praca, albo siedzenie w domu. nie bede placila komus za opieke nad moim prawie juz doroslym dzieckiem, bo po co wtedy pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizakm
Jestem zdania ze nie powinno sie zostawiac dzieci samych.Moj syn ma 6 lat a corka 9 i sa wspanialymi dziecmi ale jak sa razem trudno mowic o odpowiedzialnosci ,mysle ze byc moze masz odpowiedzialna corke lecz sama nie jestes.Wystarczy troche wyobrazni zeby pomyslec co by moglo sie wydazyc i to niekoniecznie z winy dzieci.Nie zostawie ich samych choc mam zaufanie.Jesli Cie urazilam to bardzo przepraszam ,wypowiadam swoje zdanie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha80
no to rozumiem,ze nie pracujesz w godzinach 9.00 - 17.00? bo dzieci pewnie chodza do szkoly jesli sa w wieku szkolnym.. najkorzystniejszym rozwiazaniem bedzie dla ciebie, jezeli to maz odejdzie z obecnego domu w ktorym mieszkacie. nie uprzedzaj wlasciciela o niczym! do dnia kiedy twoj maz sie nie wyprowadzi. z dniem kiedy maz opusci dom, udaj sie jak najpredzej do housing benefit office, i powiedz w jakiej sytuacji sie znalazlas.. nic sie nie obawiaj, wlasciciel nie bedzie w stanie cie z domu wyrzucic, a housing benefit pokryje koszty wynajmu, z tego co wiem to w Twojej sytuacji (zostajesz z dziecmi i bez pracy ) cale. tylko nie rob tego bledu i nie wyprowadzaj sie z obecnego domu, bo skomplikujesz sytuacje, i bedzie Ci trudniej.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha80
na Twoimejscu nie odchodzilabym z pracy a poczekala kiedy sam pracodawca mnie zwolni, poniewaz naprawde w lepszej sytuacji fnansowej bylabys pracujac wiadomo rowniez ze wraz z przepracowanym okresem (zazwyczaj rok czasu) nabieramy praw do wielu benefitow, czy domu socjalnego.. jezeli jednak odchodzisz z pracy to na przyszlosc polecam, pomocny program dla samotnych rodzicow szukajacych zatrudnienia, na ktory mozesz sie zglosic w Job Centre, powiedz ze o czyms takim slyszalas, jstes samotna mama, i chcesz praowac, pomagaja w szukaniu pracy,napisania CV, odpowiadaniu na oferty.. oczywiscie z dniem kiedy maz odejdzie zglos to do wszystkich urzedow; jak HM Revenue, Council Tax Office, jesli potrzebujesz sluze pomoca, pozdrawiam i duzo sily zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×