Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tego tego

kiedy wyrobić pieczatke i założyć konto bankowe

Polecane posty

zakladam dzialalność. mam już wpis do widencji i załatwiony regon. teraz mam isc do skarbowego i zusu. moje pytanie. kiedy wyrobić pieczątkę i założyć konto bankowe.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed
skarbowym i zusem - pieczątka potem konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
mogłas odrazu wyrobic sobie pieczatke w dniu wydania regonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ai najlepiej załozyc konto przez us bo jak tego nie zrobisz ponownie bedziesz musiała isc do niego z nipem aktualizacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz firmę to od razu trzeba wyrobić pieczątki firmowe. One będą ci potrzebne dosłownie wszędzie. Musisz jakoś sygnować, stemplować dokumenty urzędowe, oraz dokumenty dla pracowników, kontrahentów. Dokładne pieczątki wycięte laserem zamów w firmie Margraf http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ z Piaseczna. Oni mają konkurencyjne ceny za wyrobienie pieczarek, usługi wykonują szybko i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić bank smart i jego brak opłat :) rzeczywiście nie ma ich i jest to chyba jedyne konto za 0 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. skorzystałam z polecenia banku smart i rzeczywiście (chyba jako jedyni - poprawcie mnie jeśli się mylę) jest za darmo i można sobie spoko działać. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjanka
@gość2 :) potiwerdzam - rzeycziwście jest za free, więc można spokojnie u nich założyć konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakładaniu działalności gospodarczej, wyrabiałem pieczątkę w Stampler.pl Jest tam duży wybór pieczątek, szybka przesyłka i składanie zamówienia, dobrze wszystko działa na telefonie

 

Stampler.pl 

biuro@stampler.pl

ul. Szafirowa 8 

31-232 Kraków 

Infolinia: 600 089 340 (7:00-16:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×