Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samita

Co jeszcze w kwiaciarni?

Polecane posty

Hej wszystkim! Od jakiegos czasu prowadze swoja kwiaciarnie. Idzie mi calkiem dobrze, tylko mam maly problem. W swojej ofercie oprocz oczywiscie kiatow zywych, sztucznych, doniczkowych posiadam donice, swieczki, kartki okolicznosciowe, jakies figurki. I w zwiazku z tym mam do Was pytanie: co Wy jako klienci chcielibyscie znalezc w kwiaciarni? Tzn. co powinien zawierac asortyment kazdej kwiaciarni zebyscie byli zadowoleni? Bede wdzieczna za odpowiedz, pozdrawiam srerdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelmen ale napalony
witaj :) Moim zdaniem swietny pomysl to przezerwatywy.. jeszcze w ani jednej kwiaciarni sie z tym nie spotkalem a jak wiadomo mezczyzni tez kupuja kwiatki a w zasadzie glwonie my.. a po co? Najczesciej dla swoich lubych.. czesto kwiatuszek poprzedza np jakis mily wieczor przy swiecach a co za tym idzie kazdy dorosly chyba wie ;) Sam czesto wstepujaca po roze dla mojej ukochanej musze pozniej jeszcze jechac do apteki tak jakby nie mozna bylo sprzedawac prezerwatyw w kwiaciarni - jedno miejsce, wieksze zakupy. To moj pomysl.. moze banalny moze smieszny ale chyba warty uwagi :) Aaaaaa co mogeo jeszcze dodac.. sadze, ze najlepszym miejscem na umieszczenie prezerwatyw bedzie miejsce tuz obok kasy takby bylo je widac ( bo gumki w kwiaciarni to zadkosc i raczej malo kto sie spodziewa je tam zastac ) a po drugie.. sa tez niesmiali panowie.. o paniach to juz nie wspomne ;) sam mam kumpli ( dziwne bo maja po 30 lat a wstydza sie prosic o gumki w miejscach publicznych i zakupuja tylko ma marketach bo bierzesz placisz.. nikogo nie prosisz.. - no i bedac przy kasie majac gumki w zasiegu reki moga robic to samo czyz nie? ) Ok odpisz co o tym sadzisz.. Pozdrawiam cieplo.. zyczac udanego ineteresu :) aaaa no i przy okazji oby i Twoje noce byly bogate :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelmen ale napalony
oj samita samita nieladnie :) pytasz - ktos odpowiada a Ty kwiatki przycinasz zamiast.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a to dobre! Musze sie na tym naprawde zastanowic. Nie no pomysl faktycznie wart zrealizowania. Tak a propo to nawet bym o tym nie pomyslala ;) Widac ze niektorzy sa kreatywni, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagnerka
świece- i to zapachowe, jakieś pout pourii, kadzidełka, jakieś podstawki na kwiatki, wazony, doniczki- tak, żeby był duży wybór, najlepiej jakieś kolorowei wazony w odjechanych kształtach. Wstążki, kokardki do kupienia luzem, myślę że byłoby fajnie mieć takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagnerka
Może jakieś małe świeczniki, ramki. Piszę to, bo sama chodzę do takiej kwiaciarnii, gdzie są i kwiatki i takie bibeloty. Nie jest może tego zbyt wiele, bo w końcu to ma być kwiaciarnia a nie np IKEA, ale są tam ciekawe i gustowne rzeczy, więc oprócz kwiatka zawsze się na coś skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 151900
A ja nie mam odwagi otworzyć kwiaciarni,moje miasto ma ich chyba za dużo...Boje się ,gdyż z dwa lata temu mojej znajomej nie wypalił ten pomysł i popadła w długi....Dużo włożyłaś by zacząć? koniecznie musisz mieć ziemię i odżywki do kwiatów,jakieś gustowne rzeczy na prezenty,np kilka niedużych serwisów do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek 9
Ja pracuje w duzej kwiaciarni juz 13 lat i z wlasnej obserwacji proponuje=egzotyczne kwiaty ciete,wstazki na metry,rafia,sizal,ozdobne druciki,koraliki,organza,susz na kompozycje,fliselina,sztuczne kwiaty imitujace naturalne.I stwoz kwiaciarnie,gdzie mozna kupic oryginalne i tradycyjne bukiety,a towar dobieraj na zasadzie-masz storczki to miej od razu doniczki i oslonki specjalne,do kaktusow itp.Przy okazji miej ziemie i nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj kupowalam
kwiaty i zalowalam ze nie moge jednoczesnie kupic kartki z zyczeniami musialam podjechac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×