Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alga50

Pomóżcie matce, która chce pomóc córce!!!Dzięki

Polecane posty

Gość alga50

Szukam pracy chałupniczej (albo innej dodatkowej ). W przyszłym roku czeka mnie weselisko córki i koniecznie muszę dorobić!!!!! Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz na
chalupnictwo@epf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Do napisz do: serdeczne dzięki, myslisz że mozna im zaufać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj
będziesz musiała zapłacić 5 zeta za sms'a - dostęp do nic nie wartej strony !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o chałupnictwo, to niestety, większość ofert to oszustwa, które wyciągają od Ciebie pieniądze na nic nie warte materiały... nie oferując żadnej pracy. mogę polecić Ci współpracę z firmami sprzedaży bezpośredniej, MLM... dla przykładu podaję firmę, z którą współpracuję, ale może to być każda inna, musisz poznać dobrze rynek i wybrać firmę, która proponuje takie warunki, jakie Tobie odpowiadają. w mojej firmie możesz zarabiać na sprzedaży naturalnych, szwedzkich kosmetyków i/lub na budowie grupy konsultantów. zarobki zależą wyłącznie od włożonego w to wkładu czasu i pracy, w mojej grupie wahają się od kilkudziesięciu zł do kilku tysięcy u osób o tytule dyrektora. zawsze możesz liczyć na pomoc osoby, która wprowadzi Cię do firmy. więcej informacji na stronie w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o wyciągnięcie z powyższej wypowiedzi dokładnych słów, będących wg Ciebie naciąganiem. ja nikogo nie naciągam, żeby zarabiał, ja sama zarabiam i mogę podzielić się pomysłem. a czy Ciebie np. Tój szef - o ile w ogóle pracujesz - naciąga co miesiąc np. żeby dać Ci pensję? to jest naciąganie? albo naciągnął Cię kiedyś na podwyżkę? P.S. redakcja portalu została już powiadomiona o oszczerstwie i poproszona o IP wszystkich delikwentów. dobrze radzę, aby te słowa padły dziś po raz ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jakbys miala
"dobrze radzę, aby te słowa padły dziś po raz ostatni' ja ci poradze zmienic ton wypowiedzi, bo to brzmi jak grozba, a te przypominam sa karalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to brzmi jak serdeczna rada od serca :P groźba musi mieć taki charakter: \"przestań tak mnie nazywać, bo zginiesz/wpadniesz pod samochód/stanie Ci się coś złego\". nie wierzysz, to zapytaj swojego prawnika - o ile go masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnezja___
te, justa, ty pewnie masz prawnika, co? Do matki: naprawdę daj ignora wypowiedziom justy i nagiej prawdy, to znani na kafe naciągacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu znani? znasz mnie osobiście? wątpię, żebym miała wśród znajomych tego typu... ekhem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca chalupnicza to malo platne mozesz dorobic wiecej na sprzataniu i pomocy na weselach przy sprzataniu mozesz brac 10 zl za godzine a przy poocy na weselach 100 za noc - taka jest moja rada naprawde warto -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×