Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skazany na Neta

Prison Break kiedy 3 seria?

Polecane posty

Gość akka22
Tak dziłają tylko problem w tym że często mi się net rozłancza i wolę ściągać z rapidshare'a - po prostu mam szybciej... Wrzuci ktoś 6 i 7 odcinek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
z plikusia nie ściąga całości tylko wyłącza wcześniej nie wiem czemu, ściągam teraz z serwera sendspace może sie uda bo z rapidsharea długo schodzi..ale Ty "takaaa jedna" jak zwykle na posterunku i spieszysz z pomocą.. dzięki Ci za to.. tym razem ja podam linki do ściągania 8 odcinka, może ktoś skorzysta http://www.sendspace.pl/file/EPx2Qv2p/ cz.1 http://www.sendspace.pl/file/fsoEqd2A/ cz.2 pozdrawiam Cię "takaaa jedna" i przesyłam pocałunki 😘😘😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij
Ten serwerek z Sendspace jest genialny, nie trzeba czekać kilku godzin by pobierać następny plik i w dodatku większe pliki mogą być, czekam na 9 odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
Fatalnie! 9 odcinek dopiero za 2 miesiące ! ale właściwie to może i lepiej bo w poprzedniej wersji miało być 4 miesiące przerwy od 17 grudnia. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać. SZKODA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta.
Jak za 2 miesiace jak własnie sciągam... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehemm
Noo, jeszcze tylko tydzien i znowu bede miala co ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehemm
nooooo :) 14 stycznia wznawiaja emisje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie moze 9 odcinek..? bo juz dwa razy preobowalam sciagac i sciagnelo mi sie c innego.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnkiem ich
Gość xD lol
Mozecie strszczenie napisac 3 serii ? kto zginol ? uciekli juz ? kto w niebezpieczenstwie tak ogulnie o tych odcinakch w 3 serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora
obejrzałem własnie ostatni odcinek 3 serii, zajebisty jest, ale oczywiscie sie nie konczy bo juz pojawiaja sie nowe motywy i motywiki które zapewne beda wykorzystane w sezonie 4 :P, ciekawe kiedy bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna1
Dziewczyny, skad mozna sciagnac 3 serie od poczatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelloino
sciągajcie z www.ex-torrent.pl tam jest juz 13 odcinków 3 serii . pierw musicie sie zalogowac :P a jak chcecie napisy to z www.hatak.pl pozdro dla wszytskich fanów "Skazanego na śmierć":P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh
kiedy 3seria;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwy
Czy ktoś wie kiedy bedzie 3 sezon Prison Break. obejzałem 1 i 2 serie 2 razy i już nniemoge sie doczekać 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejej
3 seria juz była, co Ty nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itam
O ludzie...ja już obejrzałem wszystkie trzy serie i uważam,że ciekawie się zapowiada ta czwarta.I nie przejmujcie się,że trzecia seria jest w 13-stu odcinkach.To nie oznacza końca serialu.Heh,każdy przyzna,że im się udało stworzenie serialu.Dobra fabuła,muzyka,gra aktorska.I dużo wydarzeń dzieje się podczas jednego odcinka,a nie to co w np.Na wspólnej xD Dlatego fajnie się ogląda.Jak ktoś chce któryś odc. z którejś serii to mogę dać linka z rapida.W tym celu piszcie na mój adres e-mail.W telewizji będzie się lepiej oglądać,ale z lektorem już nie tak fajnie... I tak obejrzę... I mam nadzieję,że wrzesień to ostateczny termin,ale to nigdy nie jest do końca pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×